Reklama
Nahlásit chybu

Univerzita Pardubice

(zobrazit přehled fakult)
  • Studentů :  14577
  • Materiálů:  14243
  • Komentářů k učitelům:  8547
  • Předmětů:  2155

Registrace zdarma!

3.26z 5 bodů

Školu hodnotilo: 133 studentů

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější

O škole

Univerzita Pardubice nabízí studium na sedmi fakultách s velmi rozmanitým zaměřením. Věnovat se můžete například restaurování, chemickým technologiím, informatice, ale i filozofii. UPa navíc studentům poskytuje moderní akademické zázemí a množství mimoškolních aktivit – zejména sportu.

Kontakt

Adresa: Studentská 95, 532 10 Pardubice 2
Tel.: 466 036 111
Email: [email protected]
Web:http://www.upce.cz

Články

Nakladatelství Argo je zpět s dalším nášupem dárků.

18. 10. 2014 | 12:49 | autor: Fikus

Nakladatelství Argo je zpět s dalším nášupem dárků. Tentokrát vám posílá žhavé novinky, které právě dorazily na knižní trh. Jak sami vidíte, jde o pestrou směsici, ze které si vybere každý (samozřejmě se najdou tací, kteří by doma chtěli mít všech pět knih). Každopádně máte opět možnost získat skvělé knihy renomovaného českého nakladatele.

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu [email protected]

20.7.2013 | 19:28

Fakulta ekonomicko-správní

Na FES berou ze všech fakult Univerzity Pardubice nejméně uchazečů, asi jako na UJEP nebo do Hradce je to okolo 60 %. Ale dá se sem v klidu dostat na odvolání, kde pak berou téměř každého, protože je dost lidí přijato i na lepší školy v hlavních městech a ty pak uvolněj dodatečně místa. Já sama jsem se hlásila na MU i VŠE, ale nedostala se, takže šla na UPU. Řekla bych, že pořád lepší než být na soukromé škole, kde si ty zkoušky prostě platěj, můžou si zaplatit kolik chtěj pokusů, dobíraj do semestru ještě třeba v prosinci atd. UPA nemá takovou prestiž, nezaměstnanost klasicky jako u UHK či UJEPU okolo 15 %. Škola má lepší jméno než ekonomický obory a fakulty na VŠTEČB, SU, VŠB-TUO, kam berou každýho a úroven to tam má ještě menší než na Upě i menší náročnost. Studentui UPA jsou se studenty UHK na ostří nože, stejně jako studenti JČU se studenty VŠTEČB. Přetahují se o to, která škola je lepší, těžší a tak podobně. Podle mě je Upa těžší než UHK a UJEP. Stejně jako JČU nebo UTB je těžší

30.6.2013 | 13:53

Fakulta ekonomicko-správní

Kdybych nebyl v 18 letech línej hlupák, víc bych se zajímal o školy a jejich prestiž = dost často lepší možnost uplatnění. Pravdou je, že UPA je spíše škola okrajového významu(i když vypouští strašné kvantum absolventů), jako ekonomka se netěší téměř žádné prestiži, na odvolání sem vezmou každého, zázemí žádná sláva, učitelé už vůbec ne. Všechny ty ekonomky v menších městech z pohledu uplatnění bohužel za moc nestojej, at už se jedná o Hradec Král., Karvinou, naše Pardubice, Liberec, Ústí nad Labem, Zlín, Jihlavu či České Budějovice, škola hodnocena příliš dobře není a nebude. Pokud budete chtít makat u prestižních zaměstnavatelů, tak s regionální školou si ani neuprdnete, vaše CV poletí hned do koše. Kdybych se tak o to kdysi víc zajímal..., dnes prostě platí heslo "NENÍ ŠKOLA JAKO ŠKOLA", a to více než dvojnásob. Je to vina pravicové vlády, která tu rozvolnila vysokoškolský zákon, takže diplomy mají u zaměstnavatelů dosti rozdílnou váhu a cenu.

20.5.2012 | 09:34

Fakulta ekonomicko-správní

Jako dálkař jsem z této školy velmi zklamaná, určitě bych si ji už příště ani nevybrala. V oboru RIM bych více ocenila při předmětem týkající se informatiky přímo cvičení na počítači s ukázkou, nikoliv pouze teorii a poté vše nastudovat sama doma. Také přístup některých učitelů velmi špatný.

29.5.2012 | 15:04

Fakulta ekonomicko-správní

Na Upce jsem přešel z VUT Brno, a ten rozdíl tam je znát. VUT je výběrová škola a ten věhlas bude asi někde jinde. Tím ovšem nechci poškozovat UPCE. Já osobně jsem v Pardubicích spokojenější

3.2.2013 | 17:34

Fakulta ekonomicko-správní

Poděl se o své zkušenosti, rady a doporučení se začínajícími studenty. Popiš, co tobě vadilo nebo chybělo, a co se ti naopak líbilo.

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se

FALSE