×

TOEIC Speaking & Writing

Testy mluvení a psaní.

O testech TOEIC Speaking & Writing

Test TOEIC Speaking and Writing měří vaše dovednosti mluvení a psaní používané na pracovišti. Na otázky a scénáře ze skutečného světa budete odpovídat mluvenou i psanou angličtinou. Testy používají běžnou každodenní slovní zásobu, fráze a klíčové výrazy používané v pracovním prostředí.

Testy TOEIC Speaking and Writing můžete absolvovat společně nebo samostatně. Pokud je absolvujete společně s testem TOEIC Listening and Reading, získáte kompletní měření všech čtyř komunikačních dovedností v anglickém jazyce.

Test TOEIC® Speaking je určen k měření schopnosti komunikovat v mluvené angličtině v kontextu každodenního života v globálním pracovním prostředí. Test se skládá z jedenácti úkolů a jeho vypracování zabere přibližně 20 minut.

Test TOEIC® Writing je určen k měření schopnosti používat psanou angličtinu k provádění komunikačních úkolů, které jsou typické pro každodenní život a globální pracovní trh. Test se skládá z osmi úkolů a jeho vypracování zabere přibližně jednu hodinu.

Mnoho předních společností, akademických institucí a jazykových programů po celém světě spoléhá na testy TOEIC Speaking and Writing jako spravedlivé a objektivní měřítko znalosti anglického jazyka pro studenty a obchodní profesionály. Mezi jednotlivci, kteří absolvují test, patří:

  • zaměstnanci, kteří pracují v hotelech, nemocnicích, restauracích, na mezinárodních setkáních, kongresech a sportovních akcích a potřebují používat angličtinu na denní bázi;

  • jednotlivci zaměstnaní na manažerských, obchodních a technických pozicích v mezinárodním obchodu, obchodu a průmyslu, kteří při komunikaci ve svých zaměstnáních používají angličtinu;

  • noví účastníci na trhu práce.

    Zjistěte více a zaregistrujte se na test TOEIC® Speaking and Writing:

    What are the TOEIC Speaking and Writing tests? | ETS Global

Tento dárek můžeš získat až po přihlášení

Kód uplatníš zde:  

Při registraci ke zkoušce TOEIC Speaking and Writing použijte promo kódu PRIMAT500SW a obdržíte slevu ve výši 500 CZK. Tato nabídka platí v období 1.9.2023 do 31.8.2024.

Registruj se zde: registrace

Kontakty:

Web:               More about the GRE Tests (ets.org)

Tel.:               1-609-771-7170