Nově tvůj
školní rozvrh v mobilu

Stáhni zdarma zde

ROZRVH

FREE

Primat.cz

STÁHNI SI ROZVRH DO MOBILU

FREE

Nahlásit chybu

Univerzita Komenského v Bratislave

(zobrazit přehled fakult)
  • Studentů :  345
  • Materiálů:  15
  • Komentářů k učitelům:  6
  • Předmětů:  27

Registrace!

0.00z 5 bodů

Zatím nikdo nehodnotil.

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější

O škole

V celosvetovom rebríčku univerzít s najnižšou nezamestnanosťou absolventov doktorandského štúdia obsadila Univerzita Komenského v Bratislave prvé miesto, o ktoré sa delí s ďalšími 23 univerzitami. Výborné umiestenie na špičke rebríčka svedčí o vysokej kvalite vedy, výskumu a výučby, na ktorých sa študenti doktorandského štúdia UK podieľajú. Rebríček je zostavený inštitúciou, ktorá zostavuje aj renomovaný Šanghajský rebríček (Center for World-Class Universities of Shanghai Jiao Tong University). Kritériom bolo percento absolventov doktorandského štúdia, ktorí sú zamestnaní do troch mesiacov po skončení štúdia. Zaujímavosťou je, že prestížne univerzity, akými sú Oxford, Cambridge či Yale, sa umiestnili na nižších pozíciách. Celkovo sa v rebríčku nachádza viac ako 700 univerzít, škôl a inštitútov z celého sveta.

Kontakt

Adresa: Šafárikovo námestie č. 6, Bratislava, Slovakia
Tel.: (02) 529 21 594, (02) 592 44 141
Email: pr@uniba.sk
Web:http://www.uniba.sk

Články

Hodní hackeři

27. 3. 2017 | 11:49 | autor: Fikus

Sedí v Praze na Chodově a za úkol mají testovat bezpečnost počítačových systémů, chytrých zařízení doma i v kanceláři a kromě toho také automatizovaných výrobních linek v továrnách. Proč třeba hacknutí takové ledničky rozhodně není vtip a kdy jde v jejich práci takřka o život? Ptali jsme se Michala Merty, odborníka na bezpečnost ze společnosti Accenture, a náš rozhovor připomínal spíš líčení děje nejnovějšího akčního filmu. Řešili jsme totiž kyberterorismus i vydírání. Zkrátka nic pro slečinky.

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu podpora@primat.cz

1.12.2016 | 11:44

Filozofická fakulta

Píšem to na pedagogickú fakultu, ktorá tu však nie je uvedená. Bol som obor psychológia/história.

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíš. Další informace