Nově tvůj
školní rozvrh v mobilu

Stáhni zdarma zde

ROZRVH

FREE

Primat.cz

STÁHNI SI ROZVRH DO MOBILU

FREE

Nahlásit chybu

Vysoká škola hotelová v Praze 8, spol. s r.o.

  • Studentů:  825
  • Materiálů:  255
  • Komentářů k učitelům:  30
  • Předmětů:  70

Registrace!

3.21z 5 bodů

Fakultu hodnotilo: 17 studentů

Ohodnoť školu

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější


Údaje z minulého přijímacího řízení

Počet podaných přihlášek: -
K přijímacímu řízení se dostavilo: -
Počet přijatých: -
Počet zapsaných: -
Úspěšnost uchazečů: -%

Termíny a info o přijímacím řízení

Odevzdat přihlášky do: -
Dny otevřených dveří: http://www.vsh.cz
Přijímací řízení: -
URL s informacemi

Statistika

Počet studentů: -
Počet studentů (prezenční): -
Počet studentů (kombinované): -

Průměrný plat

Průměrný plat jednotlivých oborů: zobrazit

O fakultě

Vysoká škola hotelová v Praze 8, s.r.o., je moderní soukromou institucí, která nabízí vzdělání v sektoru hotelnictví a managementu. Studovat na VŠH můžete ve čtyřech bakalářských a třech magisterských studijních oborech.

Kontakt – VŠH | Vysoká škola hotelová v Praze 8, spol. s r.o.

Adresa: Svídnická 506 181 00 Praha 8
Tel.: 420 283 101
Email: info@vsh.cz
Web: http://www.vsh.cz

Obory studia

Články

Soutěž ve vizuální tvorbě - Jak to vidíš? Perspektiva #Český nápad

19. 6. 2017 | 15:12 | autor: Fikus

Technologická agentura ČR (TA ČR) vyhlašuje celorepublikovou výtvarnou soutěž s názvem „Jak to vidíš? - Perspektiva #ČeskýNápad“ pro mladou generaci bez omezení věku. Téma soutěže vychází z úspěšných projektů aplikovaného výzkumu podpořených TA ČR. Tyto projekty jsou také jedním z inspiračních zdrojů pro studenty. Cílem soutěže je vytvořit obraz naší perspektivy ovlivňované stále více novými technologiemi a materiály.

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu podpora@primat.cz

30.3.2014 | 14:02

Nevím, zda na VŠH studoval Tomio či ne, každopádně pokud řekl, že mu ta škola k ničemu nebude, tak měl naprostou pravdu. Po několika letech "studia" na této škole Vám můžu s čistým svědomím říct, že by jí vystudovala i chytřejší opice. Úroveň zkoušek nulová, zapojení studentů do studia také nulové.
Jedinou výhodou této školy vidím v tom, že za 32.500 studujete vysokou školu z které budete mít titul, s minimálním úsilím a minimálním zapojením mozku. To, že se tam nenaučíte naprosto nic a kdykoli budete někomu říkat, že studujete tuto školu, tak Vám bude trapně, tak to prostě bude. ...Už snad chápete, co je VŠH zač. Pokud jste chytří, určitě sem nechodte, je to škola zejména pro méně nadané.

21.10.2013 | 14:45

Na Vysoké škole hotelové se mi líbí obor, který studuju, což je hotelnictví, pokud jste studovali kdysi na střední hotelovce, tak to je prej úplná pohodička:)) Ale toho učení celkově asi moc není.:) Vybrat si nejlepší obor na škole, to bylo asi to nejtěžší a nejdůležitější, ale po konzultacích se zkušenými profesionály ze školy jsem se rozhodla asi nejlíp, jak jen to šlo. Jsou tu sice obory s marketingem a managementem, ale sama paní profesorka mi říkala, že absolventi těchto oborů si pak bohužel na trhu práce většinou ani neškrtnou. Že za ní tito absolventi posléze chodí s tím, že už kolik let dělají číčníky a servírky a že nemohou pořád nic lepšího sehnat, tak že je vždy alespon musí trochu povzbudit, že přece tou prací dělají lidem hezčí den, když je dobře obslouží, usmějí se na ně a tak. To je podle mě sice hezký, ale ta škola něco stojí a dělat po ní servírku?? Takže jsem prostě ráda, že mi paní profesorka dobře poradila obor hotelnictví, na kterej je i největší nával na škole, protože ho moc škol nenabízí. Učení jde zatím bez problémů, myslím, že ten klientský přístup bude pak asi hodně znát. Na škole kdysi studoval prý i Tomio Okamura, ale nedostudoval, protože se prej rozlobil, že je to škola k ničemu. No jo, měl jít na obor hotelnictví, ten je fakt super a uplatnění snad taky bude!:)

16.10.2013 | 12:58

......

12.10.2013 | 09:35

Škola pro ty, co se chtějí aktivně věnovat ROZVOJI GASTRONOMIE a své vlastní praxe.... STUDIUM vždy NĚCO STOJÍ...

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíš. Další informace