×

Metalearning.cz - online kurzy

Metalearning.cz

Všechny online kurzy na metalearning.cz za jednu cenu. Stres & úzkost, Investice & Finanční gramotnost, Rychloučení a Produktivita, Biohacking & Zdraví. Více než 400 lekcí, které Tě provedou jednotlivými obory od A do Z. Jednoduše, prakticky a online.

Všechny kódy na -10%.

Metalearning.cz – Stres & Úzkost

Online kurz, který se stane Tvým majákem ve vlnách stresu a úzkosti. Ukážeme Ti praktickou cestu skrz od A do Z ve více než 60 lekcích pracující s úzkostí, stresem, panikou, panickými záchvaty, agorafobií a dalšími neduhy. To vše kresleně, online a anonymně.

Metalearning.cz – Investice & Pasivní příjem

Získej finanční gramotnost, pasivní příjem a staň se investorem. Provedeme Tě krok za krokem skrze podnikání, funkci peněz, půjčky, dluhopisy, akciové trhy, nemovitosti či kryptoměny a komodity. V kurzu najdeš přes 100 praktických lekcí, které Ti otevřou nové možnosti ve správě svých financí.

Metalearning.cz – Produktivita & Rychloučení

Ve škole nás učili, že máme být aktivní, chodit do práce 5 dnů v týdnu 9 hodin denně. V tomto kurzu se naučíš jiný přístup. Pracovat 4 hodiny týdně, efektivně. Naučíš se cokoliv za pár týdnů pomocí rychloučení. Zapomeneš na 9 hodin denně, 5 dnů v týdnu a hackneš svůj čas. V kurzu najdeš přes 80 praktických lekcí, které ti ukážou, jak na to.

Metalearning.cz - Biohacking & zdraví

Lidé hledají rádi zkratky, zázračné pilulky, suplementy či trendy techniky. Ignorují však základní každodenní kroky, které je nikdo ve škole nenaučil. Polož si upřímně otázku. Víš k čemu je dobrý spánek, pohyb, dech a jídlo? Jakou cenu zaplatíš pokud tyto směry ignoruješ? Víš jak jíst? Jak spát? Jak dýchat? Či jak se hýbat? Videa, kterých je v plánu více než 80, Ti nezaberou déle než 15 minut. Vezmeme Tě za ruku a postupně ti vysvětlíme vše prakticky důležité k tomu, abys dopřál svému tělu a mysli tolik potřebné základy.

Tento dárek můžeš získat až po přihlášení

Jak kód uplatnit:

1) Přihlas se / vytvoř si účet v metalearning.cz

2) Využij slevový kód při platbě vybraného kurzu

Kontakt:

Web:     metalearning.cz