Nově tvůj
školní rozvrh v mobilu

Stáhni zdarma zde

ROZRVH

FREE

Primat.cz

STÁHNI SI ROZVRH DO MOBILU

FREE

Nahlásit chybu

University of New York in Prague, s.r.o.

  • Studentů:  51
  • Materiálů:  1
  • Předmětů:  2

Registrace!

3.40z 5 bodů

Fakultu hodnotilo: 5 studentů

Ohodnoť školu

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější


Údaje z minulého přijímacího řízení

Počet podaných přihlášek: -
K přijímacímu řízení se dostavilo: -
Počet přijatých: -
Počet zapsaných: -
Úspěšnost uchazečů: -%

Termíny a info o přijímacím řízení

Odevzdat přihlášky do: -
Dny otevřených dveří: -
Přijímací řízení: -
URL s informacemi

Statistika

Počet studentů: -
Počet studentů (prezenční): -
Počet studentů (kombinované): -

Průměrný plat

Průměrný plat jednotlivých oborů: zobrazit

O fakultě

University of New York in Prague patří mezi nejlepší vzdělávací instituce v anglickém jazyce ve střední Evropě. UNYP je soukromou VŠ a zaměřuje se na obchodní administrativu, komunikaci, IT, mezinárodní vztahy, literaturu a psychologii. Na University of NY in Prague lze získat jak tituly Bc., Mgr., tak MBA či Ph.D.

 

Kontakt – UNYP | University of New York in Prague, s.r.o.

Adresa: Londýnská 41, 120 00 ,Prague
Tel.: 224 221 261
Email: unyp@unyp.cz
Web: http://www.unyp.cz

Obory studia

Nebyly nalezeny žádné obory studia.

Články

Nová únikovka v Karlíně! - Armageddon project na EXITINLIMIT.CZ

6. 8. 2017 | 14:49 | autor: Fikus

Asteroid se blíží! Planeta Země je v ohrožení! Historie se opakuje! Zbývá jen trocha času!

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu podpora@primat.cz

19.8.2013 | 17:40

Pokud jste blbí jako tágo, jinými slovy máte IQ jako dvě tykve a k tomu jste ještě socka, nejspíš půjdete na nějakou naši typickou soukromou školu=velmi pochybnou masovku přenízké kvality. Takže socky s IQ tykve půjdou na VŠFS, UJAK, BIVŠ, MUP, VŠEM, VŠO, VŠH, VŠP a další hovna, kde jim za pár šupů natiskou diplom. Pokud jste chytří= máte něco v palici, ale hluboko do kapsy, půjdete na nějakou lepší veřejnou školu s dlouholetou tradicí, která nesnižuje nároky na studenty-v ČR- ČVUT, UK, VŠCHT, MU, VŠE, případně někde v dálce UP. A pokud jste v balíku a nejste taky úplně retardovaní, půjdete na UNYP-nejlepší soukromou školu. Srovnání: UNYP-přijato 95-100 %, školné cca 160 tisíc/rok, není vyžadován výborný prospěch ze střední školy, ani žádná doporučení, žádné olympiády, úspěchy, soutěže, mimoškolní aktivity. Harvard, Yale-přijato 5-10 %, test zaměřen na kritické myšlení, matematiku, logiku atd., korelující s IQ, školné 50 tisíc dol./rok (1 milion Kč) + nutnost doporučení, excelence na s

18.8.2013 | 06:07

Ne, nejedná se o New York University, která byla založena r. 1831 a je 32. nejlepší školou světa. UNY je stará teprve čtyři desetiletí (mladší i než VŠE), je to státní US škola, takže v US nikterak zvlášt prestižní. Nejlepší světové školy jsou Harvard, Princeton a Yale, žebříčky cloumá hlavně ukazatel počtu přijatých, a proto se na ně dostane třeba jen 5 % nejlepších, na průměrně prestižní americké školy se dostane okolo 50 % uchazečů. A pak tam jsou školy, které jsou sice taky vysoké, ale jsou na úrovni našich středních (něco jako naše soukromý dávačky), tak na ty nikdo nechce. Prostě na Harvard, Yale, Princeton, Kolumbijskou, MIT, Chicago, Stanford, Duke, Pennsylvánskou, Dartmouth a spol se jen tak někdo nedostane-a to jsou ty nejprestižnější světové školy (+Oxford a Cambridge v UK). Ukazatel prestiže školy koreluje s uplatněním a prestižní škola = zejména málé procento přijatých, mimo jiné. V ČR stojí co do prestiže za slovo zejména asi lékařské fakulty na UK. (snad 1. stovka svět)

