Reklama
Nahlásit chybu

Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem

(zobrazit přehled fakult)
  • Studentů :  7785
  • Materiálů:  2899
  • Komentářů k učitelům:  1118
  • Předmětů:  1194

Registrace zdarma!

3.37z 5 bodů

Školu hodnotilo: 153 studentů

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější

O škole

Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem již otevřela 192 studijních oborů na osmi fakultách. Na UJEP pojmenované podle známého českého biologa můžete mimo jiné studovat třeba výrobní technologie a management, design nebo filozofii, ale i pedagogiku.

Kontakt

Adresa: Pasteurova1, 40096 Ústí nad Labem
Tel.: 475 286 222
Web:http://www.ujep.cz

Články

Anonymous Night – El Mágico Praha, pátek 10.7.

10. 7. 2015 | 07:35 | autor: Fikus

Super party poprvé v El Mágicu! Tento pátek jsme pro Vás připravili party ve stylu Project X! Za každý drink na barech po 22:00 získáte žeton a pouhých 5 žetonů vyměníte u DJ pultu za skvělou originální ANONYMOUS masku ZDARMA! A s nimi rozjedeme pekelnou show a zábavu!

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu [email protected]

30.10.2013 | 12:15

Fakulta sociálně ekonomická

Na UJEPU jsou bud lidi, kteří se nikam jinam nedostali nebo lidi, kteří z Ústí nad Labem nemohou jen tak odejít. Já se řadím asi jako většina studujících k první skupině. Bohužel mi to nevyšlo na MU ESF ani VŠE. Na UJEP jsem se nakonec dostala na odvolání-to radím fakt podat, většina lidí chce na prestižnější školy do větších měst. UJEP je asi průměrná regionální škola, která ničím zvláštním nevyniká, ale ani vysloveně snad nepropadá. Náročnost studia je spíše nižší, podle mě srovnatelná s VŠTEČB, VŠPJ, SU OPF či FIMem na UHK. Co se týče nákladnosti školy, tak většinu materiálů lze v pohodě získat od starších kolegů. Horší je to s uplatněním, lepší by bylo studovat medicínu, tam má práci každej nouma a k tomu i velký možnosti vyjet do zahraničí. S UJEPem máte možnosti minimální, ve větších městech se vám s UJEPem vysmějou a v Ústí tak moc práce není, takže nezaměstnanost vysoká. Ekonomů je jako smetí, na školu už bych znovu asi nešla. Raději bych náročnější studium a něco uměla!

1.6.2013 | 01:10

Fakulta životního prostředí

Popravdě by vůbec neškodilo, kdyby se zrušil obor Ochrana životního prostředí a daleko více se rozvíjel jak obor Ochrana ŽP v průmyslu, tak především obor Vodní hospodářství. Jako absolventa VH mě udivuje, že tu je možnost navazovat v Odpadovém hospodářství, které jako Bc. obor na této fakultě není a obor Vodní hospodářství, který tu jako Bc. obor je, je zde absolutně bez návaznosti (kdo absolvoval obor VH ví, že NMgr. obor revitalizace jsou na míle vzdálené a téměř k ničemu, takže pokud se vám VH líbí a chcete se vodě dále věnovat musíte zkrátka na jinou VŠ). Pak by bylo dobré zrušit pár zbytečných předmětů jako Filozofie a Kulturní antropologie a nahradit je nějakým předmětem jako např. AutoCaD, rozvinutí GIS apod. Zařadit do osnov VH fyziku a povině GIS a možná by to pak nebyla dávačka a skutečně by to mělo nějakou úrověň. Protože obor VH zde a např. na ČZU je k neporovnání (na ČZU jednak daleko větší nároky, jednak daleko lepší zázemí pro vodaře).

29.1.2012 | 21:47

Fakulta sociálně ekonomická

Obor Sociální práce: k absolvování oboru stačí pouze poznámky z přednášek, nemusíte nic číst, vlastní názor mít nesmíte, kromě Mgr. Matouška a Mgr. Michelové, kteří požadují orientaci v předmětu/oboru a jsou schopni a ochotni se studenty diskutovat. Stydím se za většinu absolventů, kteří vycházejí s předsudky a neprofesionálními zvyklostmi, jež dostali předáno v průběhu studia.

17.11.2013 | 18:21

Fakulta sociálně ekonomická

V první řadě bych chtěl podotknout, že jsem šel na tuto školu cíleně. Nejsem jeden z těch odpadlíků, kteří se jinam nedostali. Nalákal mě obor Obchod a marketing, který se zdál být velmi atraktivní a propojoval ekonomiku, ve které jsem chtěl obohatit svoje znalosti, s marketingovou specializací, tudíž i předpokládanou kreativitou... Vznik tohoto oboru ale byl podle mě jen nepromyšleným tahem. Obor sám o sobě tu nefunguje, naprostá většina předmětů je převzata z Podnikové ekonomie a poskytuje většinou jen prostou teorii, která jde jedním uchem dovnitř a druhým ven. Mnoho předmětů si je rovněž strašně podobných, takže se jen opakuje jedno a totéž a z místa se nikdo nehne. Ke všemu fakulta dramaticky snížila počet profesorů, díky čemuž klesl počet volitelných kurzů, což je znát zejména v nabídce cizích jazyků, která je, nebojím se říct, tragická. Na druhou stranu jsem se díky této škole dostal na Erasmus, poznal fajn kamarády a snad ji i úspěšně ukončím. Jen předpokládám, že se budu muset víc ohánět, abych sehnal práci, takže bez absolvování nějakých těch stáží a dalších zahraničních zkušeností to nepůjde. Případné inženýrské studium bych chtěl ale absolvovat někde jinde...

2.12.2011 | 10:54

Pedagogická fakulta

Žádná sláva to tu není, častokrát se stalo že věci jako pc, repra, daťák prostě při výuce nefunguje, na studijním bába prudí jako co chceme a jak se opovažujeme po ní něco chtít a to tam má otevřeno jen pár hodin v týdnu. Na UJEPu celkově neví co dělá \"pravá\" a co \"levá\" ruka, na spoustu předmětů se nedá zapsat i když by ty předměty měly být i pro nás, potom na dotaz proč není primární výuka cizích jazyků v dnešní době dostane člověk odpověď typu že tu nejsou učitele z důvodu že stejně nedostanou zaplaceno. Kdybych věděl jak to tu bude šel jsem jinam.

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se