Nově tvůj
školní rozvrh v mobilu

Stáhni zdarma zde

ROZRVH

FREE

Primat.cz

STÁHNI SI ROZVRH DO MOBILU

FREE

Nahlásit chybu

Vysoká škola aplikovaného práva, s.r.o.

  • Studentů:  96
  • Materiálů:  17
  • Komentářů k učitelům:  4
  • Předmětů:  29

Registrace!

2.76z 5 bodů

Fakultu hodnotilo: 5 studentů

Ohodnoť školu

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější


Údaje z minulého přijímacího řízení

Počet podaných přihlášek: -
K přijímacímu řízení se dostavilo: -
Počet přijatých: -
Počet zapsaných: -
Úspěšnost uchazečů: -%

Termíny a info o přijímacím řízení

Odevzdat přihlášky do: -
Dny otevřených dveří: -
Přijímací řízení: -
URL s informacemi

Statistika

Počet studentů: -
Počet studentů (prezenční): -
Počet studentů (kombinované): -

Průměrný plat

Průměrný plat jednotlivých oborů: zobrazit

O fakultě

Vysoká škola aplikovaného práva (VŠAP) získala státní souhlas Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky k působení jako soukromá vysoká škola dne 31. 8. 2001. Škola má akreditaci k výuce bakalářského studijního programu B6804 - Právní specializace. Vysoká škola aplikovaného práva je jednou z mála českých vysokých škol, která se zaměřuje především na právo. Tomu odpovídá příslušná vědecká a pedagogická činnost školy. Vysoká škola aplikovaného práva pravidelně organizuje konference a semináře s právnickou tématikou, vydává vlastní knihy a vědecký časopis Aplikované právo. Na škole působí téměř 40 pedagogů s vědeckou nebo akademickou hodností (Prof., Doc., Ph.D., CSc.) a více než 60 pedagogů s titulem JUDr.

Kontakt – VŠAP | Vysoká škola aplikovaného práva, s.r.o.

Adresa: Chomutovická 1443 Praha 11 149 00
Tel.: 272 931 435
Email: studijni@vsap.cz
Web: http://www.vsap.cz

Obory studia

Nebyly nalezeny žádné obory studia.

Články

Nová únikovka v Karlíně! - Armageddon project na EXITINLIMIT.CZ

6. 8. 2017 | 14:49 | autor: Fikus

Asteroid se blíží! Planeta Země je v ohrožení! Historie se opakuje! Zbývá jen trocha času!

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu podpora@primat.cz

24.3.2013 | 16:10

Je tu obor právo v podnikání a Sociálně právní činnost a zaměstnanost. Studovala jsem tu bakaláře při zaměstnání, momentálně studuji ještě další VŠ, kterou si dělám na mateřské. A to pražskou zemědělku. Když porovnám tyto dvě školy tak Vsap byla opravdu procházka růžovou zahradou.:) Fakt jsem mnohdy na zkoušky šla, úplně tupá a dalo se to ukoulet na 3:D Zemědělka je úúplně o něčem jiném, tady se musím učit.!:-(

13.5.2013 | 21:42

Na škole mi hlavně vadilo její zázemí, mohli by pořídit lepší zázemí. Studijní oddělení není špatné. Náročnost školy není velká a ani docházku jsem nemusela dodržovat do putínku.

16.3.2014 | 21:06

Ráda bych studovala na státní škole, ale po předchozích neúspěších se již bojím další zkoušet (jako např. právnickou fakultu na MU). Toto je pro mě v současné době ideální řešení, profesoři jsou milejší a vstřícnější, než leckteří na státních a nemají si nutnost na studentech cokoliv dokazovat. Náročnost studia by mohla být i o chlup větší, ale rozhodně se nejedná o předměty "za hubičku". Škola by se měla zlepšit v nabízení aktivit a služeb pro studenty (např. zařizovat ISIC, možnost volitelných předmětů, přednášek nad rámec, či sbližovacích akcí)

17.12.2013 | 00:38

Jelikož jsem chodila i na státní školu, tak mám možnost srovnání i v tomto pohledu. Vybavenost je byla na státních lepší, takto škola je vybavena střídmě, ale naprosto užitečně a dostatečně. Užitečnost se v době vysoké nezaměstnanosti hodností dosti neobjektivně. Ale jsem si jistá, že s uplatněním v tomto oboru by neměl být nijak velký problém (pro mě není). Nákladnost je samozřejmě ve srovnání se státní značná. Na druhou stranu v porovnání s ostatními soukr. školami je školné průměrné. Ubytování není, menza není. Praxe je oproti státním školám bohatá a rozhodně přínosná. Náročnost spíše snadná - všude tomu holt musíte věnovat něco ze svého času a úsilí. Třídy jsou u nás komorní, takže se dosti rychle navzájem poznáte a i na studijním odd. si Vás časem zapamatují (zda je to dobře, nebo špatně těžko říct :)). Závěrem bych pochválila přístup kantorů, kteří ač mají většinou vyšší vzdělání než učitelé na státních školách si na Vás nemají potřebu nic dokazovat a jednají s Vámi jako sobě rovným.

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíš. Další informace