×
Fotografie školy Moravian Business School a.s.

Moravian Business School a.s.

(0 hodnocení)

Moravian Business School je silné partnerství univerzit, hospodářských komor a krajů pro vzdělávání vrcholových manažerů v rámci studia MBA v Brně. Škola disponuje kvalitními vzdělávacími programy MBA orientovanými na potřeby praxe, špičkovými lektory a zaměřením na ekonomiku, řízení a právo.

Studium MBA na Moravian Business School v Brně podporuje prvotřídní a mezinárodně uznávané vzdělání, které přispívá k rozvoji podnikatelského prostředí a konkurenceschopnosti na Moravě a ve Slezsku a následně i konkurenceschopnosti ČR v rámci EU a světa. Absolventi studia MBA na Moravian Business School v Brně obdrží mezinárodně platný certifikát IES. Studium probíhá v českém jazyce, možná je i výuka v angličtině. Studijní programy MBA představují propojení metodiky akademického vzdělávání s praktickými případovými studiemi a jsou navázány na konkrétní potřeby zaměstnavatelů i studentů. Po celou dobu studia MBA v Brně je k dispozici zkušený lektorský tým (přední akademici i renomovaní odborníci z praxe, uznávaní v ČR i zahraničí).

Moravian Business School se v rámci programu MBA v Brně zaměřuje také na vzdělávací programy "na klíč" v režimu "in-house training" pro uzavřenou skupinu studentů, jejichž obsah je přizpůsoben interním požadavkům managementu konkrétní firmy, a manažerské vzdělávací programy pro rozvoj osobnosti.

 

Moravian Business School a.s.