×

TOEIC Listening and Reading

Test čtení a poslechu.

O testu TOEIC Listening and Reading

Ukažte svůj potenciál tím, že prokážete své komunikační dovednosti v angličtině.

Test TOEIC Listening and Reading hodnotí vaše dovednosti v oblasti poslechu a čtení v anglickém jazyce na pracovišti. Testové otázky simulují skutečné situace, které jsou relevantní pro globální pracovní prostředí.

Test TOEIC Listening and Reading ročně absolvuje více než 7 milionů kandidátů po celém světě a jeho výsledky uznává více než 14 000 společností, korporací a organizací.

Pomocí skóre TOEIC můžete ohodnotit, jak dobře si povedete na pracovišti a v reálných situacích, kdy potřebujete komunikovat v angličtině. Certifikát TOEIC vám může pomoci posunout vaši kariéru, získat více pracovních příležitostí a připravit vás na programy vysokoškolského vzdělávání.

Korporace a vládní agentury používají skóre TOEIC k rozhodování o náboru a zjišťují, zda zaměstnanci mají komunikační dovednosti v angličtině potřebné k plnění konkrétních pracovních povinností nebo k úspěšné komunikaci při práci v anglicky mluvící zemi.

Univerzity, střední školy a další vzdělávací instituce používají skóre k určení, zda studenti dosáhli určité úrovně znalostí angličtiny a zda mají dovednosti potřebné k efektivní komunikaci ve své kariéře po ukončení studia. Jazykové kurzy a přípravné programy angličtiny používají skóre TOEIC, aby pomohly umístit příchozí studenty, ukázat pokrok studentů a vyhodnotit efektivitu jejich programu.

Test TOEIC Listening and Reading trvá 120 minut (testovací sezení včetně administrační části je celkem asi 150 minut). Samotný test je rozdělen do dvou částí: Poslech a Čtení. Pokud jej absolvujete společně s testy TOEIC Speaking and Writing, získáte kompletní měření všech čtyř komunikačních dovedností v anglickém jazyce.

Zjistěte více a zaregistrujte se do testu poslechu a čtení TOEIC zde:

Co je test poslechu a čtení TOEIC? | ETS Global

Tento dárek můžeš získat až po přihlášení

Kód uplatníš zde:  

Při registraci ke zkoušce TOEIC Listening and Reading použijte promo kód a obdržíte slevu ve výši 500 CZK. Tato nabídka platí v období 1.9.2023 do 31.8.2024.

Registruj se zde: registrace

Kontakty:

Web:               More about the GRE Tests (ets.org)

Tel.:               1-609-771-7170