Reklama
Nahlásit chybu

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

(zobrazit přehled fakult)
  • Studentů :  6010
  • Materiálů:  2283
  • Komentářů k učitelům:  510
  • Předmětů:  1067

Registrace zdarma!

3.43z 5 bodů

Školu hodnotilo: 28 studentů

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější

O škole

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně je velmi dynamickou vysokou školou. UTB nabízí 172 studijních programů na svých sedmi fakultách, mezi nimi například marketing a komunikaci, animovanou a audiovizuální tvorbu nebo produkci.

Kontakt

Adresa: nám. T. G. Masaryka 5555 760 01 Zlín
Tel.: +420 57 603 8120
Email: [email protected]
Web:http://www.utb.cz

Články

DIVADLO TRAMTARIE ODTAJNILO DRAMATURGICKÝ PLÁN

15. 9. 2014 | 16:07 | autor: Fikus

Divadlo Tramtarie vstupuje do své jedenácté sezóny a v nově zrekonstruovaných prostorách nabídne divákům pět zbrusu nových inscenací: čtyři pro dospělé diváky a jednu pohádku. I v nadcházející sezóně bude uvádět zhruba 15 večerních představení na domovské scéně ve Slovanském domě a 20 výjezdů mimo Olomouc. Divadlo Tramtarie se pokusí navázat na mimořádně úspěšnou loňskou sezónu, za kterou mimo jiné získalo Cenu Olomouckého kraje za přínos v oblasti divadla.

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu [email protected]

5.6.2012 | 10:02

Fakulta managementu a ekonomiky

Ekonomiku jsem si vybral jako \"nádstavbu\" gymplu, protože jsem moc nevěděl, co dál dělat.. Ale tak jsem i skončil. Takových \"ekonomů\" je v dnešní době strašně moc a škola mi byla spíš pro ten titul než že by mě něco naučila, ale byla to spíš moje chyba, protože jsem prostě nevěděl, co přesně chci dělat, ale získal jsem snad alespoň všeobecný přehled. Důležité je tedy vědět, co chcete v životě dělat, a tím směrem se i zaměřit, třeba vhodnou praxí ujž během školy a výběrem oboru na magisterské studium. Ale jinak všechno dobré :-)

26.10.2013 | 13:50

Fakulta logistiky a krizového řízení

Fakulta je celkem mladá, takže se zázemí a další organizační věci ještě pilují. Nicméně už tento rok 2013/2014 byly vidět pokroky učiněné k 1.ročníkům. Myslím si, že obory a předměty FLKŘ jsou zajímavé a nevidí se leckde. Minusem je prozatimní nemožnost dalšího magisterského a doktorského studia. Náklady se dají zvládat. Náročnost je věcí individuální, ale když se chce tak to jde. O uplatnění se celkem bojím. Spíše doporučuji pokračovat ve studiu na ČVUT Kladno nebo do Brna na fakultu obrany.

17.3.2012 | 17:21

Fakulta managementu a ekonomiky

Škola mi toho hodně dala..hlavně titul Bc. :-)A jako plus bych dala velký výběr sportovních aktivit..

5.2.2012 | 21:16

Fakulta logistiky a krizového řízení

Jedná se o poměrně novou fakultu, takže někdy ještě vázne komunikace např. se studijním oddělením. Nákladnost školy je na přijatelné úrovni. Úroveň školy je taková, že Vám nikdo nedá nic úplně zadarmo. Jsou zde předměty, které jsou lehčí a další mají hodně vysoké nároky (mikro, makro, matematika, statistika...). Využitelnost teoretických znalostí a uplatnění ještě nemůžu posoudit, ale myslím si, že to bude bez problémů. FLKŘ můžu jedině doporučit :))

21.5.2012 | 10:23

Fakulta logistiky a krizového řízení

Fakulta je poměrně nová, takže ještě nejsou vychytané věci co se týče organizace a také informovanosti na studijním oddělení. Přístup učitelů ke studentům je většinou dobrý. Některé předměty jsou na zvládnutí lehké, některé těžší, obzvláště statistika, se kterou mají studenti trochu problém.

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se

FULL