×

Využij 50 $ na Test TOEFL iBT

Nejoblíbenější test akademických znalostí angličtiny.

O testu TOEFL iBT

Test TOEFL iBT, vytvořený společností ETS, je nejuznávanějším, nejakceptovanějším a nejoblíbenějším testem akademických znalostí angličtiny, který se používá v oblasti studia, pracovního trhu i při imigraci. Výsledky TOEFL iBT jsou přijímány 12 000 institucemi ve více než 160 zemích světa, a to dělá TOEFL iBT nejpopulárnějším než jakýkoli jiný test z anglického jazyka. Test se může pochlubit 100% akceptací v oblíbených anglicky mluvících zemích včetně Spojených států, Kanady, Velké Británie, Irska, Austrálie a Nového Zélandu. Je podložen řadou desetiletí výzkumu a pomohl na jejich cestě za studiem v zahraničí již milionům studentů.

Další informace najdete na adrese: www.ets.org/toefl.

Vylepšený zážitek s TOEFL iBT®

Získejte nejlepší možný zážitek z testování s těmito vylepšeními testu TOEFL iBT:

  • Rychlejší registrace a plánování. Jednodušší proces registrace a plánování s místními platebními možnostmi dostupnými pro vybrané země.

  • Cvičební materiály zdarma. Připravte se na testovací den se cvičným testem, cvičnými sadami, s TOEFL Go! ® aplikací a dalšími nástroji.

  • Kratší test. Celková doba testování je nyní méně než 2 hodiny1.

  • Okamžité skóre. Prohlédněte si své neoficiální skóre čtení a poslechu na konci testu1.

  • **Přesné datum vyhlášení skóre. **Datum, kdy můžete očekávat, že obdržíte své oficiální skóre, se zobrazí na konci vašeho testu 1.

  • Rychlejší oficiální výsledky. Získejte své plné oficiální skóre již 4–8 dní po testu (1–13 pracovních dnů pro papírovou verzi)

  • MojeBest®Scores. Ukažte svůj nejlepší celkový výkon v testu s MyBest scores, což je kombinace vašich nejlepších skóre v sekci za poslední 2 roky.

(1) Není k dispozici pro TOEFL iBT papírovou verzi.

Chcete-li si vytvořit účet, zaregistrovat se k testu nebo získat přístup ke zdrojům pro přípravu na test a dalším informacím, navštivte stránky www.ets.org/toefl

Tento dárek můžeš získat až po přihlášení

Kód uplatníš zde:  

Sleva 50,00 USD z registrace GRE General. Test platí pro testovací schůzku 31. srpna 2024 nebo dříve. Tyto slevy nelze uplatnit na předchozí registrace nebo nákupy v kombinaci s jinými nabídkami.

Registruj se zde: registrace

Kontakty:

Web:               https://v2.ereg.ets.org

Tel.:               1-609-771-7170