2.8.2013 | 15:21

Oproti AAVŠ je UNYP o hodně lepší škola. Je tu multikulturní prostředí, mám spolužáky z Kazachstánu, Ukrajiny, Ruska, ale i USA. Dost lidí si tu nechalo uznat americkou maturitu, bakalář je na 4 roky. Za semestr dáte necelých 80 tisíc, takže za bakaláře víc než půl milionu, je to nejdražší škola v ČR. Prestiž trpí jen tím, že je tu přihlášek dost, ale mnozí se nakonec nedostaví ke zkoušce nebo už přijatí nenastoupí, takže tu není žádné tzv. síto, které by zvedalo úroven přijatých, nekoukají ani na známky ze střední školy. UNYP je skoro po celém světě, je i v Asii, Rusku... Úroven UNYPU je slušná, vyšší než AAVŠ, která je sice taky drahá, ale úroven má dost nízkou, což říkají i někteří její profesoři kteří tam učí. Na UNYPU je hodně asistentů a odborných asistentů, profesorů a docentů tu moc není, ale to je asi všude a vůbec to nevadí. Na UNYP se naučíte skvěle anglicky, jen je to hodně drahé, možná bych, kdybych volil znovu, tak vycestoval spíš do zahraničí,třeba do Londýna na Bus.sch.

19.8.2013 | 18:10

Soukromé školy prostě nejsou prestižní, pokud by byly, nemohly by nabírat více než 50 % uchazečů (jedno z hlavních měřítek prestiže v US), v tom s vámi souhlasím. BIVS 97,5 %, MUP 99,9%, MVŠO 99,7%, NC 89,8%, SVŠE 97,3 %, SVŠES 91,2 %, UC 99,5%, VŠEM 92,6 %, VŠL 99,4%, AAVŠ, BIBS, STING, UJAK, UNYP, VŠFS, VŠKE, VŠMIE, VŠMVV, VŠO, VŠOH, VŠP, VŠRR, VŠR-IFD, ZMVŠ 100 %. Tyhle čísla jsou prostě otřesný. A to na NC, VŠEM a SVŠES berou údajně taky každého, na NC je jen pohovor, takže neúčast na něm se automaticky započítává do neúspěšnosti. Prestižní ekonomické fakulty v ČR tak budou a jsou: VŠE F1+F3+F5-přijímáno do 30 % F2 VŠE + UK FSV IES + MU FES + MENDELU PEF + UTB FME -přijímáno mezi 35-45 %, ZČU FE + VUTBR FP -přij. mezi 45-50 %, a pak ten zbytek nad 50 % jen pro ukázku: ČZU PEF 65,4 %, JČU EF 61,4 %, SLU OPF 93,8 %, TUL EF 57,1 %, UHK FIM 58,1 %, UJEP FSE 56,2 %, FVTM 88,2 %, UPCE FES 59,2%, FLKŘ 93,7 %, VŠB-TUO EF 54,7 %, VŠTE 81,8 % Veřejné ekonomky jsou v ČR prostě prestižnější.

18.8.2013 | 16:25

Rok jsem byla na VŠE, ale nakonec to vzdala, a tak hledala soukromou s nejlepším jménem. Ale zjistila jsem, že naše vysoké soukromé školy jsou jen továrny na diplomy!, kterých tu za posledních 10 let přibylo snad o 1000 %. A ještě k tomu pěkně ulhané. To je snad jasný, že má škola malou nezaměstnanost, když do ní musíte jako dálkař (kterých je 80 %) jen jednou za měsíc o víkendu a nemátě v průběhu semestru žádné povinnosti. To je jasný, že lidi makaj. Tak je jasný, že veřejná, kde je většina na denním, tak nemakaj, tak pak chvíli sháněj práci. Samý lži. A 25-30 tisíc za semestr a bez přijímaček? Jako sorry, ale stát za vás platí mnohem víc a přijímačky se na lepší ekonomky dělaj. Takže prostě prestiž je úplně někde jinde. A na soukromý prestižní amer. univerzity se dostane jen pár procent géniů, který pak nemaj čas na vůbec nic-jen se učej, plněj četné úkoly a povinnosti. To nemluvím o tom, že naše soukromé vyhazují náročnější pedagogy po stížnosti studentů!!

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíš. Další informace