×

JavaScript Developer - buď součástí digitální revoluce!

Získej až 50.000 Kč zpět a poukázku do Alzy.cz

Chceš začít v IT a nevíš jak? Rozpal svou kreativitu s kurzem „JavaScript Frontend Developer" od Coders Lab! Webové stránky, mobilní aplikace, hry, i chytré domácí systémy – vše ožívá díky JavaScriptu a Reactu. Přidej se a staň se součástí digitální revoluce!

Pro koho je kurz určen? Pokud tě láká tvořit a vidět okamžité výsledky své práce, bez ohledu na to, zda jsi začátečník nebo budoucí designér uživatelských rozhraní, tento kurz je přímo pro tebe.

Co se naučíš? Přeměníme tě na kouzelníka v oblasti JavaScriptu a Reactu. Naučíš se přivádět k životu dechberoucí webové a mobilní aplikace, které zaujmou jak funkčností, tak designem. Budeš tvořit animace a propojovat světy s daty z databází a API.

Co tě čeká po kurzu? Otevři si svět možností. Tvůj první projekt může být cokoliv – od startupového webu po appku propojující lidi s IoT. Ty rozhoduješ, kam tvůj kód zavede. Ať už míříš do startupů, korporací nebo chceš inovovat veřejné služby, tvoje dovednosti tě pozvednou kamkoliv.

Podpora na startu: Nabízíme asistenci s procesem získání dotace až 50.000 Kč a bonusovou poukázku na a obdržíš poukázku na Airpods díky spolupráci s portálem Primát.cz. Získáš tak informacemi velmi nabitý kurz v ceně jednoho dvoudenního školení.

Odkudkoliv: Kurz je o víkendech a dostupný online. Ideální pro ty, kdo chtějí skloubit studium s prací nebo jinými aktivitami.

Platnost kódu do 30. 12. 2024. Získej svojí výhodu ještě dnes!

Tento dárek můžeš získat až po přihlášení

Kód uplatníš zde:  

Při registraci do kurzu použij promo kód a obdržíš poukázku na Airpods.

Registruj se zde: Registrace

Kontakty:

Web:             CodersLab

Tel.:            +420 602 050 309

Facebook:   @coderslab