Nově tvůj
školní rozvrh v mobilu

Stáhni zdarma zde

ROZRVH

FREE

Primat.cz

STÁHNI SI ROZVRH DO MOBILU

FREE

Nahlásit chybu

Vysoká škola Karlovy Vary, o.p.s.

  • Studentů:  499
  • Materiálů:  125
  • Komentářů k učitelům:  36
  • Předmětů:  42

Registrace!

3.13z 5 bodů

Fakultu hodnotilo: 21 studentů

Ohodnoť školu

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější


Údaje z minulého přijímacího řízení

Počet podaných přihlášek: -
K přijímacímu řízení se dostavilo: -
Počet přijatých: -
Počet zapsaných: -
Úspěšnost uchazečů: -%

Termíny a info o přijímacím řízení

Odevzdat přihlášky do: -
Dny otevřených dveří: http://www.vskv.cz
Přijímací řízení: -
URL s informacemi

Statistika

Počet studentů: -
Počet studentů (prezenční): -
Počet studentů (kombinované): -

Průměrný plat

Průměrný plat jednotlivých oborů: zobrazit

O fakultě

Vysoká škola Karlovy Vary, o.p.s., je soukromou školou neuniverzitního typu. V Praze nebo v Karlových Varech můžete v rámci studijního oboru Právní specializace studovat 4 obory.  V současné době na VŠKV studuje kolem 900 studentů.

Kontakt – VŠKV | Vysoká škola Karlovy Vary, o.p.s.

Adresa: T. G. Masaryka 3, Karlovy Vary
Tel.: 420 353 301 011
Email: studijni@vskv.cz
Web: http://www.vskv.cz

Obory studia

Články

Cena Wernera von Siemense 2016 - poslední šance na 30 000 Kč

24. 11. 2016 | 14:08 | autor: Fikus

Kamarád z ČVUT vám už zase vypráví, nad čím právě bádá a co je obsahem jeho diplomky a vy nerozumíte a neposloucháte? Poslouchejte! Můžete za to totiž získat až 5 000 korun. Není to ale samozřejmě jen tak. Tyhle pěkné peníze (kdo by o takové přilepšení nestál, že ano) můžete dostat, vyhraje-li kamarádova diplomka, kterou doporučíte, Cenu Wernera von Siemense.

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu podpora@primat.cz

20.10.2013 | 16:28

Škola se pomalu vyhrabává z velkých problémů. Mrzí mě, že už škola neumožnuje přestup z bakaláře na magistra na klasická práva. Dřív to byla totiž běžná praxe, ale bylo to údajně ve skutečnosti nelegální. Takže od tý doby, co si došlápla AK na Plzen s kterou byla VŠKV ve spojení, už nechodíme dále dodělat 2 roky na Mgr, aby z nás byli právníci. Na škole učili osobnosti typu Grosse a několika dalších nevzdělanců, ale kdo by chtěl jít učit někam do Varů, že jo. Prostěto kvalitní pedagogické obsazení je dlouhodobě docela problém, k tomu přibyly i problémy se zázemím, které už jsou snad vyřešeny. Jedinou útěchou je tak většině asi hlavně snadné studium.Předměty sice vypadají jako na právnických fakultách, ale probere se to tak strašně letem světem, že než se stačíte zorientovat, už jdete zase na něco jiného. Na zkouškách na nás nároční příliš nebývají, chtějí opravdu jen základy. Mrzí mě, a to asi nejvíc, že je vidět, že to fakt není příliš prestižní škola, což se nejlíp pozná na osazenstvu, nenapadlo by mě, že já, jakořto gymnazistka, budu někdy VŠ studovat ve třídě plné lidí z středních odborných učiliští, strojáren a obchodních akademií. :( Užitečnost příliš velká taky není, nevím, kde budu hledat uplatnění.

22.1.2014 | 17:02

škola má sice jedno z nejlevnějších školných ze škály soukromích škol, ale za 23 tisíc se ničeho nedočkáte, nikdo vám s ničím nepomůže a když něco potřebujete, ničeho se nedomůžete, portože nikdo neví co po něm vlastně chcete.

18.11.2013 | 22:57

Po tom, co výukové centrum Praha změnila adresu a tím zlepšila zázemí, tak je to mnohem lepší, ale samozřejmě by se mohlo ještě několik věcí trochu zlepšit :)

26.10.2013 | 10:33

Ujde to!

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíš. Další informace