×

Vyzkoušejte chuť opravdového krále burgerů!

Burger King

Legendární burger WHOPPER® se 100% na ohni grilovaným hovězím masem, šťavnatými rajčaty, čerstvým ledovým salátem, majonézou, nakládanými okurkami a kolečky cibule, vše uložené v křupavé housce sypané sezamem. Vždy čerstvý a připravený speciálně pro vás – přesně tak si ho můžete vychutnat.

Získejte pozvánku na Whopper menu v hodnotě 159,- a vychutnejte si legendární burger s hranolky a nápojem, jak vám chutná nejvíc.

Kód, který obdržíš slouží pouze k naší identifikaci, zašli společně s nickem a úplnou adresou k doručení originální poukázky na e-mail: podpora@primat.cz. (Objednávky bez dodání adresy následující měsíc propadají bez náhrady.)

Voucher nelze uplatnit zde:

Praha 1 – Václavské náměstí, 801/52, Praha 2 – Hlavní nádraží, Wilsonova 300/8, Praha 4 – Chodovská DRIVE-THRU, Chodovská 3, Praha 8 – Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 2110/2b, Praha 20 – Horní Počernce, dálnice D11, DRIVE-THRU, Olomoucká, Praha 6 – Letiště Václava Havla, Aviatická.

Platnost kuponu do 31. 12. 2019 v ČR / www.burgerking.cz

Ke komunikaci ohledně dárků využívej výhradně e-mail použitý při registraci na webu Primat.cz

Tento dárek můžeš získat až po přihlášení

Kde poukaz uplatnit:

Voucher je fyzický, pošleme ti ho poštou. Uplatníš ve všech AmRest Burger King restauracích mimo vyjmenovaných v popisu.

Kontakt:

E-mail:     info_burgerking@amrest.eu

Primát nepodporuje tvůj starý prohlížeč :-(Stáhni si akutální verzi prohlížeče nebo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace