Nově tvůj
školní rozvrh v mobilu

Stáhni zdarma zde

ROZRVH

FREE

Primat.cz

STÁHNI SI ROZVRH DO MOBILU

FREE

Nahlásit chybu

Univerzita Pardubice

(zobrazit přehled fakult)
  • Studentů :  18762
  • Materiálů:  23297
  • Komentářů k učitelům:  9889
  • Předmětů:  2410

Registrace!

3.25z 5 bodů

Školu hodnotilo: 719 studentů

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější

O škole

Univerzita Pardubice nabízí studium na sedmi fakultách s velmi rozmanitým zaměřením. Věnovat se můžete například restaurování, chemickým technologiím, informatice, ale i filozofii. UPa navíc studentům poskytuje moderní akademické zázemí a množství mimoškolních aktivit – zejména sportu.

Kontakt

Adresa: Studentská 95, 532 10 Pardubice 2
Tel.: 466 036 111
Email: info@upce.cz
Web:http://www.upce.cz

Články

Nová únikovka v Karlíně! - Armageddon project na EXITINLIMIT.CZ

6. 8. 2017 | 14:49 | autor: Fikus

Asteroid se blíží! Planeta Země je v ohrožení! Historie se opakuje! Zbývá jen trocha času!

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu podpora@primat.cz

20.7.2013 | 19:28

Fakulta ekonomicko-správní

Na FES berou ze všech fakult Univerzity Pardubice nejméně uchazečů, asi jako na UJEP nebo do Hradce je to okolo 60 %. Ale dá se sem v klidu dostat na odvolání, kde pak berou téměř každého, protože je dost lidí přijato i na lepší školy v hlavních městech a ty pak uvolněj dodatečně místa. Já sama jsem se hlásila na MU i VŠE, ale nedostala se, takže šla na UPU. Řekla bych, že pořád lepší než být na soukromé škole, kde si ty zkoušky prostě platěj, můžou si zaplatit kolik chtěj pokusů, dobíraj do semestru ještě třeba v prosinci atd. UPA nemá takovou prestiž, nezaměstnanost klasicky jako u UHK či UJEPU okolo 15 %. Škola má lepší jméno než ekonomický obory a fakulty na VŠTEČB, SU, VŠB-TUO, kam berou každýho a úroven to tam má ještě menší než na Upě i menší náročnost. Studentui UPA jsou se studenty UHK na ostří nože, stejně jako studenti JČU se studenty VŠTEČB. Přetahují se o to, která škola je lepší, těžší a tak podobně. Podle mě je Upa těžší než UHK a UJEP. Stejně jako JČU nebo UTB je těžší

30.6.2013 | 13:53

Fakulta ekonomicko-správní

Kdybych nebyl v 18 letech línej hlupák, víc bych se zajímal o školy a jejich prestiž = dost často lepší možnost uplatnění. Pravdou je, že UPA je spíše škola okrajového významu(i když vypouští strašné kvantum absolventů), jako ekonomka se netěší téměř žádné prestiži, na odvolání sem vezmou každého, zázemí žádná sláva, učitelé už vůbec ne. Všechny ty ekonomky v menších městech z pohledu uplatnění bohužel za moc nestojej, at už se jedná o Hradec Král., Karvinou, naše Pardubice, Liberec, Ústí nad Labem, Zlín, Jihlavu či České Budějovice, škola hodnocena příliš dobře není a nebude. Pokud budete chtít makat u prestižních zaměstnavatelů, tak s regionální školou si ani neuprdnete, vaše CV poletí hned do koše. Kdybych se tak o to kdysi víc zajímal..., dnes prostě platí heslo "NENÍ ŠKOLA JAKO ŠKOLA", a to více než dvojnásob. Je to vina pravicové vlády, která tu rozvolnila vysokoškolský zákon, takže diplomy mají u zaměstnavatelů dosti rozdílnou váhu a cenu.

3.11.2012 | 11:16

Fakulta chemicko-technologická

Studuji obor Ochrana životního prostředí, mám trochu problémy s matematikou, protože jsem ji na střední odborné škole neměla tolik jako třeba lidi z gymplu, ale jinak mi studium přijde celkem jednoduché, oproti veterině v Brně, kde jsem byla minulý rok je to procházka růžovou zahradou.Učitelé jsou velmi vstřícní, snaží se individuálně pomoci a vše vysvětlí.Co mi ale celkem vadí je, že z většiny předmětů se berou jen "základy" a přijde mi to takové k ničemu, že tam ten předmět prostě dají spíš abychom jich měli víc, když přitom využití v praxi nebo dalším studiu je nulové...
Ze zkušeností z jiné školy také velmi oceńuji menzu, která je hned u budovy fakulty a je tam velký výběr jídel za opravdu dobré ceny, pokud si člověk nevybere, může si dát minutku, sice o něco dražší ,ale pořád cenově velmi výhodně.

11.1.2012 | 22:28

Fakulta filozofická

Tak tahle univerzita rozhodně není jednou z nejlepších. Přijde mi, že je to opravdu dobrá škola pro ty, kteří si například potřebují nutně dodělat vysokou školu ale nechce se jim do toho investovat příliš peněz, času a energie :)

12.11.2013 | 17:54

Fakulta elektrotechniky a informatiky

Přístup učitelů na škole je takový, že kdo si požádá, každý mu pomůže (ještě jsem se nesetkal s učitele, který by odmítl pomoci studentovi). Co se týče náročnosti, tato škola není pro každého. Ten, kdo nemá rád matematiku, neměl by ani uvažovat o této škole, protože ta se potáhne od prváku až do třeťáků, a ten, kdo nemá ze SŠ základy programování či algoritmizace, bude mít možná trošku problémy. Nicméně tuto fakultu hodnotím převážně kladně, ať se to týče přístupu učitelů vůči studentům, finanční náročnosti, vybavenosti atp. Jediné mínus pro mě je ta časová náročnost, ale to je u každé školy asi podobné. =)

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíš. Další informace