Nově tvůj
školní rozvrh v mobilu

Stáhni zdarma zde

ROZRVH

FREE

Primat.cz

STÁHNI SI ROZVRH DO MOBILU

FREE

Nahlásit chybu

Vysoká škola finanční a správní a.s.

  • Studentů:  1649
  • Materiálů:  404
  • Komentářů k učitelům:  8
  • Předmětů:  73

Registrace!

3.33z 5 bodů

Fakultu hodnotilo: 27 studentů

Ohodnoť školu

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější


Údaje z minulého přijímacího řízení

Počet podaných přihlášek: -
K přijímacímu řízení se dostavilo: -
Počet přijatých: -
Počet zapsaných: -
Úspěšnost uchazečů: -%

Termíny a info o přijímacím řízení

Odevzdat přihlášky do: -
Dny otevřených dveří: http://www.vsfs.cz
Přijímací řízení: -

Statistika

Počet studentů: -
Počet studentů (prezenční): -
Počet studentů (kombinované): -

Průměrný plat

Průměrný plat jednotlivých oborů: zobrazit

O fakultě

Vysoká škola finanční a správní, o.p.s., je soukromá škola univerzitního typu. VŠ FaS Praha má střediska také na Kladně a v Mostě a nabízí studium na dvou fakultách – ekonomických a sociálních studií. VŠFS je zároveň první soukromou ekonomickou univerzitou v ČR.

Kontakt – VŠFS | Vysoká škola finanční a správní a.s.

Adresa: Estonská 500, 101 00, Praha 10
Tel.: 210 088 844
Email: info@vsfs.cz
Web: http://www.vsfs.cz

Obory studia

1 2

Články

Soutěž ve vizuální tvorbě - Jak to vidíš? Perspektiva #Český nápad

19. 6. 2017 | 15:12 | autor: Fikus

Technologická agentura ČR (TA ČR) vyhlašuje celorepublikovou výtvarnou soutěž s názvem „Jak to vidíš? - Perspektiva #ČeskýNápad“ pro mladou generaci bez omezení věku. Téma soutěže vychází z úspěšných projektů aplikovaného výzkumu podpořených TA ČR. Tyto projekty jsou také jedním z inspiračních zdrojů pro studenty. Cílem soutěže je vytvořit obraz naší perspektivy ovlivňované stále více novými technologiemi a materiály.

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu podpora@primat.cz

20.6.2014 | 01:50

Chcete se dozvědět i něco jiného než jen sladké bláboly z letáčku? Tak pak čtěte. Abych byl trochu věcnější, shrnul bych věci takto: někteří vyučující se snaží skutečně naučit (vzpomenu například docenta Valenčíka či doktorku Trhlínovou), ovšem zásadní problém je ten, že laťka je nastavena velmi nízko (spíš je položena na zemi) a to tak, aby prošlo 90 % studentů. Takže sice se můžete naučit a udělat zkoušku za A s pocitem, že vám to něco dalo, ovšem snaživá menšina je tímto tak demotivována, že sklouzne ke stejnému přístupu, který praktikuje většina studentů - přečíst si minimum a dostat alespoň E, přinejhorším na druhý pokus. Ve výsledku nikdo neumí nic a přesto se dostane až ke státnicím, kde jich o něco větší množství shoří - předpokládám proto, že po minulých skandálech je zde větší kontrola.
Ale když si vzpomenu na některé spolužáky, musím se opravdu smát. Především blond obarvený moravák se zlatým řetězem okolo krku a jeho "buznys men" mě dodnes straší ve snech, stejně jako anorektické blondýny a jejich extravagantní tanga, vylezlá do půlky zad.
Tragikomedie, tak bych to popsal jedním slovem

Ještě odpovědi na dva nejčastější dotazy:

1) Jak je to na škole s cizinci? V současnosti je na škole stále více cizinců. Nejsem jediný, kdo se podivuje nad tím, jak mohou zvládat řadu předmětů (teď myslím ty v českém stud. programu), když se nedomluví ani s prodavačem.

2) Jaký je skutečný obraz školy, nelžou mi ty reklamy všude možně, které o vzdělání na VŠFS mluví jako o výhodné investici? ... Tak samozřejmě, že lžou. PR naší školy (ale i kterékoli jiné soukromé) je strašně agresivní, ale není se čemu divit, naše škola jde v posledních letech podle mě docela do kopru. Absolventi dělají prodavače v Tescu, řidiče autobusů, dělníky -to je realita, mám už kamarády absolventy, kteří určitě žádné velké prachy nevydělávají. VŠFS je bohužel velice dobře známá i svými aférami - tragickou úrovní závěrečných prací, trapnými nároky u zkoušek, propouštěním lepších a náročnějších profesorů + studenty, co ve škole ani nebyli, a přesto získali diplom (stejně jako na UJAK úřednice Nagyová a spol.). Někdo si dokonce o VŠFS myslí, že je to spíš taková škola pro přistěhovalce, Vietnamce, Rusy, Ukrajince a samozřejmě zlatou mládež (ne, ta holka v Bavoráku si na něj opravdu sama nevydělala) - nikdo se neučí, všichni jsou otrávení a projevují nezájem o studium..., pak se není asi ani čemu divit, když je VŠFS mnohými (včetně personálních ředitelů) považována za jakousi nástavba učiliště.

