Reklama
Nahlásit chybu

Západočeská univerzita v Plzni

(zobrazit přehled fakult)
  • Studentů :  23467
  • Materiálů:  20830
  • Komentářů k učitelům:  5598
  • Předmětů:  3108

Registrace zdarma!

3.48z 5 bodů

Školu hodnotilo: 431 studentů

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější

O škole

Na devíti fakultách a dvou vysokoškolských ústavech Západočeské univerzity v Plzni studuje přes 14 000 studentů. Studenti ZČU mohou vybírat ze širokého spektra programů - například elektrotechniku, strojní inženýrství, pedagogiku nebo záchranářství.

Kontakt

Adresa: Univerzitní ul., 2732, 306 14 Plzeň
Tel.: +420 377 631 111
Web:http://www.zcu.cz

Články

Anonymous Night – El Mágico Praha, pátek 10.7.

10. 7. 2015 | 07:35 | autor: Fikus

Super party poprvé v El Mágicu! Tento pátek jsme pro Vás připravili party ve stylu Project X! Za každý drink na barech po 22:00 získáte žeton a pouhých 5 žetonů vyměníte u DJ pultu za skvělou originální ANONYMOUS masku ZDARMA! A s nimi rozjedeme pekelnou show a zábavu!

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu [email protected]

28.8.2013 | 18:56

Fakulta právnická

Zču? Konkursní mafie, pochybné uznávání diplomů z Ukrajiny, za 50 vás tu vzal "Gandalf" bez problémů na cestu za ...titulem, nestandardní studium, opsané práce a následné rušení PhD. za jménem, odebírání titulů Mgr, napojení na další souklromé školy. Zajímavé však je, ža na situaci na plzenských právech, že se zdě dějí nepravosti upozornili de fakto samotní studenti, kterým se nelíbilo, co se tu děje, jak tu mnozí studují. To by se na soukromé vysoké škole nikdy nestalo, veřejné školy mají totiž mnohem více transparentnější fungování (ak. senáty atd.). Proto je někdy označována PF ZČU za takový český soukromý Oxford. (=oproti našim českým soukromým školám je ješte docela na úrovni). Ke studiím práv..., práva nikdy nepatřila k obtížným oborům, ale aby se sem nedostal každý blbec, tak byly těžké přijímačky. To už ted nebude platit, parta odpadlíků z Plzně v čele s Eliášem si totiž chce založit "svoji" soukromou právnickou fakultu. Takže to bude zase uchazeč=absolvent.

7.8.2013 | 15:44

Fakulta právnická

Vzdělání z PF ZČU je stejně trapné, jako kdysi Nikol Štíbrová v Uvolněte se, prosím, která (té doby aktivní studentka MUP-soukromka) nebyla Krausovi schopná říct, o čem se učila v politologii, ze které měla zkoušku. Tím chci říct, že ZČU svou náročností, požadavky na studenty byla vždy na úrovni našich soukromých škol, studovali zde mafiáni a pochybné existence a přijímací testy by sem zvládla i cvičená opice(většině easy otázek jen z dějepisu) + se sem dalo v klidu dostat za prachy. V Plzni tedy došlo k SYSTÉMOVÉMU pochybení, fungovala spíše jako jakási akciová společnost. Na každé (i prestižní škole) občas dojde k pochybení, ale není systémového rázu, většinou se jedná jen o dílčí POCHYBENÍ JEDNOTLIVCŮ, TEDY SELHÁNÍ JEDNOTLIVCE. K SYSTÉMOVÉMU pochybení docházelo v Plzni (net toho byl plnej už roky před kauzou) a v současné době k němu dochází zejména na našich soukromých českých školách. CV z PF ZČU většina advokátek rovnou skartuje.

5.6.2013 | 21:06

Fakulta právnická

Jméno školy je hodně špatné, horší už být snad ani nemůže. Přijetí na práva do Plzně tak jsou spíše za trest a zlý sen. Z přijetí nemůže mít ani nikdo radost, když berou všechny. Ale horší je to, že právnící z Plzně už neprochází výběrovými řízeními, škola tedy není výhra, ale primárně handicap, Plzni se vyhněte, pokud chcete dělat někdy nějakou kariéru. Jedině že byste jeli v ilegálních věcech, u toho ale většina z nás asi i skončí, jak tak koukám a pozoruji vývoj. Dneska je jméno školy prostě strašně důležitý. Dodnes mě mrzí, že jsem se nedostala na UK, MU nebo do Olomouce a mám tak zkažený celý svůj život. Mu byla můj sen, nejlepší právnická fakulta v ČR, se špičkovým a inovátorským přístupem k výuce. Místo toho jsem na dávačce jménem Plzen, které se všichni vysmívají.

28.8.2013 | 17:46

Fakulta právnická

Plzen je znovu otevřena!! Dostanete se sem snadno, na odvolání sem berou každého a ani tak nenaplní celou kapacitu:D Bude z vás prestižní právník! Já sem jdu nakonec taky, když jsem se jinam nedostala, tak to prubnu aspon tady. A titul JUDR. si pak už v pohodě dodělám třeba na Slovensku jako poslanec ČSSD Hašek, ten taky vystudoval v několikatisícovém slovenském Sládkovičově na soukromé škole na fakultě práva. Obhájil práci o družstvech-nic světoborného. Budu paní právnička! :P Nebo půjdu třeba jako další poslanec Petr Hulínský na Akadémiu policejného zboru v Branislave, kde absolvuju postgraduální studium zakončené rigorózní zkouškou a získám taky titul JUDr. Právničina mě táhne a titul JUDR ještě víc.

1.6.2012 | 16:00

Fakulta aplikovaných věd

Myslim si ze fakulta ja na vysoke urovni, studium urcite zajimave hlavne pro toho koho to bavi :-) a mne zatim jo :-), tak snad to dopadne dobre :-O

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se