Nově tvůj
školní rozvrh v mobilu

Stáhni zdarma zde

ROZRVH

FREE

Primat.cz

STÁHNI SI ROZVRH DO MOBILU

FREE

Nahlásit chybu

Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.

  • Studentů:  2052
  • Materiálů:  688
  • Komentářů k učitelům:  125
  • Předmětů:  89

Registrace!

3.28z 5 bodů

Fakultu hodnotilo: 20 studentů

Ohodnoť školu

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější


Údaje z minulého přijímacího řízení

Počet podaných přihlášek: -
K přijímacímu řízení se dostavilo: -
Počet přijatých: -
Počet zapsaných: -
Úspěšnost uchazečů: -%

Termíny a info o přijímacím řízení

Odevzdat přihlášky do: -
Dny otevřených dveří: -
Přijímací řízení: http://www.vso.cz
URL s informacemi

Statistika

Počet studentů: -
Počet studentů (prezenční): -
Počet studentů (kombinované): -

Průměrný plat

Průměrný plat jednotlivých oborů: zobrazit

O fakultě

Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s., je soukromou vysokou školou neuniverzitního typu. Zaměřuje se zejména na vzdělávání v oblasti letecké dopravy a cestovního ruchu. VŠO nabízí jak bakalářské, tak magisterské programy – například Management leteckých podniků či Cestovní ruch.

Specializujeme se na přípravu manažerů a vedoucích pracovníků v atraktivních oborech cestovního ruchu a letectví. Uplatnitelnost našich absolventů v praxi je pro nás klíčová a proto se zaměřujeme na praxi našich studentů a spolupráci se zaměstnavateli. Slovo obchodní v našem názvu symbolizuje klientský přístup ke studentům, kterým vytváříme prostředí profesionální organizace. Předávání našich znalostí a zkušeností další generaci je pro nás inspirujícím a naplňujícím povoláním.

Kontakt – VŠO | Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.

Adresa: Spálená 76/14 110 00 Nove Mesto, Hlavní Město Praha, Czech Republic
Tel.: 810 888 500
Email: info@vso-praha.eu
Web: http://www.vsopraha.cz

Obory studia

Články

Chceš vyvíjet technologie pro celý svět? Siemens ti dá šanci

25. 5. 2016 | 16:51 | autor: Fikus

Podílej se na velkých věcech! V českém Siemensu pracují na technologických projektech, které využívají tisíce lidí po celém světě. A hádej co? Teď mají příležitost i pro tebe!

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu podpora@primat.cz

17.8.2014 | 12:22

VŠO Praha náročná není. Průměrně inteligentní student ji zvládne bez větších obtíží. Jak bylo spoustou lidí psáno, je zde nedostatečná výuka jazyků. Vedoucí závěrečných prací jsou též zajímavým tématem. Pár info: Státnice na Bc. - vyházeli cca 1/3 lidí, státnice na Ing. skoro všichni dali. Studijní v pohodě, ale o té ochotě se dá polemizovat - není moc k věci fungovat jako solitér - od ostatních spoustu užitečného pro studium zjistíš (vč. materiálů)..
Cenově je to ok, časově se právě ke studiu dá dobře přizpůsobit práce - na docházce (mimo profilové předměty) skoro nikdo netrvá (tedy ani aktivita, průb. testy atd. jako na většině lepších veřejných škol-viz. VŠE). Slyšela jsem, že klasické prezenční studium je obtížnější zvláště na cestovním ruchu - letecké služby jsou lehčí a v ročníku je méně studentů (300 ku 70) - některé předměty dostaneš za seminárku (cca 1 za semestr určitě). Mě to vyhovovalo, neb studium jsem si hradila sama, ale jsou i lepší školy (zejména ty zvučných jmen typu VŠE)
Co se mi nelíbilo, byla tolerance profesorů k opisování z mobilů - bez nich by to totiž hodně lidí nezvládlo (mnohdy fakt nic neuměli).. Tak to by bylo takové hlavní shrnutí, stručně tedy ještě jednou: náročnost odpovídající průměrné české soukromé škole (předměty i za zkopírovanou seminárku z netu - nikdo to nečte), aktivita atd. netřeba, výuka jazyků bohužel mizerná, cena školného nízká (asi jako na ostatních čes. soukromých školách), tolerance podvodů!! - nikdo vás za opisování nijak nepotrestá (na veř. školách disciplinárka, nebo vyloučení), naopak mi přijde, že ho ještě někteří podporují - asi proto, že je to soukromá - čím víc studentů do dalšího ročníku projde, tím lépe pro školu. Bohužel jsem si naivně myslela, že české soukromé školy jsou na bázi těch prestižních zahraničních v USA, ale je to jinak - soukromé školy v USA totiž fungují na podobné bázi jako naše veřejné.

13.5.2014 | 01:10

Co se mi nelíbí? Třeba ta šíleně nízká úroveň jazyků na škole! Co dál? Desinformovanost - šílené studijní oddělení ! Co dál? Škola mi vůbec nic (po stránce vědomostí a praxe) nedává a asi ani nedá! Co líbí? Tak to, že je to soukromá, takže zkoušky na pohodu, ale u jednoho těžšího předmětu nebo u státnic vyhoděj třeba půlku, ale jen na prvním pokusu, aby se neřeklo, na 2. pokus to daj vždycky všem-takové nepsané pravidlo. Takže pokud máte peníze na soukromou, tak není problém tu ten titul získat. Je fajn, že jsem sem nemusela dělat zkoušky, bo sem berou 100 % zájemců. Aleee ... Chcete upřímnost na závěr? Ano? Tak hlavně nedejte na ty bláboly na DOD - budou vám tam všichni strašně lhát, jak je ta škola strašně super, jak je zaměřená na praxi a jak je dobrá. Opak je totiž pravdou, na čemž se shodne většina ze studentů. Škola na nic, silně ji nedoporučuji. Klamná reklama jak hadr na hlavu. Asi bych se opakovala, ale naslibovali hory, doly a skutek utekl. Už se těším, až doklepu státnice a pak pryč odsud. Třikrát fuj za ty lži. Měla jsem určitě na víc, ted to vidím. Na magistra se hlásím na VŠE, tak snad se tam dostanu. Ach jo.

16.10.2013 | 03:34

Prozatím jsem psal jediný test z ekonomie, kámoš na VŠE už asi víc jak deset. Některý zápočet tu dostanete i za docházku na cvičení, jiný zápočet zase za vypracování úvahy na dané téma. A to ani nemluvím o množství probrané látky a o úrovni jazyků. VŠO je myslím dobrá volba pro ty, kteří chtějí bez větších potíží získat titul a jsou ochotni (schopni) za to zaplatit. Otázkou zůstává kvalita. Uplatnění není v současnosti dobré, mám ted dvě kámošky absolventky a obě skončily na pracáku, asi za to může i dlouhodobě špatná, velice slabá pověst školy, i když do UJAKu má snad škola daleko.

24.1.2015 | 11:24

Na škole jsem spokojená a líbí se mi provázení některých akcí, kt. se týkají cestovního ruchu.

19.2.2014 | 13:58

VŠO není příliš náročná na studium, některé předměty mají velice zajímavé přednášky, ale cvičení jsou všechna uspokojivá, vyučující jsou kvalitní a vstřícní až na pár výjimek( jako na každé škole).
Celkově hodnotím školu pozitivně, protože nabízí kvalitní vzdělání s možností účasti na nejrůznějších workshopech a spoustu přednášek od odborníků z praxe.

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíš. Další informace