Reklama
Nahlásit chybu

Univerzita Jana Amose Komenského Praha, s.r.o.

  • Studentů:  10633
  • Materiálů:  2865
  • Komentářů k učitelům:  2552
  • Předmětů:  481

Registrace zdarma!

2.82z 5 bodů

Fakultu hodnotilo: 35 studentů

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější


Údaje z minulého přijímacího řízení

Počet podaných přihlášek: -
K přijímacímů řízení se dostavilo: -
Počet přijatých: -
Počet zapsaných: -
Úspěšnost uchazečů: -%

Termíny a info o přijímacím řízení

Odevzdat přihlášky do: -
Dny otevřených dveří: http://www.ujak.cz
Přijímací řízení: http://www.ujak.cz

Statistika

Počet studentů: -
Počet studentů (prezenční): -
Počet studentů (kombinované): -

Průměrný plat

Průměrný plat jednotlivých oborů: zobrazit

O fakultě

Univerzita Jana Amose Komenského Praha, s.r.o., je nejstarší soukromou školou, která získala status univerzity. UJAK nabízí široké spektrum společenskovědních oborů v bakalářských, magisterských i doktorských programech. 

Soukromá vysoká škola nabízí bakalářské a magisterské studium se zaměřením na obory andragogika, speciální pedagogika, evropská hospodářskosprávní studia a sociální a masová komunikace.

Kontakt – UJAK | Univerzita Jana Amose Komenského Praha, s.r.o.

Adresa: Roháčova 63, 130 00 Praha 3 a další budovy
Tel.: 267 199 015
Web: http://www.ujak.cz

Obory studia

1 2

Články

LightShow AfterParty & Miss Mokré Tričko 2014 o 3.000Kč – El Mágico Praha, čtvrtek 24.4.

17. 4. 2014 | 08:55 | autor: Fikus

Dnes večer jsme pro Vás po LightShow připravili skvělou AFTERPARTY se skvělým nábojem!

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu [email protected]

19.11.2013 | 04:49

Přečtěte si tohle a pochopíte jako já...Srovnání: USA : soukromé školy jsou velmi drahé, vystudovat je stojí miliony, berou na ně ty nejlepší žáky, učí tam ty největší kapacity, školy působí jako neziskové organizace a uznávají téměř výhradně prezenční formu studia jako opravdové plnohodnotné studium - dálkové, kombinavané formě se vysmívají jako koupenému titulu, na těchto prestižních školách musíte strašně moc makat, jsou časově dost náročné . Česko: soukromé školy jsou velmi levné, vystudovat je stojí pár tisíc korun, jsou vystavěny na ziskové bázi (a.s., s.r.o. ...), i když mají formu o.p.s., tak si peníze následně jen privatizují mezi několik vyvolených..., berou na ně ty nejhorší žáky bez přij. zkoušek, žáky problémové, ze špatných rodin, dálková/kombinovaná forma studia je tu v drtivé většině, někde to jsou 2/3, jinde 4/5 studentů z ročníku, školy jsou nenáročné a nevyučují na nich ani omylem ty největší kapacity, naopak tu učí ti horší, občas zaskakují i lidé bez VŠ, důraz je kladen na podřízení se vedení, dobří učitelé jsou tak mnohdy vyhazováni..., dobří učitelé o soukromky ani příliš nestojí, na veřejných dostanou podle statistik zaplaceno více a učí tam lepší i žáky s lepším vychováním, veřejné mají větší prestiž... Jsem v prváku na UJAKU, příští rok se hlásím na UK.

15.9.2013 | 00:22

Soukromé školy u nás nemají vůbec kvalitu. Říkají to média, lidi který maj srovnání a dokonce i samotní rektoři vysokých škol, že ačkoli jsou soukromé vysoké školy v menšině (1/5) tak většina (90-95 %)skandálů, průserů a všemožných ojebávek se děje na soukromých školách, v čr to je mezi veřejnejma prej jen Plzen. Já to pořád nechápala čím se liší ČR od USA škol. Pak mi bylo vysvětleno že v USA většina prestižních soukr. škol funguje na neziskové bázi a že to samy dávají jako záruku kvality. Tady je to většina o zisku nabrat co nejvíc a dát to všem at jsme pořádně bohatí. Úmrtnost je snad jen proto že je to pro některé chudáky který na to makaj za kasou dost peněz a když jim do toho něco vleze jsou nahraní. UJAK bych si znova nevybrala. Pedagogy vidím max na chvíli jednou v měsíci a je jen na mě jak kvalitní studium si udělám můžu umět hodně ale taky prd. To je proč je UJAK takovej odpad že většina neumí nic a myslí si že diplom=peníze tak to dnes není nežijeme za komunismu děti.

17.7.2013 | 19:38

Jsem matka samoživitelka, musím se starat o dvě malé děti, mám dvě někdy i tři práce k tomu. Nikdo mi nepomáhá, jít na UJAK byla z tohodle pohledu dobrá volba. Jinde bych to při takové zátěži nezvládla. Vím, jak sestra dře na jedná náročnější veřejné škole, kolik času tomu objetuje, jak o zkouškovém více jak měsíc nevylézá ani z brlochu. Ne, tohle bych s dětma a prací k tomu nezvládla. To je má obhajoba, proč jsem šla na UJAK a ne jinam. Za školu se trochu stydím, ale je to pořád lepší než zůstat se střední školou. A serou mě ty blbý fracci na škole, který si myslej, že si vše můžou koupit! Na zkoušky se hajzlové skoro vůbec neučej, všechno to opisujou z mobilů a taháků. Já bych jim dala, být tak jejich zkoušející! Tohle se mi na soukromejch prostě nelíbí. A státnice? Škoda mluvit, udělá je tady každej. Když občas někdo ne, tak jde v září, ale to už musí bejt celou dobu zticha, aby to nedal. Ta vůle to dávat, ta je u zkoušejících až hodně nedobrá. Ale asi vedení tlačí. Já myslím, že s

21.8.2013 | 23:45

Plusy studia na UJAKU:1) Ušetříte peníze - žádnou učebnici nebo skripta nepotřebujete, na žádnej předmět. 2) Velice nízká náročnost studia - zkoušky byly v pohodě, žádný velký učení se, jen psychologie byla zrádná, ale taky se dala. Státnice byly bez problémů díky komisi, ale nevím o nikom kdo by je neudělal. Vemte v potaz, co tu studuje za lidi. Lidi, který jsou ze SOU, SŠ a už tam někteří neudělali třeba ani tu lehkou maturitu a skoro propadali, a na UJAKu to jsou hvězdy s průměrama do 1,5. Prostě dávačka. Když vám gymnazista z VŠE, matfyzu, lék. fakulty řekne, že je to fuška, že zkoušky nedává-bude to asi brutal. Vemte si třeba výsledek maturit: SŠ a SOU-neúspěšnost 30-40 %, gymply 1-2 %. Takže když vám člověk ze SŠ řekne, že je UJAK lehkej, je to prostě mega dávačka. Sám se divím, že taková vysoká může existovat, ale díky bohu za ni, i když tu s vámi vyleze i 90 % kryplů-právě díky very easy studiu a absenci přijímaček.

6.5.2012 | 08:33

Vzhledem k nákladnosti této školy je úroveň poskytnutých informací a zázemí dle mého názoru nedostatečné

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se