Reklama
Nahlásit chybu

Vysoká škola hotelová v Praze, s.r.o.

  • Studentů:  686
  • Materiálů:  225
  • Komentářů k učitelům:  21
  • Předmětů:  65

Registrace zdarma!

2.72z 5 bodů

Fakultu hodnotilo: 5 studentů

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější


Údaje z minulého přijímacího řízení

Počet podaných přihlášek: -
K přijímacímu řízení se dostavilo: -
Počet přijatých: -
Počet zapsaných: -
Úspěšnost uchazečů: -%

Termíny a info o přijímacím řízení

Odevzdat přihlášky do: -
Dny otevřených dveří: http://www.vsh.cz
Přijímací řízení: -
URL s informacemi

Statistika

Počet studentů: -
Počet studentů (prezenční): -
Počet studentů (kombinované): -

Průměrný plat

Průměrný plat jednotlivých oborů: zobrazit

O fakultě

Vysoká škola hotelová v Praze 8, s.r.o., je moderní soukromou institucí, která nabízí vzdělání v sektoru hotelnictví a managementu. Studovat na VŠH můžete ve čtyřech bakalářských a třech magisterských studijních oborech.

Kontakt – VŠH | Vysoká škola hotelová v Praze, s.r.o.

Adresa: Svídnická 506 181 00 Praha 8
Tel.: 420 283 101
Email: [email protected]
Web: http://www.vsh.cz

Obory studia

Články

10 důvodů, proč jít na Veletrh pracovních příležitostí iKariéra

23. 2. 2015 | 10:36 | autor: Fikus

1. Prokrastinace Všechny seriály máš již dokoukané, do rýsování se ti nechce, příprava na laborky taky počká a do úklidu pokoje se ti nechtělo nikdy? Tak co s tím? Vydej se na náš Veletrh iKariéra a prokrastinuj u stánků firem, které ti nabídnou práci, praxi nebo u nich najdeš vedoucího bakalářské/diplomové práce. A kdyby ti ta trocha prokrastinace nestačila, tak si zajdi na workshop nebo prezentaci či si nech zkonzultovat životopis od personalistů. PROKRASTINOVAT JE PROSTĚ SUPER.

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu [email protected]

30.3.2014 | 14:02

Nevím, zda na VŠH studoval Tomio či ne, každopádně pokud řekl, že mu ta škola k ničemu nebude, tak měl naprostou pravdu. Po několika letech "studia" na této škole Vám můžu s čistým svědomím říct, že by jí vystudovala i chytřejší opice. Úroveň zkoušek nulová, zapojení studentů do studia také nulové.
Jedinou výhodou této školy vidím v tom, že za 32.500 studujete vysokou školu z které budete mít titul, s minimálním úsilím a minimálním zapojením mozku. To, že se tam nenaučíte naprosto nic a kdykoli budete někomu říkat, že studujete tuto školu, tak Vám bude trapně, tak to prostě bude. ...Už snad chápete, co je VŠH zač. Pokud jste chytří, určitě sem nechodte, je to škola zejména pro méně nadané.

21.10.2013 | 14:45

Na Vysoké škole hotelové se mi líbí obor, který studuju, což je hotelnictví, pokud jste studovali kdysi na střední hotelovce, tak to je prej úplná pohodička:)) Ale toho učení celkově asi moc není.:) Vybrat si nejlepší obor na škole, to bylo asi to nejtěžší a nejdůležitější, ale po konzultacích se zkušenými profesionály ze školy jsem se rozhodla asi nejlíp, jak jen to šlo. Jsou tu sice obory s marketingem a managementem, ale sama paní profesorka mi říkala, že absolventi těchto oborů si pak bohužel na trhu práce většinou ani neškrtnou. Že za ní tito absolventi posléze chodí s tím, že už kolik let dělají číčníky a servírky a že nemohou pořád nic lepšího sehnat, tak že je vždy alespon musí trochu povzbudit, že přece tou prací dělají lidem hezčí den, když je dobře obslouží, usmějí se na ně a tak. To je podle mě sice hezký, ale ta škola něco stojí a dělat po ní servírku?? Takže jsem prostě ráda, že mi paní profesorka dobře poradila obor hotelnictví, na kterej je i největší nával na škole, protože ho moc škol nenabízí. Učení jde zatím bez problémů, myslím, že ten klientský přístup bude pak asi hodně znát. Na škole kdysi studoval prý i Tomio Okamura, ale nedostudoval, protože se prej rozlobil, že je to škola k ničemu. No jo, měl jít na obor hotelnictví, ten je fakt super a uplatnění snad taky bude!:)

16.10.2013 | 12:58

......

12.10.2013 | 09:35

Škola pro ty, co se chtějí aktivně věnovat ROZVOJI GASTRONOMIE a své vlastní praxe.... STUDIUM vždy NĚCO STOJÍ...

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se