Nově tvůj
školní rozvrh v mobilu

Stáhni zdarma zde

ROZRVH

FREE

Primat.cz

STÁHNI SI ROZVRH DO MOBILU

FREE

Nahlásit chybu

Vysoká škola podnikání a práva, a.s.

(zobrazit přehled fakult)
  • Studentů :  2363
  • Materiálů:  1117
  • Komentářů k učitelům:  176
  • Předmětů:  190

Registrace!

3.44z 5 bodů

Školu hodnotilo: 85 studentů

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější

O škole

Vysoká škola podnikání a práva - VŠPP je jedna z největších soukromých vysokých škol v ČR s pracovišti v Praze, Ostravě, Brně, Sokolově, Pardubicích a Olomouci.

Nabízíme bakalářské studium v oborech: Podnikání, Informatika, Ekonomika a právo. Studovat u nás můžete také navazující magisterský program Podnikání s titulem Ing. K tomu vám umožníme získat MBA titul v 9 atraktivních studijních programech.

Vybrat si tu nejlepší vysokou školu pro svou budoucnost musíte sami. My vám můžeme pomoci jen radou a těmi nejlepšími referencemi obou spojených škol.

VŠP, a.s., poskytuje vysokoškolské vzdělání, podnikatelské myšlení, teoretické znalosti i praktické dovednosti požadované praxí a přebírá spoluodpovědnost za úspěšnost svých motivovaných absolventů. Posláním Vysoké školy podnikání, a.s., je připravovat odborníky, kteří rozumí podnikání jako celku, ve všech jeho důležitých aspektech a souvislostech, včetně sociální dimenze. Management školy proto sleduje moderní trendy terciárního vzdělávání a rozvíjí je. Studijní programy vytvářejí podmínky pro celoživotní učení. K silným stránkám školy patří zejména úroveň strategického řízení a explicitní strategie, vysoká úroveň distanční složky kombinovaného studia, individuální přístup k posluchačům, moderní informační systémy pro provoz a řízení školy i výukového procesu, velmi dobré materiálně technické zabezpečení výuky a studia, vysoká míra zaměstnatelnosti absolventů v neposlední řadě pak solidní účast pedagogů v projekčních aktivitách vlastních, krajských i celostátních. Významné místo v aktivitách Vysoké školy podnikání, a.s., má také odborná a tvůrčí činnost. Škola pořádá konference, semináře a další odborné akce a spolupracuje na projektech v rámci regionu, České republiky i Evropské unie. Pro zvýšení dostupnosti kombinovaného bakalářského i magisterského studia a vytvoření co nejlepších časových i ekonomických podmínek pro studenty vytváří škola ve vybraných regionech pracoviště s odpovídajícím materiálním a technickým vybavením. V současnosti má škola konzultační střediska v Olomouci a ve Dvoře Králové nad Labem poskytující pouze kombinované bakalářské studium, konzultačnín středisko v Novém Jičíně poskytuje rovněž prezenční bakalářské studium. Informační střediska Bruntál, Písek, Praha, provádějí akviziční činnost, organizují výuku studentům, kteří zahajovali v dřívějších letech a pořádají kurzy či U3V apod. Navazující magisterské studium studijního oboru Podnikání poskytuje VŠP, a.s., jenom ve svém ostravském sídle.

Kontakt

Adresa: Vltavská 585/14 ,Praha
Tel.: 810 888 800
Email: info@vspp.cz
Web:http://www.vspp.cz

Články

Nová únikovka v Karlíně! - Armageddon project na EXITINLIMIT.CZ

6. 8. 2017 | 14:49 | autor: Fikus

Asteroid se blíží! Planeta Země je v ohrožení! Historie se opakuje! Zbývá jen trocha času!

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu podpora@primat.cz

11.11.2013 | 14:18

Vysoká škola podnikání a práva a.s.

Pro mě je to hodně snadná a celkem i drahá škola, u soukromých škol u nás si platíte za klientský přístup, o tom nelze po mé zkušenosti ani v nejmenším pochybovat. Kdyby nebyl, lidi by se zlobili a učitelé by lítali, pokud by na požadavcích neslevili, když lidé platí, chtějí mít titul jistý, to je pochopitelné. Uplatnění je žalostné, když ptáčka lapají, hezky mu zpívají. Ale nedivím se, vždy většina absolventů neovládá ani svůj mateřský jazyk. Mrzí mě to, že tihle nám pak dělají nepříliš pěkné jméno, ale to už prostě souvisí s politikou soukromých škol v ČR obecně, které si své uchazeče nijak nevybírají a studium jim nijak v náročnosti nekomplikují. Lidé z výběrovějších veř. škol mají i naši školu za prodejnu titulů, nedivím se jim. Když si čtu o prodejnách titulů UJAK, VŠKE, RAVŠ, VŠO, EPI, VŠH, MUP, NC, VŠMVV, VŠKV, VŠFS, BIBS, BIVŠ, AMAK, STING, PEVŠ, SVŠE(S), VŠAP, ZMVŠ a dalších asi pěti-deseti soukromkách, které lákají studenty na co nejlehčí studium, je mi docela úzko. Ale VŠP nebyla bohužel jiná. :( Jediná soukromka VŠMIE se prý podle ohlasů jako soukromka trochu drží a vyhazuje třeba od státnic a nedává to tak úplně všem platičům zadarmo.

