×

Python Developer - objev svět programování!

Získej až 50.000 Kč zpět a poukázku do Alzy.cz

Chceš psát kód, kterým probudíš digitální svět k životu? Seznam se s Pythonem a Django v našem kurzu „Python Backend Developer“ od Coders Lab a přetvoř digitální svět z pozice kouzelníka zákulisí. Přeměň každý řádek kódu na živoucí část webu a staň se tvůrcem digitálního zázemí, které pohání inovace.

Pro koho je kurz? Jestli tě baví tvořit webové stránky a aplikace plné chytrých funkcí a chceš rozumět, jak všechno funguje „pod kapotou", pak je tento kurz tvou startovní rampou. Ideální volba pro ty, kdo mají chuť učit se nové věci a chtějí stát na vlastních nohou v digitálním světě.

Co se naučíš: Objektové programování, databáze PostgreSQL, dotazovací jazyk SQL, a Django – to vše ti otevře dveře k tvoření komplexních webových aplikací. A k tomu ještě trochu JavaScriptu a jak na data, abys mohl kouzlit s kódem jako profík.

Podpora na startu: Nabízíme asistenci s procesem získání dotace až 50.000 Kč a bonusovou poukázku na 1 000 Kč do obchodu Alza.cz díky spolupráci s portálem Primát.cz. Získáš tak informacemi velmi nabitý kurz v ceně jednoho dvoudenního školení.

Odkudkoliv: Kurz je o víkendech a dostupný online. Ideální pro ty, kdo chtějí skloubit studium s prací nebo jinými aktivitami.

Platnost kódu do 30. 12. 2024. Získej svojí výhodu ještě dnes!

Tento dárek můžeš získat až po přihlášení

Kód uplatníš zde:  

Při registraci do kurzu použij promo kód a obdržíš poukázku poukázku na 1 000 Kč do obchodu Alza.cz

Registruj se zde: Registrace

Kontakty:

Web:             CodersLab

Tel.:            +420 602 050 309

Facebook:   @coderslab