Nově tvůj
školní rozvrh v mobilu

Stáhni zdarma zde

ROZRVH

FREE

Primat.cz

STÁHNI SI ROZVRH DO MOBILU

FREE

Nahlásit chybu

Vysoká škola regionálního rozvoje, s.r.o.

  • Studentů:  274
  • Materiálů:  168
  • Komentářů k učitelům:  1
  • Předmětů:  144

Registrace!

3.21z 5 bodů

Fakultu hodnotilo: 23 studentů

Ohodnoť školu

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější


Údaje z minulého přijímacího řízení

Počet podaných přihlášek: -
K přijímacímu řízení se dostavilo: -
Počet přijatých: -
Počet zapsaných: -
Úspěšnost uchazečů: -%

Termíny a info o přijímacím řízení

Odevzdat přihlášky do: -
Dny otevřených dveří: http://www.vsrr.cz
Přijímací řízení: -
URL s informacemi

Statistika

Počet studentů: -
Počet studentů (prezenční): -
Počet studentů (kombinované): -

Průměrný plat

Průměrný plat jednotlivých oborů: zobrazit

O fakultě

Vysoká škola regionálního rozvoje, s.r.o., je soukromou školou poskytující studium v bakalářských studijních programech v oblasti regionální správy a rozvoje. VŠRR studentům nabízí taktéž možnost studia v angličtině, či studium bez matematiky. Sídlo VŠ region. rozvoje je v Praze.

Vysoká škola regionálního rozvoje působí jako vysoká škola neuniverzitního typu ode 28.11. 2003. VŠRR poskytuje studium v bakalářském studijním programu B6214 Regionální rozvoj v akreditovaných oborech: ?Regionální rozvoj (v prezenční a kombinované formě), ?Management a regionální rozvoj (v prezenční formě). Studují se zde předměty zaměřené na komplexní rozvoj regionu – Úvod do regionalistiky, Regionální veřejné vztahy, Regionální a municipální ekonomika, Sociální a kulturní rozvoj obcí a regionů, Teorie a praxe managementu, Projektový management a další. Studium oboru poskytuje rovněž i ekonomické znalosti a znalosti základů práva v disciplínách jako je Mikroekonomie, Makroekonomie, Veřejné finance, Základy práva, Trestní právo a správní trestání, Základy pracovního práva a jiné. Studenti si mohou vybrat ze široké škály cizích jazyků a absolvovat zahraniční studiu v rámci programu Erasmus. Absolventi této školy se uplatní hlavně ve státní správě, Na škole se studium platí a to 26.000,- Kč / semestr u prezenční formy studia a 18.000,- Kč / semestr u kombinované formy studia.

Kontakt – VŠRR | Vysoká škola regionálního rozvoje, s.r.o.

Adresa: Žalanského 68 / 54 163 00 Praha 17 - Řepy
Tel.: 235 300 144
Email: studijni@vsrr.cz
Web: http://www.vsrr.cz

Obory studia

Nebyly nalezeny žádné obory studia.

Články

Soutěž ve vizuální tvorbě - Jak to vidíš? Perspektiva #Český nápad

19. 6. 2017 | 15:12 | autor: Fikus

Technologická agentura ČR (TA ČR) vyhlašuje celorepublikovou výtvarnou soutěž s názvem „Jak to vidíš? - Perspektiva #ČeskýNápad“ pro mladou generaci bez omezení věku. Téma soutěže vychází z úspěšných projektů aplikovaného výzkumu podpořených TA ČR. Tyto projekty jsou také jedním z inspiračních zdrojů pro studenty. Cílem soutěže je vytvořit obraz naší perspektivy ovlivňované stále více novými technologiemi a materiály.

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu podpora@primat.cz

24.9.2014 | 22:06

Nedávno jsem odstátnicoval v kombinované formě. Ne v Jablonci, ale v Praze. Bohužel musím říct, že škola je to velmi špatná. Dobrá je pouze pro toho, kdo chce získat titul skoro zadarmo. A takových lidí tu je většina. Nechci říct, že všechno je zde špatné. Např. je vidět velmi dobrý přístup studijního oddělení nebo celkem dobrý je i rozvrh, vždy je několik možností kdy na přednášku můžeš jít. Ale tím to asi končí. Co se týká samotného vzdělávání, tak to je opravdu bídné. Ne že by vyučující byli špatní, naučit se můžeš dost, problém je, že to po tobě skoro nikdo nebude vyžadovat. Většina zkoušek co se dělá, je jedno velký opisování. Příprava na zkoušky spočívá ve vytvoření taháku, stažení si testů z minula.. Jediné na co se člověk musel naučit byly právní předměty. Samozřejmě že jsem byl často rád když jsem takhle něco opsal, ale aspoň jsem si uvědomoval, že to je opravdu katastrofa. Několikrát se mi stalo, že lidi co se mnou chodili, mi říkali, že se ještě nemuseli učit.

18.7.2017 | 12:10

Kvalita školy se každým rokem zvyšuje.

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíš. Další informace