×

Datový analytik - cesta k nadstandardním příjmům!

Získej až 50.000 Kč zpět a poukázku do Alzy.cz

Fascinuje tě svět IT, ale nevíš, kde začít? Máš rád zpracování dat, statistiku, analytiku a databáze? Rozjeď svou IT kariéru s kurzem „Data Analyst“ od firmy CodersLab a získej skvělý start!

Ideální pro tebe: Pokud tě baví objevovat nové světy skrze čísla, máš rád výzvy, jsi zvědavý, komunikativní a detaily pro tebe nejsou žádný strašák, staň se datovým analytikem. Pracuj na zajímavých projektech z kteréhokoliv koutu světa!

Co se naučíš: Naši mentoři, praktičtí odborníci v oboru, tě provedou od základů analýzy dat, přes programování, až po vytváření vizualizací a dashboardů. Ukážeme ti, jak data „mluví" a jak je přetvářet v rozhodnutí.

Na co se můžeš těšit: Po kurzu „Data Analyst“ budeš připraven analyzovat data pro start-upy, e-commerce giganty nebo zdravotnické instituce. Pomůžeme ti s přípravou na pohovory a ukážeme ti, jak se představit v nejlepším světle.

Podpora na startu: Nabízíme asistenci s procesem získání dotace až 50.000 Kč a bonusovou poukázku na 1 000 Kč do obchodu Alza.cz díky spolupráci s portálem Primát.cz. Získáš tak informacemi velmi nabitý kurz v ceně jednoho dvoudenního školení.

Odkudkoliv: Kurz je o víkendech a dostupný online. Ideální pro ty, kdo chtějí skloubit studium s prací nebo jinými aktivitami.

Platnost kódu do 30. 12. 2024. Získej svojí výhodu ještě dnes!

Tento dárek můžeš získat až po přihlášení

Kód uplatníš zde:  

Při registraci do kurzu použij promo kód a obdržíš poukázku do obchodu Alza.cz ve výši 1000 CZK.

Registruj se zde: Registrace

Kontakty:

Web:             https://coderslab.cz/

Tel.:            +420 602 050 309

Facebook:   @coderslab