×

Vyzkoušej chuť opravdového krále burgerů!

Skvělý hovězí originál!

Legendární burger WHOPPER® se 100% na ohni grilovaným hovězím masem, šťavnatými rajčaty, čerstvým ledovým salátem, majonézou, nakládanými okurkami a kolečky cibule, vše uložené v křupavé housce sypané sezamem. Vždy čerstvý a připravený speciálně pro tebe – přesně tak si ho můžeš vychutnat. Získej pozvánku na Whopper menu v hodnotě 159,- a vychutnej si legendární burger s hranolky a nápojem, jak ti chutná nejvíc.

Jak získáš voucher od Burger King v hodnotě 159 Kč? Stačí pomáhat ostatním studentům, získané banány vyměnit za kód a ten nám poslat na e-mail: podpora@primat.cz, společně s adresou k doručení. My ti za něj pošleme voucher na skvělé plant-based nugetky od Burger King rovnou do schránky. Odesíláme jednou měsíčně.

Voucher NELZE uplatnit v těchto restauracích: Praha 1 – Masarykovo nádraží, Havlíčková 1014/2, Praha 2 – Hlavní nádraží, Wilsonova 300/8, Praha 4 – Chodovská DRIVE-THRU, Chodovská 3, Praha 8 – Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 2110/2b, Praha 20 – Horní Počernice, dálnice D11, DRIVE-THRU, Olomoucká, Praha 6 – Letiště Václava Havla, Aviatická.

Platnost kuponu do 31. 12. 2021 v ČR / www.burgerking.cz

Tento dárek můžeš získat až po přihlášení

Kde voucher uplatnit:

Voucher uplatníte ve všech AmRest Burger King restauracích, kromě několika výjimek zmíněných v textu.

Kontakty:

Web:       https://www.burgerking.cz/

E-mail:   infoburgerking@amrest.eu