×

Manual Tester - kurz, který ti změní budoucnost!

Získej až 40.000 Kč zpět a poukázku do Alzy.cz

Zaujal tě svět IT, ale netušíš, kde a jak začít? Chtěl/a bys změnit obor nebo profesi? Spusť svou kariéru v IT s kurzem „Manuální tester“ od firmy CodersLab a získej exkluzivní bonus!

Ideální profil: Pokud máš týmového ducha, miluješ výzvy, jsi empatický, komunikativní, dbáš na detaily a baví tě hledání chyb, rád spolupracuješ na zajímavých projektech, je tento kurz přesně pro tebe. S naším kurzem můžeš začít pracovat v IT prakticky odkudkoliv na světě.

Co se naučíš: Naši lektoři tě provedou od základů testování až po nejmodernější testovací techniky, včetně práce na reálných projektech a přípravy na mezinárodní zkoušku ISTQB. Materiály a software na studium jsou ti k dispozici po celou dobu kurzu.

Společný cíl: Po absolvování kurzu „Manual tester“ budeš připravený na role jako QA tester, testovací analytik nebo manuální tester v různých odvětvích IT. Pomůžeme ti také s přípravou na pohovory a oslovením firem prostřednictvím simulovaných pohovorů s reálnými náboráři.

Dotace a bonusy: Nabízíme asistenci s procesem získání dotace až 40.000 Kč a bonusovou poukázku na 500 Kč do obchodu Alza.cz díky spolupráci s portálem Primát.cz. Získáš tak informacemi velmi nabitý kurz v ceně jednoho dvoudenního školení.

Kdy a jak: Kurz lze absolvovat online v rámci denních nebo večerních lekcí, takže jej lze skloubit s prací nebo dalším studiem.

Platnost kódu do 30. 12. 2024. Získej svojí výhodu ještě dnes!

Tento dárek můžeš získat až po přihlášení

Kód uplatníš zde:  

Při registraci do kurzu použij promo kód a obdržíš poukázku do obchodu Alza.cz ve výši 500 CZK.

Registruj se zde: Registrace

Kontakty:

Web:             https://coderslab.cz/

Tel.:            +420 602 050 309

Facebook:   @coderslab