×

University of New York in Prague, s.r.o.

(2 hodnocení)

O škole

University of New York in Prague (UNYP) nabízí již více jak 20 let to nejlepší vysokoškolské vzdělání v anglickém jazyce ve střední a východní Evropě. Na UNYP je možné studovat akreditované bakalářské a magisterské studijní programy, včetně prestižních MBA programů. Kromě vlastních bakalářských programů UNYP nabízí také americké bakalářské programy ve spolupráci se State University of New York, Empire State College (SUNY ESC). Studentům se tak otevírá jedinečná možnost získat tzv. dvojí titul (double degree) - americký bakalářský titul ze SUNY ESC a evropský titul z UNYP.

Multikulturní prostředí

Univerzita má po celém světě téměř 1 700 absolventů a v současné době na ní studuje přes 800 studentů z více než 65 zemí světa. Výuku zajišťuje více jak 125 lektorů ze Spojených států, Velké Británie a z dalších více než 20 zemí světa, kteří přináší jak akademické, tak i profesionální zázemí. Mezinárodně uznávaní a zkušení pedagogové k výuce přistupují moderním způsobem, jsou komunikativní a studenty vedou k rozvoji kritického a analytického myšlení a aktivní účasti na výuce.

Škola je hrdá na velkou různorodost svých studentů i celosvětovou síť prestižních mezinárodních partnerů, kterou tvoří uznávané univerzity ve Spojených státech a Evropě. Spolupráce se týká výměnných pobytů studentů, společných akcí a výzkumu a především dohod o studiu, díky nimž je možné na UNYP studovat nejen zmiňovaný americký bakalářský program, ale také magisterské studijní programy ve spolupráci s La Salle University (USA), University of Bolton (UK) nebo University of Greenwich (UK). Studium v zahraničí UNYP svou globální komunitu soustavně rozšiřuje a navazuje nová partnerství s uznávanými mezinárodními univerzitami. Spolupráce se týká především dohod o studiu a výměnných pobytů studentů. UNYP zároveň nabízí populární Study Abroad program pro zahraniční studenty, kteří chtějí studovat v České republice.

Ubytování

UNYP jako jediná soukromá univerzita v Praze nabízí ubytování pro své studenty. Od dubna 2016 se studenti mohou ubytovat v luxusní studentské rezidenci Belgická Apartments, která se nachází pouhých 100 metrů od kampusu.

University of New York in Prague, s.r.o.
Londýnská 41
120 00  Praha
+420 224 221 261unyp@unyp.czhttps://www.unyp.cz
Reklama