18.10.2013 | 02:03

Vysoká škola podnikání a práva a.s.

Mladá soukromá škola, která je typická hodně rozvolněným způsobem studia, což se škole nedávno vymstilo anonymním udáním opsané práce Jitky Wiszczorové médiím , práci vedl sám rektor, navrhl jí výborné hodnocení a trapas tak byl na světě. Ve skutečnosti to však jen poukázalo na problémy školy, velmi slabé absolventské práce. A nejen to, i studium by si žádalo velké zpřísnění, i když k tomu není patřičná vůle. Uplatnění pokulhává. Nezaměstnanost absolventů sice není nad 10 %, ale téměř nikdo nedělá v oboru, ve kterém vystudoval, jelikož lidí s podobným vzděláním z lepších škol je dnes už velká spousta. Jinak slogan. "Máte dobrou práci? Naši absolventi ano." berte s rezervou, dobrou práci nemá nikdo z mých kamarádů ani já. Ty ankety vyplnuje málo lidí a nejsou věrohodné.

5.8.2013 | 13:42

Vysoká škola manažerské informatiky, ekonomiky a práva a.s.

Dva roky jsem byl na FISU VŠE, ale pak mi došly kredity a byl jsem v háji. Šel jsem na VŠMIE, některé předměty mi tu uznali, ale matiku ne, z ní jsem měl trojku. Matika je na týhle škole (VŠMIE) postrach, hodně lidí ji tu nedává, a přitom se není vůbec čeho bát, je opravdu o dost jednodušší než ta na VŠE. Dal jsem ji tu bez problémů za jedna. Na VŠE jsem měl matiku z FISU, kterou maj všechny fakulty mimo NF, ta má neúspěšnost okolo 35 %, ta z NF (garant matfyz) v současnosti asi okolo 50 %(dříve skoro 70 %). Ale zas, na VŠE byli (co si budem povídat) o dost chytřejší lidi, takže se asi není čemu divit, že je tu (VŠMIE) matika lehčí a přitom ji tu skoro nikdo nedává. Zázemí je takový průměr, školné poněkud vyšší (Všfs nebo Všem jsou levnější). Škola patří ale spíše k nadprům. soukromým školám.

24.3.2013 | 03:39

Vysoká škola manažerské informatiky, ekonomiky a práva a.s.

Hledala jsem soukromou školu v Praze a našla. BIVŠ, UJAK, VŠFS, VŠO, MUP-všechny pověstný velmi nízkou kvalitou výuky a primitivními zkouškami, na který se prý ani nemusíte učit, některý z nich i rychlostudenty(VŠFS)-studium za rok místo pěti nebo UJAK alá Starý Hrozenkov-rozdáno tisíce titulů za "studium" v délce 12 týdnů. další soukromky a jejich aféry-VŠP-90% zkopírovaný práce, vedl sám rektor, VŠKE-Onderka a jeho práce a další a další, snad není soukromý školy, aby neměla(bohužel naprosto zaslouženě)pověst dávačky a shitky zároven. VŠMIE je nová škola, sice mnohem lehčí než veřejná(=velká šance dostudovat!!), ale seriozní-něco málo se naučit opravdu musíte! Uplatnění záleží na oboru,nejlepší obor jsou IT, který však nejvíc lidí dobrovolně opouští.:/ Skola je dost drahá.

11.3.2013 | 17:27

Vysoká škola manažerské informatiky, ekonomiky a práva a.s.

Přešel jsem sem z VŠFS, kde jsem se cítil jen jako položka na seznamu. Náš ředitel sice agituje za soukromý školy, že tu nebude jen jako položka na seznamu, ale když se chováte slušně, tak nebudete jako položka na seznamu nikde, tedy i na státní. Všude jsou více a méně příjemné referentky a učitelé, jen se nesmíte chovat jako dobytek.

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíš. Další informace