Nově tvůj
školní rozvrh v mobilu

Stáhni zdarma zde

ROZRVH

FREE

Primat.cz

STÁHNI SI ROZVRH DO MOBILU

FREE

Nahlásit chybu

Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, o.p.s.

  • Studentů:  421
  • Materiálů:  261
  • Komentářů k učitelům:  14
  • Předmětů:  74

Registrace!

3.88z 5 bodů

Fakultu hodnotilo: 16 studentů

Ohodnoť školu

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější


Údaje z minulého přijímacího řízení

Počet podaných přihlášek: -
K přijímacímu řízení se dostavilo: -
Počet přijatých: -
Počet zapsaných: -
Úspěšnost uchazečů: -%

Termíny a info o přijímacím řízení

Odevzdat přihlášky do: -
Dny otevřených dveří: http://www.vip-vs.cz
Přijímací řízení: -
URL s informacemi

Statistika

Počet studentů: -
Počet studentů (prezenční): -
Počet studentů (kombinované): -

Průměrný plat

Průměrný plat jednotlivých oborů: zobrazit

O fakultě

VŠMVVP – Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, o.p.s. je jedinou soukromou vysokou školou zaměřenou na výuku diplomacie, mezinárodních vztahů a Public Relations. Sídlí v Praze na Andělu, avšak pobočky má rovněž v Bratislavě, Olomouci a Českých Budějovicích.

Kontakt – VIP-VS | Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, o.p.s.

Adresa: U Santošky 17, 150 00 Praha 5
Tel.: +420 251 171 930
Email: info@vsmvv.cz
Web: http://www.vsmvv.cz

Obory studia

Články

Soutěž ve vizuální tvorbě - Jak to vidíš? Perspektiva #Český nápad

19. 6. 2017 | 15:12 | autor: Fikus

Technologická agentura ČR (TA ČR) vyhlašuje celorepublikovou výtvarnou soutěž s názvem „Jak to vidíš? - Perspektiva #ČeskýNápad“ pro mladou generaci bez omezení věku. Téma soutěže vychází z úspěšných projektů aplikovaného výzkumu podpořených TA ČR. Tyto projekty jsou také jedním z inspiračních zdrojů pro studenty. Cílem soutěže je vytvořit obraz naší perspektivy ovlivňované stále více novými technologiemi a materiály.

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu podpora@primat.cz

22.5.2014 | 13:28

Musím říct, že tuto školu by dala bez obtíží i opice čerstvě odchycená v Zoologické zahradě Praha. Náročnost nulová, požadavky na studenty taky nulové, zkoušky vždy na první pokus. Úroveň absolventů je tak vzhledem k absenci přijímaček opravdu katastrofální. Sama bych takové lemply ani nikde nezaměstnala, určitě ne u intelektuálních činností. A proč jsem tak ostrá, ptáte se?! Bohužel jsem se nechala zlákat řečmi o tom, že nemáme dát na tvrzení, že všechny soukromé školy jsou u nás stejné, že VŠMVV je jiná. Houby jiná. Ale to jsem zjistila bohužel až moc pozdě. Tady jde o můj vnitřní pocit. A ten je takový, že se cítím nepříjemně, když vidím a cítím, že jsem si neplatila za své vzdělání, ale za diplom! Já jsem chtěla primárně vzdělání, ne diplom! Jakou mám mít asi tak teď radost z diplomu, kterej dostal i Lojzin, co by neprošel na lepší střední škole ani prvákem???!! I díky takovýmto školám se ani už nedivím, že bude mít za pár let VŠ polovina ročníku. Na VŠ, a to jsem viděla i na této škole, jsou totiž dnes už i lidé, kteří na ni bunky opravdu nemají. Kdybych volila znovu, šla bych na známou a zavedenou veřejnou vysokou školu, at už na VŠE či UK, tam se to aspoň procedí dvakrát, jednou přes přijímačky, a pak i následným studiem. Tady se neprocedí nic, vezmou každého a zkoušky alá klientský přístup, takže i za naprosté nic dostanete dobrou známku, o úrovni a kvalitě výuky raději taky pomlčet.

8.12.2016 | 10:39

Studuji na této škole už 4. rokem kombinované ( dálkové ) studium . Musím říct, že přednášky jsou zajímavé a učitelé vstřícní zvláště k pracujícím studentům mají pochopení. Není ale pravda, co píší někteří studenti, že školu zvládne i cvičená opice. Je potřeba se studiu věnovat, učit se na zkoušky, psát seminární práce atd. Škola mě baví a myslím, že i prezenční studenti jsou spokojení .

8.12.2016 | 10:16

Studuji poslední ročník bakalářského studia a se školou jsem spokojena. Výuka je kvalitní a s lektory se dá mluvit. Přednášky jsou zajímavé a často škola zve i významné hosty. Studium není úplně jednoduché, ale rozhodně bych neměnila. Dá se zde kromě mezinárodních vztahů a diplomacie studovat i PR. Určitě doporučuji.

4.8.2015 | 21:37

trosku sa deju ymenz ktore nemuseli bzt ale je to stale vynikajuca skola :)

7.1.2014 | 16:34

Celkem dobra skola, kantori vstricni obzvlaste pro dalkare.

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíš. Další informace