Reklama
Nahlásit chybu

Vysoká škola sociálně-správní, Institut celoživotního vzdělávání Havířov, o.p.s.

  • Studentů:  185
  • Materiálů:  145
  • Komentářů k učitelům:  21
  • Předmětů:  30

Registrace zdarma!

0.00z 5 bodů

Zatím nikdo nehodnotil.

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější


Údaje z minulého přijímacího řízení

Počet podaných přihlášek: -
K přijímacímu řízení se dostavilo: -
Počet přijatých: -
Počet zapsaných: -
Úspěšnost uchazečů: -%

Termíny a info o přijímacím řízení

Odevzdat přihlášky do: -
Dny otevřených dveří: -
Přijímací řízení: -
URL s informacemi

Statistika

Počet studentů: -
Počet studentů (prezenční): -
Počet studentů (kombinované): -

Průměrný plat

Průměrný plat jednotlivých oborů: zobrazit

O fakultě

Vysoká škola sociálně-správní, Institut celoživotního vzdělání Havířov (neboli VŠSS), o.p.s., nabízí nejen kurzy celoživotního vzdělávání, ale také jeden bakalářský studijní program – Hospodářská politika a správa.  Jedná se o soukromou vysokou školu.

Kontakt – VŠSS | Vysoká škola sociálně-správní, Institut celoživotního vzdělávání Havířov, o.p.s.

Adresa: Vítězslava Nezvala 801/1 73601
Tel.: 596 411 343
Email: [email protected]
Web: http://www.vsss.cz

Obory studia

Články

Vikingové dobývají kina (a 10 lupenů je ve hře!)

21. 9. 2014 | 15:11 | autor: Fikus

Myslíš, že jsi někdy zakusil adrenalin? A co takhle sednout na dřevěnou loď a plout přes oceán? Že si to neumíš představit? Tak zajdi do kina. Do kin připlouvají Vikingové z Britského muzea na záznamu veleúspěšné výstavy z Londýna. Prohlídneš si nepřekonatelné lodě i válečnickou výbavu, šperky a poklady... V komentované prohlídce našlapané výstavy se taky dozvíš, že stopu po Vikinzích nosíš i ve svém mobilu! Vikingové z Britského muzea v kinech od 1. října a v premiéře ve Světozoru už 30. září.

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu [email protected]

12.5.2014 | 20:19

Naše škola je mladá (založena 2007, tedy bez tradice), soukromá (v ČR hodně špatné renomé, přirovnáváno ke koupenému titulu) a k tomu ještě v zapadákově (učí tu kdokoli). Horší kombinace pro uplatnění už být snad ani nemohla. Ale co se dá dělat, jsem pracující, žiji v Havířově, a tak jsem na školu nastoupila, abych si platově přilepšila, poněvadž dělám na úřadě. Je pravda, že studium je velmi nenáročné, ale s tím jsme počítali asi všichni, že na soukromé škole bude klientský přístup (proto tu jsme). Asi nemá smysl psát, že berou všechny zájemce, ale na jaké české soukromce někoho kdy odmítli? VŠSS vnímám jako takovou dobrou nástavba pro lidi s maturitou z učnáku (to je můj případ), poněvadž to tu opravdu zvládne každý, kdo chce. O gymnazistu tu asi nezavadíte... Je jasný, že většina lidí vám řekne, že VŠSS je parodie na vysokou školu, pseudoškola, že je to jen koupenej diplom atd., ale to mi nevadí..., vždyt mně a většině jde fakt jen o ten titul, protože většina z nás už pracuje, a tak jsme rádi, že tu jsou nároky velmi skromné. Každýmu je samozřejmě jasný, že diplom z nějaký tradiční školy ve velkým městě (VŠE, UK, MU) má úplně jinou váhu, protože náročnost je tam x krát vyšší a neberou tam všechny zájemce, ale já už jsem stará madam a na pohovor se momentálně nechystám, takže doufám, že mě nevyhodí a ten titul mi bude platný. Ale trochu se divím těm mladým tady, spíš mi to přijde jako lenost z jejich strany, že se nechtěj učit, když jsou tady, nebo že by na VŠ neměli mozek? Já nevím, ale to už bude jejich boj.

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se

FULL