14.5.2014 | 15:01

Nejlépe mé pocity z VŠFS, které nejvíce souvisí se vztekem a deziluzí shrne o trochu starší kolega. Musím říct, že to vystihl opravdu velmi dobře: Já bych měl poznámku. Na VŠFS tento rok končím a jednoznačně souhlasím, že je to tiskárna na tituly. Ono není jednoduché získat na této škole výborné výsledky, ale je nesmírně jednoduché to alespoň jakž takž prolézt. Sám se nepovažuji, za bůhví jakého studenta, ale u některých předmětů do toho skutečně šlápnu a přesto jsem jen párkrát dosáhnul na výborné ohodnocení. Ekonomie není úplně jednoduchá, ale zase se učí nedůležité a časem již popřené poznatky - většinou keynesiánské (tady bych poznamenal, že to je hlavně tím, že na VŠFS učí spousta učitelů socialistického smýšlení, od čehož se odvíjí bohužel i samotná výuka). Avšak, pokud vidím a slyším, jak někteří reagují na naprosto triviální dotazy během zkoušky nebo i v rámci diskuze v hodině, jak jsou neuvěřitelně hloupí a omezení ve svém přehledu a pak prolezou s naprosto triviálními znalostmi nebo sprostě opíšou cokoliv, tak jsem snad až uražen, že vedle mě tihle studující stále sedí. U bakalářských prací, které moji spolužáci odevzdávali, ani nebyla dodržena základní kritéria zadání a přesto je vedoucí a oponenti připustili. Přičtu-li k tomu tu neuvěřitelnou a nevychovanou ruskou skvadru, poměrně velké procento vyučujících, kteří na učení nemají dovednosti a přednáší spíš své názory a nakonec i chaotickou organizaci studia, nemohu jinak než litovat vyhozených 150 000 Kč, které jsem mohl investovat do svého vzdělání lépe a koupit si za to raději kurzy šité na míru. Snad ještě rozmluvit lidem jít na univerzitu VŠFS a studovat obory, z kterých pak vyleze s Vámi přes 1600 nedouků (rok 2011-Bc+ Ing.), kteří Vám, pokud za něco stojíte, budou dělat často akorát ostudu.

21.10.2013 | 03:08

Jsem dost rozlobený. Škola se chlubí nízkou nezaměstnaností, na kterou láká zájemce o studium, ale už vám nepoví, že pak polovina ročníku skončí za kasou v supermarketu. Ekonomů už je dnes totiž strašně moc a ti z horších škol už ani nejsou přizívání na pohovor! Na vině je AK, která nechala diletantsky vzniknout cca 40 vysokých škol s ekonomickým zaměřením, z nichž 30 je absolutně pofidérních. AK prostě akreditovala obory bez reflexe pracovního trhu. Kdybych byl znova mladej, určitě bych se nevyhýbal jako většina dnešních mladých technickejm oborům, protože firmy je potřebujou. VŠFS o sobě říká, že je (nej)náročnější soukromou školou s ekonomickým zaměřením, ale když to srovnám s nejnáročnější veřejnou ekonomkou VŠE, tak to je dost komické. Aneb úmrtnost na bakaláři VŠFS ( eko obory) je 15 %, úmrtnost na bakaláři FFU VŠE (ta nabízí podobný obory jako VŠFS) je 50 %! A to na VŠE berou jen 30-35 % nejlepších uchazečů. Stydím se, co sem ta škola ročně nabere za skvosty, který by před 20 lety skončily leda tak maximálně s učnákem, ale horší je to, že tyhle exoti pak ještě vystudujou, protože pak dělaj špatnou image škole. Není to sice úplně nejhorší soukromka, ale šedej průměr v kategorii soukromé školy dnes žádného zaměstnavatele neohromí.

9.10.2013 | 19:55

Všfs není obtížná škola, dá se bez problémů zvládnout (kamarád z VŠE to tu přirovnává k procházce růžovým sadem-dělá tu ted navazující). Horší už je to s jménem školy a pozdějším uplatněním, kdy školu poznamenaly jak skandály ohledně rychlostudentů, špatných diplomových prací, tak propuštění některých pedagogů, kteří pak promluvili o netransparentním hodnocení studentů. Uplatnění je spíše horší, doporučuju obor se zaměřením na it, i když jde nakonec většina lidí včetně bárbín a modelek na marketing (největší dávačka). Školné se mi vzhledem ke kvalitě výuky a možnostem, které škola nabízí, zdá velmi vysoké. Na škole je hodně ciziců, hlavně z východu. Ted se tu občas vidím i s jednou celebritou, ale to je fakt síla, co z ní padá ze skvosty. Kdyby škola nepříjímala 100 % uchazečů, možná by neměla pověst nedouků, ony ty regionální školy těžké totiž taky nebývají, ted nemyslím ty známé školy v Praze a Brně jako VŠE a MU ESF, ale FIM UHK, UJEP a spol.

17.11.2013 | 21:23

VŠFS je pro mne skvělpu školou. Studium na VŠ je pro mne nejlepší etapou života. Učivo není náročné..

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíš. Další informace