Reklama
Nahlásit chybu

Veterinární a farmaceutická univerzita Brno

(zobrazit přehled fakult)
  • Studentů :  3359
  • Materiálů:  1818
  • Komentářů k učitelům:  411
  • Předmětů:  298

Registrace zdarma!

3.67z 5 bodů

Školu hodnotilo: 40 studentů

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější

O škole

Veterinární a farmaceutická univerzita Brno je jediným ústavem v ČR zaměřeným na veterinární lékařství a jedním ze dvou zaměřených na farmaceutická studia. Studovat lze na třech fakultách VFU Brno – na Fakultě veterinárního lékařství, Fakultě veterinární hygieny a ekologie a na Farmaceutické fakultě. 

Kontakt

Adresa: Palackého tř. 1/3, 612 42 Brno
Tel.: 541 561 111
Email: [email protected]
Web:http://www.vfu.cz

Články

Časopis Maxim na půl roku + 50 banánů jen za 297 Kč!

18. 5. 2015 | 11:34 | autor: Evzenecek

Znáš Maxim? Díky Primátu ho teď můžeš mít na půl roku až do schránky se 45% slevou za pouhých 297 Kč. Stačí v nabídce předplatného na webu zvolit možnost MX15PRIMAT, vyplnit údaje, zaplatit online kartou a hovoto! Předplatné můžeš objednat buď sobě nebo jaké dárek někomu ze svých blízkých - nikdy není od věci udělat někomu radost :-) http://burda.cz/cs/maxim/predplatne/pro-cr-nove

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu [email protected]

21.6.2014 | 17:31

Fakulta veterinárního lékařství

Moje hodnocení je subjektivní, protože jsem po druhém ročníku vyletěla pro nedostatek kreditů. Ty dva roky, které jsem absolvovala jsou hodně zaměřené na teorii, které jsou opravdu velká kvanta, je důležité naučit se učit. Také je nezbytné studovat přes semestr, nejlépe na každé cvičení, protože dohnat to ve zkouškovém období není v lidských silách, nehledě na to, že v žádném předmětu se nedostanete ke zkoušce, pokud z něho předtím neabsolvujete zápočet. Celkově - já bych se tam přes to všechno ráda vrátila, byl to můj velký sen, ale znamenalo by to pro mě studovat do 30 let (přičemž status studenta máte jen do 26) bez jakékoli jistoty. Studium je komplexně šestileté, znala jsem i pár lidí, které vyhodili na konci pátého ročníku a v tu chvíli prostě neměli v ruce nic a těch pět let studia jim bylo prakticky k ničemu. Je to náročné, ale myslím, že to stojí za to.

13.12.2011 | 10:08

Fakulta veterinární hygieny a ekologie

Pokud člověk ví, co chce v životě dělat, je to jasná volba :-) Do teď jsem nadšená z výuky, která se točí stále jen kolem zvířat a kolem toho, co mě baví.. Když jsem přišla na školu, byla jsem mile překvapena milým a přátelským kolektivem, který jsme utvořili.. Se spolužáky máme spoustu společných zájmů, zálib a patří mezi mé nejlepší přátele. Je to fajn, když zjistíte, že nejste jediný ,,blázen do zvířat´´ na palnetě :-) A když posloucháte přednášky vyučujících, víte, že jste na stejné lodi.. Člověk si musí jít za tím, čeho chce dosáhnout.. na veterině se budete muset vzdát některých věcí, a někdy budete vyřízeni z té kopy učení, ale stojí to za to a hlavně, zvyknete si na to.. Takže ze začátku, neházet flintu do žita a vydat ze sebe co se dá :-)

21.2.2012 | 20:04

Farmaceutická fakulta

Předměty jsou ohromně zajímavé a využitelné i v životě,takže pokud nemáš problém učit se na 1 zkoušku intenzivně aspoň týden a mít 100% docházku na většinu předmětů, určitě do toho jdi. Škola se nyní modernizuje, což je moc dobře, protože co se technického vybavení týká, s takovou FP na VUT se zatím nedá srovnávat...Na druhou stranu je zde taková až rodinná atmosféra a drtivá většina vyučujících se snaží na škole studenty udržet. I přesto to ale opravdu není lehká škola.:)

25.12.2011 | 00:45

Fakulta veterinární hygieny a ekologie

Teď jsem v druháku teprve a mám pár výhrad, ale to je myslím všude :) jinak tu školu nenávidím, protože mi bere hodně ze života, ale i miluji, protože mi do bodoucnosti to jediné , co chci dělat :) takže se prostě zakousnout a nepustit

26.12.2011 | 10:54

Fakulta veterinární hygieny a ekologie

Velmi se mi líbí, že jsou všechny fakulty a učebny ve stejném areálu.

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se