×

Kniha + předplatné časopisu Moje země

Časopis pro celou rodinu

Zajímá tě Česká republika a baví tě dozvídat se nové věci? Nyní máš jedinečnou příležitost pořídit si krásnou knihu fotografií Pavla Radosty, fotografa a redaktora časopisu Moje země za zvýhodněnou cenu. Jako dárek navíc dostaneš roční předplatné časopisu Moje země zcela zdarma! Pravidelný přísun tipů na cestování, rozhovorů a zajímavostí z historie máš tak zaručen.

Chceš vědět, do čeho jdeš? Pak si vyber nejdříve druhou variantu a objednej si jedno číslo časopisu v elektronické podobě zdarma.

POZOR: Tištěný časopis je dvouměsíčník a vychází tak 6x ročně dle harmonogramu [ZDE]. Objednávky učiněné vždy po vydání čísla, budou vyřízeny před vydáním čísla následujícího. Když tedy objednáš časopis př. 8. 4. (po datu vydání čísla ze 7. 4.), tak první časopis obdržíš 2. 6., kdy vychází následující číslo.

Vzhledem k tomu, že opakovaně nedostáváme adresy včas, budou objednávky bez dodané adresy do 10 dnů od obdržení kódu stornovány bez náhrady.

Tento dárek můžeš získat až po přihlášení

Jak kód uplatnit:

Kód, který obdržíš, zašli na podpora@primat.cz společně s nickem, jménem a příjmením, úplnou adresou, telefonním číslem, kam ti bude zaslána kniha a pravidelně chodit časopis (ulice, č.p./č.o., PSČ, obec) a emailovou adresou.

Pro variantu 1 elektronického čísla zdarma zašli na podpora@primat.cz kód, který obdržíš společně s nickem, jménem a příjmením a emailovou adresou.

Kontakt na vydavatele (neslouží k objednání):

E-mail:     produkce@mojezeme.cz

Web:        www.mojezeme.cz