×

Využij 50 $ na GRE General Test

Celosvětově nejpoužívanější test!

O zkoušce GRE General Test

GRE® General Test je celosvětově nejpoužívanějším testem pro přijímací řízení do postgraduálních a odborných programů, včetně ekonomických a právnických. Spolehlivě hodnotí schopnost verbálního uvažování, kvantitativního uvažování, kritického myšlení a analytického psaní, které jsou nezbytným předpokladem úspěchu ve většině postgraduálních programů. Výsledky GRE jsou nepostradatelnou součástí uceleného přijímacího řízení pro svou jedinečnou roli v přihlášce jako jediné na výzkumu založené, spravedlivé a objektivní měřítko kognitivních dovedností. Výsledky GRE otevíraly již od svého vzniku dveře těm, kteří měli méně socioekonomických zdrojů a vzdělávacích příležitostí než jejich vrstevníci, a tomuto účelu slouží dodnes.

Test GRE, který zůstává i nadále nejrozšířenější zkouškou pro zájemce o postgraduální studium, bude nově o polovinu rychlejší!

Od září 2023 bude obecný test pro zájemce o postgraduální studium GRE (Graduate Readiness Exam) General Test trvat méně než dvě hodiny, což je zhruba o polovinu méně než u současné verze testu. GRE General Test se tak stane nejkratší a nejefektivnější variantou přijímacích zkoušek na špičkové odborné, ekonomické a právnické školy. Změny provedené v testu zahrnují:

  1. odstranění úkolu "Analyze an Argument" (Analýza argumentace) v sekci Analytical Writing (Analytické psaní),
  2. snížení počtu otázek ve verbální a kvantitativní sekci,
  3. odstranění části bez bodového hodnocení.

Kromě změn v testech můžete očekávat, že své oficiální výsledky obdržíte mnohem rychleji, a to již za 8 -10 dní.

Zaregistrujte se a absolvujte GRE General Test a ušetříte 50 USD.

More about the GRE Tests (ets.org)

Tento dárek můžeš získat až po přihlášení

Kód uplatníš zde:  

Sleva 50,00 USD z registrace GRE General. Test platí pro registrace do 31. srpna 2024 nebo dříve. Tyto slevy nelze uplatnit na předchozí registrace nebo nákupy v kombinaci s jinými nabídkami.

Kontakty:

Web:               More about the GRE Tests (ets.org)

Tel.:               1-609-771-7170