Nově tvůj
školní rozvrh v mobilu

Stáhni zdarma zde

ROZRVH

FREE

Primat.cz

STÁHNI SI ROZVRH DO MOBILU

FREE

Nahlásit chybu

Unicorn College s.r.o.

  • Studentů:  163
  • Materiálů:  1
  • Předmětů:  43

Registrace!

2.93z 5 bodů

Fakultu hodnotilo: 5 studentů

Ohodnoť školu

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější


Údaje z minulého přijímacího řízení

Počet podaných přihlášek: -
K přijímacímu řízení se dostavilo: -
Počet přijatých: -
Počet zapsaných: -
Úspěšnost uchazečů: -%

Termíny a info o přijímacím řízení

Odevzdat přihlášky do: -
Dny otevřených dveří: -
Přijímací řízení: -
URL s informacemi

Statistika

Počet studentů: -
Počet studentů (prezenční): -
Počet studentů (kombinované): -

Průměrný plat

Průměrný plat jednotlivých oborů: zobrazit

O fakultě

Unicorn College UC je moderní soukromá vysoká škola, která nabízí kvalitní vysokoškolské bakalářské studium v oblastech informační a komunikační technologie, ekonomie a managementu. Naším cílem je poskytnout studentům aktivní schopnost využít získané vědomosti tam, kde je to vyžadováno, a rovněž tyto znalosti obohatit o reálné zkušenosti.

Kontakt – UC | Unicorn College s.r.o.

Adresa: V Kapslovně 2767/2 ,130 00, Praha 3
Tel.: 271 097 111
Fax: 221 400 114
Email: info@unicorncollege.cz
Web: http://www.unicorncollege.cz

Obory studia

Články

Soutěž ve vizuální tvorbě - Jak to vidíš? Perspektiva #Český nápad

19. 6. 2017 | 15:12 | autor: Fikus

Technologická agentura ČR (TA ČR) vyhlašuje celorepublikovou výtvarnou soutěž s názvem „Jak to vidíš? - Perspektiva #ČeskýNápad“ pro mladou generaci bez omezení věku. Téma soutěže vychází z úspěšných projektů aplikovaného výzkumu podpořených TA ČR. Tyto projekty jsou také jedním z inspiračních zdrojů pro studenty. Cílem soutěže je vytvořit obraz naší perspektivy ovlivňované stále více novými technologiemi a materiály.

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu podpora@primat.cz

17.5.2013 | 13:56

UC bych se nebála, je fakt, že občas někdo odpadne, ale v dnešní nelehké době, kdy člověk nemá jistý trvalý příjem, je to většinou z důvodu finančních než z důvodu náročnosti školy. K vystudování člověk nemusí být žádný genius, když berou všechny lidi, někdy opravdu totální gumy, který se zasekly snad i na malý násobilce na zš, tak je jasný, že to pak někteří nedokončí. Ale zase bych neděsila, valná většina lidí školu opravdu dokončí, i když ne v řádným termínu, což je dáno jak financemi(třeba na semestr přerušej), tak kvalitou nabíraných studentů(někdo se není schopnej naučit ani naprostý triviálnosti), tak zájmem školy vás zkasírovat(víc semestrů-víc money). To pak vytváří umělej dojem, že školu dokončí třeba jen polovina, ale ve skutečnosti je to tak cca 90 %. Takže se nebojte a jděte hlavně na IT!

5.8.2013 | 14:14

Unicorn=jednorožec, college=britská střední škola, kde se platí školné. V překladu tedy jednorozčí akademie/střední škola se školným. Byla jsem v prváku na FITu ČVUT, ale chtěla něco lehčího, takže jsem ted na UC. "Absolventi nemají a nikdy nebudou mít nouzi o dobře placenou a vysoce kvalifikovanou práci kdekoli na světě." Tak tohle PR je fakt zlý sen. Ano, kdekoli na světě-když UC nikdo nezná a absolventů prestižních škol na západě jsou kvanta, opravdu nepovedený vtip. Ale má pravdu ten chlapec, nebudete mít nouzi o dobře placenou práci, pokud vám ji dá někdo z vašeho příbuzenstva. Jinak IT jsou tu velmi slabé, ale někteří se třeba uchytí i jinde než za kasou v Tescu nebo u táty ve firmě, dnes je It odborníků nedostatek, a tak se chytaj i hodně špatní nedoukové. Jediná trochu lepší soukromá škola v ČR je asi UNYP, ale na tu nemám finance.

6.3.2013 | 19:12

Přijímačky nebyly problém, brali 118 ze 119. Oproti VŠEM nebo VŠFS není UC taková strašná masovka. Třeba na VŠEM brali v tomhle roce 1014 z 1015, takže podstatnej rozdíl. Studuju tu informatiku, je tu ještě obor management, ale ten není tak perspektivní do budoucna, nebot každej trotl se dnes vidí jako velkej manager, i když nakonec skončí u vytírání hajzlů. Škola je náročnější na peníze, učivo zas tak náročné není, ale to vám potvrdí kdokoliv ze soukromky:)

21.6.2013 | 15:59

Škola se prezentuje jako spíše praktická a taky tak funguje. Bohužel není úplně jednoduchá a je drahá. Zejména lidi na kombinované formě to až na výjimky nekončí v řádných termínech. Není to komplexnost učiva co vám prodlouží studia, ale vyžadovaná práce během semestrů a některé semestrálky. Je často snadnější zkoušku udělat, než se k ní dostat, zápočty jsou striktně dané. Škola nabírá něco okolo 120 lidí, cca 40 jich to dokončí a v řádných termínech okolo 15. Komunikace ze studijním je skvělá, s většinou vyučujících dobrá a studijní materiály jsou všechny dostupné on-line. Bohužel vám ale často osobní účast na přednáškách nenahradí (hlavně IT předměty). Jejich kvalita je vyhovující, ale narazil jsem i na poněkud obsahově chudší. Potkáte se i s bývalými studenty z matfyzu, VSE, CVUT. Drtivá většina studuje kombinovanou formu, protože už pracují. Pro ně je to už jednodušší (bavím se o teorii) ovšem např. semestrálka, která lehce sběhlému programátorovi zabere 80 hodin není něco, co by k

12.2.2013 | 10:17

dobrá škola, která se snaží naučit věci z praxe což vede k tomu že je poměrně težké dostudovat v řádných termínech

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíš. Další informace