×

dm Drogerie

dm Drogerie

Využij možnost získat přednabitou dm dárkovou kartu. To pravé v dm drogerii, díky širokému sortimentu, najde úplně každý. Na dm dárkovou kartu lze po vyčerpání přednabité částky vložit libovolnou částku až do výše 5.000 Kč a kartu použít opakovaně.

Aktuální zůstatek na dm dárkové kartě můžeš zjistit v kterékoli prodejně dm v České republice na pokladně. Více informací o pravidlech jejího využití najdeš na: Dárková karta

Jeden uživatel může zakoupit pouze jednu kartu konkrétní hodnoty během 1 roku. Dárek bude odeslán pouze v případě včasného dodání kompletní adresy. Kód s adresou odešli nejdéle týden od obdržení kódu.

Nabité karty odesíláme jednou za měsíc (v případě odeslání všech potřebných informací na náš e-mail) přímo do tvé poštovní schránky. Potvrzovací e-mail neposíláme. Pokud ti kartička nepříjde do 45 dnů od odeslání, kontaktuj podporu. :)

Ke komunikaci ohledně dárků využívej výhradně e-mail použitý při registraci na webu Primat.cz

Tento dárek můžeš získat až po přihlášení

Jak kód uplatnit:

Kód, který obdržíš, zašli společně s nickem a úplnou adresou k doručení na níže uvedený e-mail.

Z důvodu opakovaného nahlášení nedodání kartičky skrze poštu nyní posíláme pouze kódy k uplatnění na e- shopu a samotné kartičky pouze na vyžádání bez garance doručení.

Kontakt:

E-mail: podpora@primat.cz