Reklama
Nahlásit chybu

Vysoké učení technické v Brně

(zobrazit přehled fakult)
  • Studentů :  10337
  • Materiálů:  3573
  • Komentářů k učitelům:  719
  • Předmětů:  988

Registrace zdarma!

3.59z 5 bodů

Školu hodnotilo: 133 studentů

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější

O škole

Vysoké učení technické v Brně je vysoká škola zaměřená na technické, ekonomické a umělecké vědy. Je nejstarší vysokou školou v Brně. V současné době nabízí studium na osmi fakultách a dvou vysokoškolských ústavech v bakalářských, magisterských i doktorských studijních oborech více než 23 tisícům posluchačů. VUT patří mezi jediné dvě české univerzity, které byly oceněny Evropskou komisí, a v roce 2009 se probojovala ve světovém žebříčku univerzit mezi 500 nejlepších vysokých škol. Příjemná jsou školní zázemí pro studenty – například kavárna nebo sportovní hala.

Kontakt

Adresa: Antonínská 548/1, Brno 601 90
Tel.: 541 141 111
Fax: 541 211 309
Email: [email protected]
Web:http://www.vutbr.cz

Články

Anonymous Night – El Mágico Praha, pátek 10.7.

10. 7. 2015 | 07:35 | autor: Fikus

Super party poprvé v El Mágicu! Tento pátek jsme pro Vás připravili party ve stylu Project X! Za každý drink na barech po 22:00 získáte žeton a pouhých 5 žetonů vyměníte u DJ pultu za skvělou originální ANONYMOUS masku ZDARMA! A s nimi rozjedeme pekelnou show a zábavu!

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu [email protected]

14.12.2014 | 14:45

Fakulta podnikatelská

Fakulta podnikatelská, co tak k ní napsat? Prvně asi každý zaslechne známou větu o tom, že Fakulta podnikatelská je nejlehčí gympl v Brně. Ve srovnání s jinými (veřejnými, ne soukromými) ekonomkami v Brně je opravdu velmi lehká, ať už ji budeme srovnávat s PEF MENDELU (pozor, pouze PEF, ostatní fakulty MENDELU nejsou těžké, obzvlášť FRRMV je solidní "dávačka") či s ESF MU, je tu lehké víceméně vše, matematika se dá zvládnout levou zadní, ne jako na PEF MENDELU, stejně tak i ostatní předměty. Úroveň FP však není zcela nejlepší, dá se říct, že ji objektivně nahoru vytahuje jen fakt, že je součástí VUT, kde jsou mezinárodně výborně hodnoceny technické a chemická fakulta na VUT. (Chemická fakulta dokonce i v některých hodnoceních občas lepší než VŠCHT v Praze). FP VUT je tedy celkově spíše slabá, což se podepisuje i na českém hodnocení ekonomických fakult, kde již cca deset let končí jako průměrně/lehce podprůměrně hodnocená ekonomka. Nejlepší jméno má dnes v Brně asi PEF MENDELU, což je i nejstarší ekonomka na Moravě (nejstarší v ČR je VŠE). Ovšem PEF trochu trpí tím, že je součástí zemědělské univerzity, i když se hnojárna na Mendelu přejmenovala, tak stejně nemůže popřít, že je zemědělskou univerzitou, napříč tomu, že se to snaží různě "zakamuflovat", např. i zřízením nové fakulty (FRRMV). MU ESF zase těží ze jména MU, i když je v českém hodnocení trochu hůře hodnocena než PEF MENDELU. No, jde o to, pokud chcete zůstat v Brně, nebo máte větší cíle, pro lidi s nejvyššími cíli je tu pak už jen VŠE v Praze či malý ústav IES na UK (aneb pořadí 1) Praha (VŠE, IES UK) 2) Brno (PEF MENDELU, ESF MU) 3) Ostrava (VŠB-TUO) 4) regionální-vesnické ekonomka (Hradec, Budějovice, Jihlava, Plzen, Karviná, Liberec...) 5) soukromé eko. školy. Jméno školy dnes dělá velmi mnoho, já si zvolila FP VUT, protože mám strach z větší obtížnosti, myslím si, že bych to jinde (PEF MENDELU) asi nezvládla, ale taky počítám s tím, že pak podle toho budu i ohodnocena trhem práce a že třeba pak dají přednost absolventovi ESF MU či PEF MENDELU přede mnou, na druhou stranu, v Brně je i dost soukromých ekonomických škol, a tam budu mít navrch zase já. Je smutné, že dnes na vesnické ekonomky pouští systém "studovat" i lidi z učnáků (SOU), kteří horko těžko dodělali maturitu, něco je na tom našem českém systému vzdělávání asi špatně aneb když dnes zažíváme propad pop. ročníků o desítky tisíc studentů, ale školy stále bobtnají co do míst, kde je již více míst než uchazečů, je jasné, že kvalita absolventů půjde velmi dolů, je jich více, ale jsou slabší než kdysi, a proto je třeba vybírat co nejlepší a nejtěžší školu v požadovaném oboru s co nejlepším jménem u zaměstnavatelů (prostě garance školy určité úrovně absolventů). Špatná škola, špatní absolventi = ten titul vám bude k ničemu, ani vás dnes již nejspíš nepozvou na pohovor.

19.12.2011 | 06:21

Fakulta strojního inženýrství

Nejprestižnější fakulta strojního zaměření v ČR. Velkmi kvalitní škola, není to žádný \"chrlič nepoužitelných inženýrů\" tak, jak některé strojírenské fakulty u nás. Absolventi nacházejí uplatnění velmi dobře do dvou měsíců po ukončení, pokud již však nemají práci při studiu. Vzhledem k tomu, že studuju už poslední ročník, tak hodnotím objektivně celou dobu studia :-)

15.2.2012 | 20:05

Fakulta chemická

Na fakultě se mi líbí. Učebny jsou dobře a moderně vybaveny. Většinou příjemné prostředí. S většinou vyučujících nemám problém, ale najdou se i tací, teří by svůj přístup ke studentům mohli změnit. Výběr předmětů je zajímavý. Myslím že studium by se mělo dát zvládnout, když se člověku chce. Zatím jsem relativně spokojená.

3.12.2011 | 16:58

Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií

Jako každá technicky zaměřená fakulta, je studium během semestru relativně časově náročné (protokoly, projekty, průběžné testy,...). Fakulta je moderně vybavená, má co nabídnout. Jedna z jejích budov je nově postavená, další je ve výstavbě.

25.1.2013 | 20:22

Fakulta podnikatelská

Jedna z nejlepsich skol v Brne ,hodne dobrych profesoru a hodne dobrych lidi

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se