Reklama
Nahlásit chybu

Univerzita Jana Amose Komenského Praha, s.r.o.

  • Studentů:  10639
  • Materiálů:  2867
  • Komentářů k učitelům:  2552
  • Předmětů:  481

Registrace zdarma!

2.82z 5 bodů

Fakultu hodnotilo: 35 studentů

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější


Údaje z minulého přijímacího řízení

Počet podaných přihlášek: -
K přijímacímů řízení se dostavilo: -
Počet přijatých: -
Počet zapsaných: -
Úspěšnost uchazečů: -%

Termíny a info o přijímacím řízení

Odevzdat přihlášky do: -
Dny otevřených dveří: http://www.ujak.cz
Přijímací řízení: http://www.ujak.cz

Statistika

Počet studentů: -
Počet studentů (prezenční): -
Počet studentů (kombinované): -

Průměrný plat

Průměrný plat jednotlivých oborů: zobrazit

O fakultě

Univerzita Jana Amose Komenského Praha, s.r.o., je nejstarší soukromou školou, která získala status univerzity. UJAK nabízí široké spektrum společenskovědních oborů v bakalářských, magisterských i doktorských programech. 

Soukromá vysoká škola nabízí bakalářské a magisterské studium se zaměřením na obory andragogika, speciální pedagogika, evropská hospodářskosprávní studia a sociální a masová komunikace.

Kontakt – UJAK | Univerzita Jana Amose Komenského Praha, s.r.o.

Adresa: Roháčova 63, 130 00 Praha 3 a další budovy
Tel.: 267 199 015
Web: http://www.ujak.cz

Obory studia

1 2

Články

Apríles 2014 přináší nabitý doprovodný program!

23. 4. 2014 | 13:16 | autor: Fikus

Již tuto sobotu 26. dubna se na žižkovské Parukářce odehraje 4. ročník multižánrového studentského festivalu Apríles, který letos naladil na punkovou notu. Vystoupí Dirty Blondes, The Rocket Dogz, Cheers!, Jet8, H.A.W. a Where´s the food?!. A jak bude vypadat doprovodný program?

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu [email protected]

19.11.2013 | 04:49

Přečtěte si tohle a pochopíte jako já...Srovnání: USA : soukromé školy jsou velmi drahé, vystudovat je stojí miliony, berou na ně ty nejlepší žáky, učí tam ty největší kapacity, školy působí jako neziskové organizace a uznávají téměř výhradně prezenční formu studia jako opravdové plnohodnotné studium - dálkové, kombinavané formě se vysmívají jako koupenému titulu, na těchto prestižních školách musíte strašně moc makat, jsou časově dost náročné . Česko: soukromé školy jsou velmi levné, vystudovat je stojí pár tisíc korun, jsou vystavěny na ziskové bázi (a.s., s.r.o. ...), i když mají formu o.p.s., tak si peníze následně jen privatizují mezi několik vyvolených..., berou na ně ty nejhorší žáky bez přij. zkoušek, žáky problémové, ze špatných rodin, dálková/kombinovaná forma studia je tu v drtivé většině, někde to jsou 2/3, jinde 4/5 studentů z ročníku, školy jsou nenáročné a nevyučují na nich ani omylem ty největší kapacity, naopak tu učí ti horší, občas zaskakují i lidé bez VŠ, důraz je kladen na podřízení se vedení, dobří učitelé jsou tak mnohdy vyhazováni..., dobří učitelé o soukromky ani příliš nestojí, na veřejných dostanou podle statistik zaplaceno více a učí tam lepší i žáky s lepším vychováním, veřejné mají větší prestiž... Jsem v prváku na UJAKU, příští rok se hlásím na UK.

15.9.2013 | 00:22

Soukromé školy u nás nemají vůbec kvalitu. Říkají to média, lidi který maj srovnání a dokonce i samotní rektoři vysokých škol, že ačkoli jsou soukromé vysoké školy v menšině (1/5) tak většina (90-95 %)skandálů, průserů a všemožných ojebávek se děje na soukromých školách, v čr to je mezi veřejnejma prej jen Plzen. Já to pořád nechápala čím se liší ČR od USA škol. Pak mi bylo vysvětleno že v USA většina prestižních soukr. škol funguje na neziskové bázi a že to samy dávají jako záruku kvality. Tady je to většina o zisku nabrat co nejvíc a dát to všem at jsme pořádně bohatí. Úmrtnost je snad jen proto že je to pro některé chudáky který na to makaj za kasou dost peněz a když jim do toho něco vleze jsou nahraní. UJAK bych si znova nevybrala. Pedagogy vidím max na chvíli jednou v měsíci a je jen na mě jak kvalitní studium si udělám můžu umět hodně ale taky prd. To je proč je UJAK takovej odpad že většina neumí nic a myslí si že diplom=peníze tak to dnes není nežijeme za komunismu děti.

17.7.2013 | 19:38

Jsem matka samoživitelka, musím se starat o dvě malé děti, mám dvě někdy i tři práce k tomu. Nikdo mi nepomáhá, jít na UJAK byla z tohodle pohledu dobrá volba. Jinde bych to při takové zátěži nezvládla. Vím, jak sestra dře na jedná náročnější veřejné škole, kolik času tomu objetuje, jak o zkouškovém více jak měsíc nevylézá ani z brlochu. Ne, tohle bych s dětma a prací k tomu nezvládla. To je má obhajoba, proč jsem šla na UJAK a ne jinam. Za školu se trochu stydím, ale je to pořád lepší než zůstat se střední školou. A serou mě ty blbý fracci na škole, který si myslej, že si vše můžou koupit! Na zkoušky se hajzlové skoro vůbec neučej, všechno to opisujou z mobilů a taháků. Já bych jim dala, být tak jejich zkoušející! Tohle se mi na soukromejch prostě nelíbí. A státnice? Škoda mluvit, udělá je tady každej. Když občas někdo ne, tak jde v září, ale to už musí bejt celou dobu zticha, aby to nedal. Ta vůle to dávat, ta je u zkoušejících až hodně nedobrá. Ale asi vedení tlačí. Já myslím, že s

21.8.2013 | 23:45

Plusy studia na UJAKU:1) Ušetříte peníze - žádnou učebnici nebo skripta nepotřebujete, na žádnej předmět. 2) Velice nízká náročnost studia - zkoušky byly v pohodě, žádný velký učení se, jen psychologie byla zrádná, ale taky se dala. Státnice byly bez problémů díky komisi, ale nevím o nikom kdo by je neudělal. Vemte v potaz, co tu studuje za lidi. Lidi, který jsou ze SOU, SŠ a už tam někteří neudělali třeba ani tu lehkou maturitu a skoro propadali, a na UJAKu to jsou hvězdy s průměrama do 1,5. Prostě dávačka. Když vám gymnazista z VŠE, matfyzu, lék. fakulty řekne, že je to fuška, že zkoušky nedává-bude to asi brutal. Vemte si třeba výsledek maturit: SŠ a SOU-neúspěšnost 30-40 %, gymply 1-2 %. Takže když vám člověk ze SŠ řekne, že je UJAK lehkej, je to prostě mega dávačka. Sám se divím, že taková vysoká může existovat, ale díky bohu za ni, i když tu s vámi vyleze i 90 % kryplů-právě díky very easy studiu a absenci přijímaček.

14.10.2013 | 11:42

Univerzita je na dobré úrovni. Přednášející jsou kvalifikovaní lidé, co se týká lidského přístupu, je to stejné asi jako na všech školách, vždy se mezi nimi najde jeden, který studentům nevyhovuje.

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se