Reklama
Nahlásit chybu

Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.

  • Studentů:  1749
  • Materiálů:  578
  • Komentářů k učitelům:  110
  • Předmětů:  86

Registrace zdarma!

3.01z 5 bodů

Fakultu hodnotilo: 8 studentů

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější


Údaje z minulého přijímacího řízení

Počet podaných přihlášek: -
K přijímacímů řízení se dostavilo: -
Počet přijatých: -
Počet zapsaných: -
Úspěšnost uchazečů: -%

Termíny a info o přijímacím řízení

Odevzdat přihlášky do: -
Dny otevřených dveří: -
Přijímací řízení: http://www.vso.cz
URL s informacemi

Statistika

Počet studentů: -
Počet studentů (prezenční): -
Počet studentů (kombinované): -

Průměrný plat

Průměrný plat jednotlivých oborů: zobrazit

O fakultě

Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s., je soukromou vysokou školou neuniverzitního typu. Zaměřuje se zejména na vzdělávání v oblasti letecké dopravy a cestovního ruchu. VŠO nabízí jak bakalářské, tak magisterské programy – například Management leteckých podniků či Cestovní ruch.

Specializujeme se na přípravu manažerů a vedoucích pracovníků v atraktivních oborech cestovního ruchu a letectví. Uplatnitelnost našich absolventů v praxi je pro nás klíčová a proto se zaměřujeme na praxi našich studentů a spolupráci se zaměstnavateli. Slovo obchodní v našem názvu symbolizuje klientský přístup ke studentům, kterým vytváříme prostředí profesionální organizace. Předávání našich znalostí a zkušeností další generaci je pro nás inspirujícím a naplňujícím povoláním.

Kontakt – VŠO | Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.

Adresa: Spálená 76/14 110 00 Nove Mesto, Hlavní Město Praha, Czech Republic
Tel.: 810 888 500
Email: [email protected]
Web: http://www.vsopraha.cz

Obory studia

Články

Erotica Party & Lesbi Show Live – El Mágico Praha, pátek 25.7.

23. 7. 2014 | 15:13 | autor: Fikus

Další díl Vaší oblíbené Erotica Party je tady! V rámci něj se Vám představí dvě exkluzivní kočky se vzrušující Lesbi Show live!

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu [email protected]

13.5.2014 | 01:10

Co se mi nelíbí? Třeba ta šíleně nízká úroveň jazyků na škole! Co dál? Desinformovanost - šílené studijní oddělení ! Co dál? Škola mi vůbec nic (po stránce vědomostí a praxe) nedává a asi ani nedá! Co líbí? Tak to, že je to soukromá, takže zkoušky na pohodu, ale u jednoho těžšího předmětu nebo u státnic vyhoděj třeba půlku, ale jen na prvním pokusu, aby se neřeklo, na 2. pokus to daj vždycky všem-takové nepsané pravidlo. Takže pokud máte peníze na soukromou, tak není problém tu ten titul získat. Je fajn, že jsem sem nemusela dělat zkoušky, bo sem berou 100 % zájemců. Aleee ... Chcete upřímnost na závěr? Ano? Tak hlavně nedejte na ty bláboly na DOD - budou vám tam všichni strašně lhát, jak je ta škola strašně super, jak je zaměřená na praxi a jak je dobrá. Opak je totiž pravdou, na čemž se shodne většina ze studentů. Škola na nic, silně ji nedoporučuji. Klamná reklama jak hadr na hlavu. Asi bych se opakovala, ale naslibovali hory, doly a skutek utekl. Už se těším, až doklepu státnice a pak pryč odsud. Třikrát fuj za ty lži. Měla jsem určitě na víc, ted to vidím. Na magistra se hlásím na VŠE, tak snad se tam dostanu. Ach jo.

16.10.2013 | 03:34

Prozatím jsem psal jediný test z ekonomie, kámoš na VŠE už asi víc jak deset. Některý zápočet tu dostanete i za docházku na cvičení, jiný zápočet zase za vypracování úvahy na dané téma. A to ani nemluvím o množství probrané látky a o úrovni jazyků. VŠO je myslím dobrá volba pro ty, kteří chtějí bez větších potíží získat titul a jsou ochotni (schopni) za to zaplatit. Otázkou zůstává kvalita. Uplatnění není v současnosti dobré, mám ted dvě kámošky absolventky a obě skončily na pracáku, asi za to může i dlouhodobě špatná, velice slabá pověst školy, i když do UJAKu má snad škola daleko.

19.2.2014 | 13:58

VŠO není příliš náročná na studium, některé předměty mají velice zajímavé přednášky, ale cvičení jsou všechna uspokojivá, vyučující jsou kvalitní a vstřícní až na pár výjimek( jako na každé škole).
Celkově hodnotím školu pozitivně, protože nabízí kvalitní vzdělání s možností účasti na nejrůznějších workshopech a spoustu přednášek od odborníků z praxe.

18.1.2014 | 01:39

Škola je dobře situovaná

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se