Reklama
Nahlásit chybu

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích

  • Studentů:  1964
  • Materiálů:  622
  • Komentářů k učitelům:  219
  • Předmětů:  178

Registrace zdarma!

3.10z 5 bodů

Fakultu hodnotilo: 31 studentů

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější


Údaje z minulého přijímacího řízení

Počet podaných přihlášek: 2849
K přijímacímu řízení se dostavilo: 2597
Počet přijatých: 2124
Počet zapsaných: 1443
Úspěšnost uchazečů: 81.79%

Termíny a info o přijímacím řízení

Odevzdat přihlášky do: -
Dny otevřených dveří: http://www.vstecb.cz
Přijímací řízení: -
URL s informacemi

Statistika

Počet studentů: -
Počet studentů (prezenční): -
Počet studentů (kombinované): -

Průměrný plat

Průměrný plat jednotlivých oborů: zobrazit

O fakultě

Veřejná Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích je institucí neuniverzitního typu. Poskytuje vzdělání v profesních studijních programech v prezenční i kombinované formě studia a důraz dává zejména na spojení teorie a praxe. Na VŠTE můžete studovat třeba stavební management či strojírenství.

Kontakt – VŠTECB | Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích

Adresa: Okružní 10, České Budějovice
Tel.: 387 842 108 (studijní oddělení)
Email: [email protected]
Web: http://www.vstecb.cz

Obory studia

Články

Šílená hra zachvátila Prahu: Nechte se zavřít, vyřešte úkol a utečte!

1. 4. 2015 | 11:56 | autor: Fikus

Vyberte si tajuplný objekt v Praze a s partou kamarádů vás do něj zamknou. Vaším úkolem je dostat se ven. Jak? Musíte řešit nejrůznější hádanky, zapojit kreativitu a týmového ducha. „Trap“ už se hraje po celé Evropě a teď je konečně i v Praze!

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu [email protected]

18.10.2013 | 23:46

Přijímací zkoušky se nekonají, dostane se sem úplně každý. To je pak hodně znát i na inteligenci studentů na škole. Musí tak být snížena i potřebná hranice k vykonání předmětů, o nedůstojném chování studentů a dokupování pokusů na zkoušky už raději snad dále ani nemluvit. Hodně lidí je tu na oboru ekonomika podniku, ten taky pak podle mě, co jsem se tak bavil, vytváří nejvíc nezaměstnanejch. Každej druhej absolvent z týhle školy nemá práci. Škola má špatné zázemí i pověst, ačkoli na tom JČU není o moc líp, tak i ona VŠTEČB docela pohrdá. Škola není těžká, vystuduje ji snad každý trouba, na zkoušky není třeba se nějak moc šrotit, je vidět dost velká benevolence, i když to bude asi u více regionálních škol, v Opavě, Jihlavě, Hradci či Liberci to určitě nebude jiné . Užitečné a uplatnitelné vzdělání tu podle mě prostě nezískáte. Když už sem, tak volte nějakej technickej obor, ted by se mělo otevírat dokonce něco novýho, kde se bude spolupracovat s Českýmadráhama, takže to by mohlo být dobré pro budoucí uplatnění. Ekonomický obor na naší škole vytváří spíš jen budoucí se(x)kretářky a číšníky, to je můj názor a zkušenost.

13.4.2014 | 22:56

Podprůměrná veřejná regionální škola s dosti špatným jménem. Určitě ji nemůžu nikomu doporučit. Má pověst dávačky a nekvalitní instituce. Je tu nenáročné studium (pokud pro vás teda nebylo zdolání maturity životním výkonem-což bohužel pro dost zásadní část osazenstva VŠTEČB bylo), studenti s nízkým rozhledem a IQ ..., kvalitní učitele aby tu taky jeden pohledal. Snad jen pro ty, co chtějí titul, a nechtějí za to platit, bohužel však bez jakékoli kvality a perspektivy. Pokud Vás zajímá logistika a doprava či podniková eko, tak se poohlídněte po ČVUT a VŠE, teda pokud to myslíte se studiem opravdu vážně a nespokojíte se jen s trabantem ve formě VŠTEČB. Jsem z té školy velmi zklamaný.

19.1.2014 | 09:26

Myslím, že škola to není úplně špatná, nicméně by možná šla trošku upřednostnit kvalita nad kvantitou. Obtížnost je na úrovni střední školy, kterou jsem před dvaceti lety vystudoval. Přístup kantorů mi přijde většinou rozumný, snaží se brát ohled na to, že jsem dálkař. Doposud jsem neměl žádný větší problém, zkoušky dávám na první termíny - studuji obor doprava a logistika. Co se týká uplatnění, měla by skutečně škola zapracovat na svém kreditu. Díky tomu, je je všeobecně považována za jednoduchou, nemá zde získaný titul patřičnou váhu a věřím tomu, že zaměstnavatel upřednostní absolventa z jiné školy.

3.1.2014 | 15:27

Nikomu bych to nedoporučoval. Kromě již zmíněné pověsti má spoustu dalších nedostatků. Ale nesouhlasil bych tak úplně s uživatelem "školazakladživota" ohledně náročnosti zkoušek. Dnes už to není tak jednoduché, jako dříve a i když to má do skutečné VŠ hodně daleko, není to zase úplná procházka (to říkám především pro ty, kteří si myslí, že se opravdu není třeba učit a že udělají školu levou zadní) - nestojí to za to, pokud je někdo chytrý, radil bych mu jít jinam, pokud ne, bude mít problémy i tady.
O pověsti školy a studiu "za 500" přes CŽV je zbytečné něco více psát, škola je už poměrně známá v celé republice, takže varování je dostatečné.

16.11.2013 | 07:48

Studuji kombinovaně a některé věci nám nejsou včas řečeny.

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se

git-test