Reklama
Nahlásit chybu

Západočeská univerzita v Plzni

(zobrazit přehled fakult)
  • Studentů :  21217
  • Materiálů:  16360
  • Komentářů k učitelům:  5185
  • Předmětů:  2943

Registrace zdarma!

3.46z 5 bodů

Školu hodnotilo: 178 studentů

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější

O škole

Na devíti fakultách a dvou vysokoškolských ústavech Západočeské univerzity v Plzni studuje přes 14 000 studentů. Studenti ZČU mohou vybírat ze širokého spektra programů - například elektrotechniku, strojní inženýrství, pedagogiku nebo záchranářství.

Kontakt

Adresa: Univerzitní ul., 2732, 306 14 Plzeň
Tel.: +420 377 631 111
Web:http://www.zcu.cz

Články

Nakladatelství Argo je zpět s dalším nášupem dárků.

18. 10. 2014 | 12:49 | autor: Fikus

Nakladatelství Argo je zpět s dalším nášupem dárků. Tentokrát vám posílá žhavé novinky, které právě dorazily na knižní trh. Jak sami vidíte, jde o pestrou směsici, ze které si vybere každý (samozřejmě se najdou tací, kteří by doma chtěli mít všech pět knih). Každopádně máte opět možnost získat skvělé knihy renomovaného českého nakladatele.

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu [email protected]

28.8.2013 | 18:56

Fakulta právnická

Zču? Konkursní mafie, pochybné uznávání diplomů z Ukrajiny, za 50 vás tu vzal "Gandalf" bez problémů na cestu za ...titulem, nestandardní studium, opsané práce a následné rušení PhD. za jménem, odebírání titulů Mgr, napojení na další souklromé školy. Zajímavé však je, ža na situaci na plzenských právech, že se zdě dějí nepravosti upozornili de fakto samotní studenti, kterým se nelíbilo, co se tu děje, jak tu mnozí studují. To by se na soukromé vysoké škole nikdy nestalo, veřejné školy mají totiž mnohem více transparentnější fungování (ak. senáty atd.). Proto je někdy označována PF ZČU za takový český soukromý Oxford. (=oproti našim českým soukromým školám je ješte docela na úrovni). Ke studiím práv..., práva nikdy nepatřila k obtížným oborům, ale aby se sem nedostal každý blbec, tak byly těžké přijímačky. To už ted nebude platit, parta odpadlíků z Plzně v čele s Eliášem si totiž chce založit "svoji" soukromou právnickou fakultu. Takže to bude zase uchazeč=absolvent.

7.8.2013 | 15:44

Fakulta právnická

Vzdělání z PF ZČU je stejně trapné, jako kdysi Nikol Štíbrová v Uvolněte se, prosím, která (té doby aktivní studentka MUP-soukromka) nebyla Krausovi schopná říct, o čem se učila v politologii, ze které měla zkoušku. Tím chci říct, že ZČU svou náročností, požadavky na studenty byla vždy na úrovni našich soukromých škol, studovali zde mafiáni a pochybné existence a přijímací testy by sem zvládla i cvičená opice(většině easy otázek jen z dějepisu) + se sem dalo v klidu dostat za prachy. V Plzni tedy došlo k SYSTÉMOVÉMU pochybení, fungovala spíše jako jakási akciová společnost. Na každé (i prestižní škole) občas dojde k pochybení, ale není systémového rázu, většinou se jedná jen o dílčí POCHYBENÍ JEDNOTLIVCŮ, TEDY SELHÁNÍ JEDNOTLIVCE. K SYSTÉMOVÉMU pochybení docházelo v Plzni (net toho byl plnej už roky před kauzou) a v současné době k němu dochází zejména na našich soukromých českých školách. CV z PF ZČU většina advokátek rovnou skartuje.

5.6.2013 | 21:06

Fakulta právnická

Jméno školy je hodně špatné, horší už být snad ani nemůže. Přijetí na práva do Plzně tak jsou spíše za trest a zlý sen. Z přijetí nemůže mít ani nikdo radost, když berou všechny. Ale horší je to, že právnící z Plzně už neprochází výběrovými řízeními, škola tedy není výhra, ale primárně handicap, Plzni se vyhněte, pokud chcete dělat někdy nějakou kariéru. Jedině že byste jeli v ilegálních věcech, u toho ale většina z nás asi i skončí, jak tak koukám a pozoruji vývoj. Dneska je jméno školy prostě strašně důležitý. Dodnes mě mrzí, že jsem se nedostala na UK, MU nebo do Olomouce a mám tak zkažený celý svůj život. Mu byla můj sen, nejlepší právnická fakulta v ČR, se špičkovým a inovátorským přístupem k výuce. Místo toho jsem na dávačce jménem Plzen, které se všichni vysmívají.

2.8.2013 | 13:40

Fakulta právnická

Zču=právníci namočení do kauzy kolem Grosse a podnikání jeho ženy Šárky, sám Gross je absolventem ZČU. Mnoho podvodů: Horová-bakalářem ze 1 rok, po 4 letech od nástupu doktorát. Horová+Bernátek-chtěli uplatit korunní svědkyni. Jančík, Řápková, Harangozzo, Brázda, Kocourková (zapletená s bossem Mrázkem),Brandová (ve firmách bosse Mrázka) Mrázková a Mrázek-děti bosse podsvětí, Lamková, Bernátek, Průša PHDR: Zachariáš, Tomažič-plagiátorství, Telecký, David, Suchý, Kavka, Bruna..., stovky rádoby studentů, v minulosti přijímání na základě úplatků, dopisů jistým lidem. Plzen je a vždy byla odpadní veřejnou školou, založena čistě za účelem krytí české mafie v dobách krátce po revoluci.

4.5.2012 | 09:52

Fakulta pedagogická

Na fakultě jsme moc spokojená. Rozhodně bych neměnila. Jen mě mrzí, že tu nemáme víc pedagogiky. Vím, že spousta lidí jde na pajdu na bakaláře jen proto, aby měla titul, ale já bych chtěla opravdu učit, tak by se mi víc předmětů \"jak učit\" hodilo. :)

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se

FALSE