×

Tesco Online nákupy

Tesco Online nákupy

Ušetřete s kupony na online nákupy

Tesco Online nákupy až k vaším dveřím ušetří námahu a díky akčním kuponům i finance. Opište kód kuponu z této stránky při objednávce na nakupy.itesco.cz a získejte slevu, která se s hodnotou nákupu zvyšuje. Čekají tak na vás až 3 různě vysoké slevy.

Vyzkoušejte tuto jednoduchou službu a zjistíte, jak příjemné je, když vám nákup přivezou jako na podnosu, a to až domů, rovnou pod nos. Všechny informace o této službě a jejích dalších výhodách najdete na: https://itesco.cz/vase-prvni-online-nakupy/.

Kupón je třeba před využitím aktivovat. Aktivace probíhá automaticky a trvá 2 pracovní dny (při nákupu v pátek a o víkendu, dojde k aktivaci v úterý). Kupón je aktivovaný na tvůj e-mail registrovaný na Primát.cz (tento e-mail také musíš použít pro nákup na nakup.itesco.cz). Pokud chceš použít jiný e-mail, zašli nám jej do 1 hodiny od objednání kupónu na podpora@primat.cz.

Podmínky použití:

1. Sleva na nákup 109 Kč:

Platí pouze pro vybrané oblasti rozvozu. E-kupón opravňuje zákazníka k využití jednorázové slevy 109 Kč pouze při nákupu přes Tesco Online nákupy, a to jen v případě, že hodnota nákupního seznamu bude rovna nebo vyšší než 500 Kč. E-kupón je možné uplatnit pouze z e-mailové adresy, na kterou je e-kupón zaregistrovaný. E-kupónovou slevu lze využít opakovaně, maximálně však pětkrát s doručením do 31. 12. 2018. E-kupón se nevztahuje na nákup tabákových výrobků, náhrad kojeneckého mléka, léků a poplatku za dovoz zboží. Nabídka platí pouze pro Českou republiku. E-kupón není možné kombinovat s dalšími slevami nebo E-kupóny. E-kupón není směnitelný za peníze. Využití E-kupónů se řídí všeobecnými obchodními podmínkami služby Tesco Online nákupy. Kupón lze z webu Primát.cz použít pouze jednorázově! Druhá a další objednávka je zbytečná.

2. Sleva na nákup 200 Kč:

Platí pouze pro vybrané oblasti rozvozu v České republice. E-kupón opravňuje zákazníka k využití jednorázové slevy 200 Kč pouze při nákupu přes Tesco Online nákupy, a to jen v případě, že hodnota nákupního seznamu bude rovna nebo vyšší než 1000 Kč. E-kupón je možné uplatnit pouze z e-mailové adresy, na kterou je e-kupón zaregistrovaný. E-kupónovou slevu lze využít opakovaně, maximálně však pětkrát s doručením do 31. 12. 2018. E-kupón se nevztahuje na nákup tabákových výrobků, náhrad kojeneckého mléka, léků a poplatku za dovoz zboží. E-kupón není možné kombinovat s dalšími slevami nebo E-kupóny. E-kupón není směnitelný za peníze. Využití E-kupónů se řídí všeobecnými obchodními podmínkami služby Tesco Online nákupy. Kupón lze z webu Primát.cz použít pouze jednorázově! Druhá a další objednávka je zbytečná.

3. Jednorázová sleva na nákup 300 Kč:

Platí pouze pro vybrané oblasti rozvozu v České republice. E-kupón opravňuje zákazníka k využití jednorázové slevy 300 Kč pouze při jeho nákupu přes Tesco Online nákupy, a to pouze v případě, že hodnota nákupního seznamu bude rovna nebo vyšší než 2500 Kč. E-kupón je možné uplatnit pouze z e-mailové adresy, na kterou je e-kupón zaregistrovaný.E-kupón se nevztahuje na nákup tabákových výrobků, náhrad kojeneckého mléka, léků a poplatku za dovoz zboží. E-kupón není možné kombinovat s dalšími slevami nebo E-kupóny. E-kupón není směnitelný za peníze. Využití E-kupónů se řídí všeobecnými obchodními podmínkami služby Tesco Online nákupy.

Kupón lze z webu Primát.cz použít pouze jednorázově na konkrétní adresu.

Platnost kupónu je do 31. 12. 2018.
Objednávající souhlasí se zasláním e-mailu firmě Tesco k aktivaci kopónu.

Tento dárek můžeš získat až po přihlášení

Kde poukaz uplatnit:

Web: nakup.itesco.cz

Kód vložíš přímo do objednávky na webu.

Kontakty:

E-mail: potravinyonline@itesco.cz

Tel.: + 420 800 222 555

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Další informace