Nově tvůj
školní rozvrh v mobilu

Stáhni zdarma zde

ROZRVH

FREE

Primat.cz

STÁHNI SI ROZVRH DO MOBILU

FREE

Nahlásit chybu

Vysoká škola ekonomie a managementu, o.p.s.

  • Studentů:  3814
  • Materiálů:  1500
  • Komentářů k učitelům:  789
  • Předmětů:  155

Registrace!

3.17z 5 bodů

Fakultu hodnotilo: 204 studentů

Ohodnoť školu

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější


Údaje z minulého přijímacího řízení

Počet podaných přihlášek: -
K přijímacímu řízení se dostavilo: -
Počet přijatých: -
Počet zapsaných: -
Úspěšnost uchazečů: -%

Termíny a info o přijímacím řízení

Odevzdat přihlášky do: -
Dny otevřených dveří: http://www.vsem.cz
Přijímací řízení: -
URL s informacemi

Statistika

Počet studentů: -
Počet studentů (prezenční): -
Počet studentů (kombinované): -

Průměrný plat

Průměrný plat jednotlivých oborů: zobrazit

O fakultě

Vysoká školy ekonomie a managementu, o.p.s., je soukromou VŠ sídlící v Praze - Stodůlkách. VŠEM nabízí mnoho specializací ve třech bakalářských studijních programech a v jednom navazujícím magisterském. Zároveň je na VŠ ekon. a manag. možné získat titul MBA.

Kontakt – VŠEM | Vysoká škola ekonomie a managementu, o.p.s.

Adresa: Nárožní 2600/9a, Praha 5
Tel.: 774 550 810
Email: info@vsem.cz
Web: http://www.vsem.cz

Obory studia

Nebyly nalezeny žádné obory studia.

Články

Soutěž ve vizuální tvorbě - Jak to vidíš? Perspektiva #Český nápad

19. 6. 2017 | 15:12 | autor: Fikus

Technologická agentura ČR (TA ČR) vyhlašuje celorepublikovou výtvarnou soutěž s názvem „Jak to vidíš? - Perspektiva #ČeskýNápad“ pro mladou generaci bez omezení věku. Téma soutěže vychází z úspěšných projektů aplikovaného výzkumu podpořených TA ČR. Tyto projekty jsou také jedním z inspiračních zdrojů pro studenty. Cílem soutěže je vytvořit obraz naší perspektivy ovlivňované stále více novými technologiemi a materiály.

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu podpora@primat.cz

16.4.2013 | 14:28

Nejnáročnější je asi přežít tu buzeraci od studijního oddělení. Studium se dalo celkem lehce zvládnout, pokud na to někdo vyloženě ne*ere. Za mých mladých let ještě kolovaly testy mezi studenty, nevím jak ted. Takže dát předměty nebylo zas tak těžké. Přesto to pár extrémně líných a nesvědomitých lidí nezvládlo. Ti šli pak většinou ještě na UJAK, kde maj nově hodně ekonomických oborů a studium tam hravě dokončili i oni. Testy sice nejsou nijak zvlášt těžké, ale jsem ráda, že se tu alespon hlídá to opisování, což na jinejch soukromkách absolutně neexistuje. Co mi ale vadí, jsou dálkaři, řekla bych, že jich je až příliš moc a že jsou na ně oproti denákům kladeny opravdu hodně nízké nároky. Studium na této škole doporučuju hlavně pro ty, kteří nezvládli veřejnou školu(třeba pro bývalé studenty VŠE), tak aby se sem nebáli jít, vyložená fraška jako na UJAKu, VŠH, VŠO, VŠFS a spol. to v případě denního studia není, i když nesmíte mít zase moc velký očekávání, znáte to.

14.8.2013 | 15:18

Ohledně té náročnosti bych zbytečně nestrašil, já už jsem starší ročník, před několika lety jsem vystudoval gymnázium, byl jsem spíše průměrný student. Ovšem pak šel na veřejnou vš, kterou nezvládl. A školné na oné veřejné by mě ted vyšlo na víc peněz než školné tady. Ano, mluvím o VŠE. Tam při přetáhnutí začínáte na podobné částce (21 tisíc), ale pak se částka dále navyšuje. Takže jsem na VŠEM, líbí se mi, že se trochu inspirovala VŠE a nechce tolerovat podvody, který při odhlalení hned trestá (na VŠE rovnou vyloučení ze studia-takže jasná inspirace). Pokud vám někdo řekne, že je VŠEM jako matfyz, berte ho trochu s rezervou, jsou tu většinou "slabší kousky" (lidi s maturitou z učnáků, soukromých škol, středních odb. škol-hotelovky, OA...), gymnazistů tu je minimum, pokud tu nejsem sám:D. A tak průměrnej absolvent hotelový školy, kde dostal vše zadarmo a prolezl (třeba i )se čtyřkama, se najednou musí trochu učit. Těmhle lidem se ta škola zdá spíše těžší, pro mě je však spíše lehčí.

26.8.2013 | 20:41

Je pravda že se dělají změny, ale to jen proto že by jinak 50 % lidí neprošlo ani tím blbým prvákem, natož k absolutoriu. Změny se dělají ve prospěch studentů. Takhle nám to řekla studijní a já s tím naprosto souhlasím! Na co si pořád stěžujete? Copak je změna, že nově máme zkouškové 300 dní v roce a přes 1000 zkouškových termínů v ak. roce špatná? Ne 15, ale přes 1000 termínů! Kde tohle maj? Zkouškové 12 měsíců v roce, k tomu e-learning a další dobré změny. Ale vy pořád piskujete! Tak si jděte na UJAk VŠFS MUP VŠKE RAVŠ ZMVŠ VŠAP BIVŠ EPI MVŠO NC VŠH VŠP BIBS VŠMVV VŠLG VŠKV VŠOH SVŠE MVŠO STING AMAK PEVŠ SVŠES AAVŠ nebo VŠO, kde automaticky UCHAZEČ=STUDENT=KLIENT=ABSOLVENT nebo si ten titul rovnou objednejte z Ugandy šulinové!

31.7.2013 | 17:21

Líbí se mi že tu můžu dělat zkoušky kdykoliv v roce 12 měsíců zkouškový. :P Testy nejsou nezvladatelný vylyly mě ze zemědělky ČZU kde jsem studovala tam mi to přišlo těžší hlavně ty zemědělské předměty. Škola dobrá, mám tu dobrý známky takže školný je pak docela nízký to sem strašně uvítala že pro výbroný prospěcháře je levnější školný i když poplatky zůstaly. VŠEM dělá i MBA studium ale podle profesorů je to jako odznak z tábora když jsem se s nima bavila že to máme jít studovat na nějakou Open University nebo VŠE aby to mělo váhu, tak Vás chci jen varovat. Jako dobrá škola co víc chcete slyšet přijdte a studujte jako já. Je blbí že uplatnění v oboru neseženete ale lepší titul z Všem než jen maturita z učnáku nebo hotelovky ne?

9.3.2013 | 11:25

Vadí mi systém celé VŠEM. Konkrétně rozdělení na trimestry, délka výuky (jeden předmět celý den)

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíš. Další informace