Nově tvůj
školní rozvrh v mobilu

Stáhni zdarma zde

ROZRVH

FREE

Primat.cz

STÁHNI SI ROZVRH DO MOBILU

FREE

Nahlásit chybu

Unicorn College s.r.o.

  • Studentů:  162
  • Materiálů:  1
  • Předmětů:  43

Registrace!

2.93z 5 bodů

Fakultu hodnotilo: 5 studentů

Ohodnoť školu

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější


Údaje z minulého přijímacího řízení

Počet podaných přihlášek: -
K přijímacímu řízení se dostavilo: -
Počet přijatých: -
Počet zapsaných: -
Úspěšnost uchazečů: -%

Termíny a info o přijímacím řízení

Odevzdat přihlášky do: -
Dny otevřených dveří: -
Přijímací řízení: -
URL s informacemi

Statistika

Počet studentů: -
Počet studentů (prezenční): -
Počet studentů (kombinované): -

Průměrný plat

Průměrný plat jednotlivých oborů: zobrazit

O fakultě

Unicorn College UC je moderní soukromá vysoká škola, která nabízí kvalitní vysokoškolské bakalářské studium v oblastech informační a komunikační technologie, ekonomie a managementu. Naším cílem je poskytnout studentům aktivní schopnost využít získané vědomosti tam, kde je to vyžadováno, a rovněž tyto znalosti obohatit o reálné zkušenosti.

Kontakt – UC | Unicorn College s.r.o.

Adresa: V Kapslovně 2767/2 ,130 00, Praha 3
Tel.: 271 097 111
Fax: 221 400 114
Email: info@unicorncollege.cz
Web: http://www.unicorncollege.cz

Obory studia

Články

Soutěž ve vizuální tvorbě - Jak to vidíš? Perspektiva #Český nápad

19. 6. 2017 | 15:12 | autor: Fikus

Technologická agentura ČR (TA ČR) vyhlašuje celorepublikovou výtvarnou soutěž s názvem „Jak to vidíš? - Perspektiva #ČeskýNápad“ pro mladou generaci bez omezení věku. Téma soutěže vychází z úspěšných projektů aplikovaného výzkumu podpořených TA ČR. Tyto projekty jsou také jedním z inspiračních zdrojů pro studenty. Cílem soutěže je vytvořit obraz naší perspektivy ovlivňované stále více novými technologiemi a materiály.

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu podpora@primat.cz

17.5.2013 | 13:56

UC bych se nebála, je fakt, že občas někdo odpadne, ale v dnešní nelehké době, kdy člověk nemá jistý trvalý příjem, je to většinou z důvodu finančních než z důvodu náročnosti školy. K vystudování člověk nemusí být žádný genius, když berou všechny lidi, někdy opravdu totální gumy, který se zasekly snad i na malý násobilce na zš, tak je jasný, že to pak někteří nedokončí. Ale zase bych neděsila, valná většina lidí školu opravdu dokončí, i když ne v řádným termínu, což je dáno jak financemi(třeba na semestr přerušej), tak kvalitou nabíraných studentů(někdo se není schopnej naučit ani naprostý triviálnosti), tak zájmem školy vás zkasírovat(víc semestrů-víc money). To pak vytváří umělej dojem, že školu dokončí třeba jen polovina, ale ve skutečnosti je to tak cca 90 %. Takže se nebojte a jděte hlavně na IT!

5.8.2013 | 14:14

Unicorn=jednorožec, college=britská střední škola, kde se platí školné. V překladu tedy jednorozčí akademie/střední škola se školným. Byla jsem v prváku na FITu ČVUT, ale chtěla něco lehčího, takže jsem ted na UC. "Absolventi nemají a nikdy nebudou mít nouzi o dobře placenou a vysoce kvalifikovanou práci kdekoli na světě." Tak tohle PR je fakt zlý sen. Ano, kdekoli na světě-když UC nikdo nezná a absolventů prestižních škol na západě jsou kvanta, opravdu nepovedený vtip. Ale má pravdu ten chlapec, nebudete mít nouzi o dobře placenou práci, pokud vám ji dá někdo z vašeho příbuzenstva. Jinak IT jsou tu velmi slabé, ale někteří se třeba uchytí i jinde než za kasou v Tescu nebo u táty ve firmě, dnes je It odborníků nedostatek, a tak se chytaj i hodně špatní nedoukové. Jediná trochu lepší soukromá škola v ČR je asi UNYP, ale na tu nemám finance.

6.3.2013 | 19:12

Přijímačky nebyly problém, brali 118 ze 119. Oproti VŠEM nebo VŠFS není UC taková strašná masovka. Třeba na VŠEM brali v tomhle roce 1014 z 1015, takže podstatnej rozdíl. Studuju tu informatiku, je tu ještě obor management, ale ten není tak perspektivní do budoucna, nebot každej trotl se dnes vidí jako velkej manager, i když nakonec skončí u vytírání hajzlů. Škola je náročnější na peníze, učivo zas tak náročné není, ale to vám potvrdí kdokoliv ze soukromky:)

21.6.2013 | 15:59

Škola se prezentuje jako spíše praktická a taky tak funguje. Bohužel není úplně jednoduchá a je drahá. Zejména lidi na kombinované formě to až na výjimky nekončí v řádných termínech. Není to komplexnost učiva co vám prodlouží studia, ale vyžadovaná práce během semestrů a některé semestrálky. Je často snadnější zkoušku udělat, než se k ní dostat, zápočty jsou striktně dané. Škola nabírá něco okolo 120 lidí, cca 40 jich to dokončí a v řádných termínech okolo 15. Komunikace ze studijním je skvělá, s většinou vyučujících dobrá a studijní materiály jsou všechny dostupné on-line. Bohužel vám ale často osobní účast na přednáškách nenahradí (hlavně IT předměty). Jejich kvalita je vyhovující, ale narazil jsem i na poněkud obsahově chudší. Potkáte se i s bývalými studenty z matfyzu, VSE, CVUT. Drtivá většina studuje kombinovanou formu, protože už pracují. Pro ně je to už jednodušší (bavím se o teorii) ovšem např. semestrálka, která lehce sběhlému programátorovi zabere 80 hodin není něco, co by k

17.5.2013 | 08:54

Rozhodně nedoporučuji. Škola nasadila hodně vysokou laťku a připadá mi, že se snaží vychovat studenty, kteří po absolvování studia jsou rovnocenní těm, co se již 15 let v oboru pohybují. Jinými slovy, snaží se suplovat dosažení dlouholeté praxe za dost krátkou dobu. Proto mi došlo až časem, když se na dnech otevřených dveří prezentují grafy úspěšnosti studentů, že se do 2. ročníku dostane jen polovina a do 3. už jen hrstka původních, že něco je špatně. Teda dobré jméno to určitě posílí, pokud vystuduješ Unicorn, jsi génius, ale mělo by to mít spíš opačný efekt a to, tady vidíš, že když sem nastoupíš, jen tě to bude stát peníze a úsilí, protože s největší pravděpodobností budeš ve skupině, která se až k promocím nedostane.

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíš. Další informace