Reklama
Nahlásit chybu

Vysoká škola finanční a správní, o.p.s.

  • Studentů:  1058
  • Materiálů:  373
  • Komentářů k učitelům:  4
  • Předmětů:  69

Registrace zdarma!

2.96z 5 bodů

Fakultu hodnotilo: 6 studentů

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější


Údaje z minulého přijímacího řízení

Počet podaných přihlášek: -
K přijímacímů řízení se dostavilo: -
Počet přijatých: -
Počet zapsaných: -
Úspěšnost uchazečů: -%

Termíny a info o přijímacím řízení

Odevzdat přihlášky do: -
Dny otevřených dveří: http://www.vsfs.cz
Přijímací řízení: -

Statistika

Počet studentů: -
Počet studentů (prezenční): -
Počet studentů (kombinované): -

Průměrný plat

Průměrný plat jednotlivých oborů: zobrazit

O fakultě

Vysoká škola finanční a správní, o.p.s., je soukromá škola univerzitního typu. VŠ FaS Praha má střediska také na Kladně a v Mostě a nabízí studium na dvou fakultách – ekonomických a sociálních studií. VŠFS je zároveň první soukromou ekonomickou univerzitou v ČR.

Kontakt – VŠFS | Vysoká škola finanční a správní, o.p.s.

Adresa: Estonská 500, 101 00, Praha 10
Tel.: 210 088 844
Email: [email protected]
Web: http://www.vsfs.cz

Obory studia

1 2

Články

Tři stáže v jednom roce u prestižních zaměstnavatelů? UNI CHANCE je tu po druhé!

23. 4. 2014 | 18:11 | autor: Fikus

Máš za sebou první roky studia a začínáš přemýšlet o svém profesním rozvoji? Chtěl/a bys mít jako absolvent nejen diplom, ale také kvalitní praxi, se kterou najdeš zaměstnání podle svých představ?

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu [email protected]

21.10.2013 | 03:08

Jsem dost rozlobený. Škola se chlubí nízkou nezaměstnaností, na kterou láká zájemce o studium, ale už vám nepoví, že pak polovina ročníku skončí za kasou v supermarketu. Ekonomů už je dnes totiž strašně moc a ti z horších škol už ani nejsou přizívání na pohovor! Na vině je AK, která nechala diletantsky vzniknout cca 40 vysokých škol s ekonomickým zaměřením, z nichž 30 je absolutně pofidérních. AK prostě akreditovala obory bez reflexe pracovního trhu. Kdybych byl znova mladej, určitě bych se nevyhýbal jako většina dnešních mladých technickejm oborům, protože firmy je potřebujou. VŠFS o sobě říká, že je (nej)náročnější soukromou školou s ekonomickým zaměřením, ale když to srovnám s nejnáročnější veřejnou ekonomkou VŠE, tak to je dost komické. Aneb úmrtnost na bakaláři VŠFS ( eko obory) je 15 %, úmrtnost na bakaláři FFU VŠE (ta nabízí podobný obory jako VŠFS) je 50 %! A to na VŠE berou jen 30-35 % nejlepších uchazečů. Stydím se, co sem ta škola ročně nabere za skvosty, který by před 20 lety skončily leda tak maximálně s učnákem, ale horší je to, že tyhle exoti pak ještě vystudujou, protože pak dělaj špatnou image škole. Není to sice úplně nejhorší soukromka, ale šedej průměr v kategorii soukromé školy dnes žádného zaměstnavatele neohromí.

9.10.2013 | 19:55

Všfs není obtížná škola, dá se bez problémů zvládnout (kamarád z VŠE to tu přirovnává k procházce růžovým sadem-dělá tu ted navazující). Horší už je to s jménem školy a pozdějším uplatněním, kdy školu poznamenaly jak skandály ohledně rychlostudentů, špatných diplomových prací, tak propuštění některých pedagogů, kteří pak promluvili o netransparentním hodnocení studentů. Uplatnění je spíše horší, doporučuju obor se zaměřením na it, i když jde nakonec většina lidí včetně bárbín a modelek na marketing (největší dávačka). Školné se mi vzhledem ke kvalitě výuky a možnostem, které škola nabízí, zdá velmi vysoké. Na škole je hodně ciziců, hlavně z východu. Ted se tu občas vidím i s jednou celebritou, ale to je fakt síla, co z ní padá ze skvosty. Kdyby škola nepříjímala 100 % uchazečů, možná by neměla pověst nedouků, ony ty regionální školy těžké totiž taky nebývají, ted nemyslím ty známé školy v Praze a Brně jako VŠE a MU ESF, ale FIM UHK, UJEP a spol.

17.11.2013 | 21:23

VŠFS je pro mne skvělpu školou. Studium na VŠ je pro mne nejlepší etapou života. Učivo není náročné..

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se