Nově tvůj
školní rozvrh v mobilu

Stáhni zdarma zde

ROZRVH

FREE

Primat.cz

STÁHNI SI ROZVRH DO MOBILU

FREE

Reklama
Nahlásit chybu

Vysoká škola aplikovaného práva, s.r.o.

  • Studentů:  91
  • Materiálů:  15
  • Komentářů k učitelům:  4
  • Předmětů:  29

Registrace!

3.47z 5 bodů

Fakultu hodnotilo: 3 studentů

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější


Údaje z minulého přijímacího řízení

Počet podaných přihlášek: -
K přijímacímu řízení se dostavilo: -
Počet přijatých: -
Počet zapsaných: -
Úspěšnost uchazečů: -%

Termíny a info o přijímacím řízení

Odevzdat přihlášky do: -
Dny otevřených dveří: -
Přijímací řízení: -
URL s informacemi

Statistika

Počet studentů: -
Počet studentů (prezenční): -
Počet studentů (kombinované): -

Průměrný plat

Průměrný plat jednotlivých oborů: zobrazit

O fakultě

Vysoká škola aplikovaného práva (VŠAP) získala státní souhlas Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky k působení jako soukromá vysoká škola dne 31. 8. 2001. Škola má akreditaci k výuce bakalářského studijního programu B6804 - Právní specializace. Vysoká škola aplikovaného práva je jednou z mála českých vysokých škol, která se zaměřuje především na právo. Tomu odpovídá příslušná vědecká a pedagogická činnost školy. Vysoká škola aplikovaného práva pravidelně organizuje konference a semináře s právnickou tématikou, vydává vlastní knihy a vědecký časopis Aplikované právo. Na škole působí téměř 40 pedagogů s vědeckou nebo akademickou hodností (Prof., Doc., Ph.D., CSc.) a více než 60 pedagogů s titulem JUDr.

Kontakt – VŠAP | Vysoká škola aplikovaného práva, s.r.o.

Adresa: Chomutovická 1443 Praha 11 149 00
Tel.: 272 931 435
Email: studijni@vsap.cz
Web: http://www.vsap.cz

Obory studia

Nebyly nalezeny žádné obory studia.

Články

Vylepši ČSOB svým nápadem!

30. 11. 2015 | 15:22 | autor: Fikus

Kolikrát už se ti stalo, že si někdo se zaujetím vyslechl tvůj názor? Kolikrát už jsi mohl být nápomocný ve velkých věcech, které ovlivní spoustu lidí? Kolikrát už jsi dostal příležitost být vizionářem v jedné z největších bank? Tvoje chvíle přichází!

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu podpora@primat.cz

24.3.2013 | 16:10

Je tu obor právo v podnikání a Sociálně právní činnost a zaměstnanost. Studovala jsem tu bakaláře při zaměstnání, momentálně studuji ještě další VŠ, kterou si dělám na mateřské. A to pražskou zemědělku. Když porovnám tyto dvě školy tak Vsap byla opravdu procházka růžovou zahradou.:) Fakt jsem mnohdy na zkoušky šla, úplně tupá a dalo se to ukoulet na 3:D Zemědělka je úúplně o něčem jiném, tady se musím učit.!:-(

13.5.2013 | 21:42

Na škole mi hlavně vadilo její zázemí, mohli by pořídit lepší zázemí. Studijní oddělení není špatné. Náročnost školy není velká a ani docházku jsem nemusela dodržovat do putínku.

16.3.2014 | 21:06

Ráda bych studovala na státní škole, ale po předchozích neúspěších se již bojím další zkoušet (jako např. právnickou fakultu na MU). Toto je pro mě v současné době ideální řešení, profesoři jsou milejší a vstřícnější, než leckteří na státních a nemají si nutnost na studentech cokoliv dokazovat. Náročnost studia by mohla být i o chlup větší, ale rozhodně se nejedná o předměty "za hubičku". Škola by se měla zlepšit v nabízení aktivit a služeb pro studenty (např. zařizovat ISIC, možnost volitelných předmětů, přednášek nad rámec, či sbližovacích akcí)

17.12.2013 | 00:38

Jelikož jsem chodila i na státní školu, tak mám možnost srovnání i v tomto pohledu. Vybavenost je byla na státních lepší, takto škola je vybavena střídmě, ale naprosto užitečně a dostatečně. Užitečnost se v době vysoké nezaměstnanosti hodností dosti neobjektivně. Ale jsem si jistá, že s uplatněním v tomto oboru by neměl být nijak velký problém (pro mě není). Nákladnost je samozřejmě ve srovnání se státní značná. Na druhou stranu v porovnání s ostatními soukr. školami je školné průměrné. Ubytování není, menza není. Praxe je oproti státním školám bohatá a rozhodně přínosná. Náročnost spíše snadná - všude tomu holt musíte věnovat něco ze svého času a úsilí. Třídy jsou u nás komorní, takže se dosti rychle navzájem poznáte a i na studijním odd. si Vás časem zapamatují (zda je to dobře, nebo špatně těžko říct :)). Závěrem bych pochválila přístup kantorů, kteří ač mají většinou vyšší vzdělání než učitelé na státních školách si na Vás nemají potřebu nic dokazovat a jednají s Vámi jako sobě rovným.

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíš. Další informace