Nově tvůj
školní rozvrh v mobilu

Stáhni zdarma zde

ROZRVH

FREE

Primat.cz

STÁHNI SI ROZVRH DO MOBILU

FREE

Nahlásit chybu

Soukromá vysoká škola ekonomických studií, s.r.o.

  • Studentů:  199
  • Materiálů:  14
  • Předmětů:  7

Registrace!

3.40z 5 bodů

Fakultu hodnotilo: 13 studentů

Ohodnoť školu

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější


Údaje z minulého přijímacího řízení

Počet podaných přihlášek: -
K přijímacímu řízení se dostavilo: -
Počet přijatých: -
Počet zapsaných: -
Úspěšnost uchazečů: -%

Termíny a info o přijímacím řízení

Odevzdat přihlášky do: -
Dny otevřených dveří: http://www.svses.cz
Přijímací řízení: -

Statistika

Počet studentů: -
Počet studentů (prezenční): -
Počet studentů (kombinované): -

Průměrný plat

Průměrný plat jednotlivých oborů: zobrazit

O fakultě

Soukromá vysoká škola ekonomických studií, s.r.o., je vysokou školou nabízející studijní programy zaměřené zejména na ekonomii a management v bakalářských i magisterských studijních programech. Sídlo Soukr. VŠ ekon. studií (SVŠES) najdeme v Praze – Libni.

Nabízíme bakalářské i navazující magisterské studium v prezenční i kombinované formě. Můžete u nás absolvovat kvalifikační kurzy pro veřejnost, pro Vaše zaměstnance připravíme kurzy na míru.

Bakalářské studijní programy a obory:

Ekonomika a management

- Management organizací,

- Účetnictví,

- Mezinárodní ekonomika a právo v podnikání

Navazující magisterské studium:

Ekonomika a management

- Strategický management,

- Management firemních financí

- Management v mezinárodním podnikání

Historie školy se začala psát před 20 lety - 4. června 1990, kdy MŠMT zařadilo do sítě škol První soukromou pětiletou obchodní akademii - první nestátní školu po ""sametové revoluci"". V roce 1996 obhájila program vyšší odborné školy a umožnila studentům dosáhnout vyšší odbornost a získat neakademický titul ""Diplomovaný specialista"". Významný kvalitativní zlom ve vývoji soukromé školy přinesla novela vysokoškolského zákona umožňující vznik soukromých VŠ. Podařilo se vytvořit kvalitní vysokoškolský program, obhájit jej před Akreditační komisí a 21. 8. 2000 byl škole udělen souhlas působit jako soukromá vysoká škola. V současné době vzdělává studenty ve čtyřech bakalářských oborech a dvou specializacích navazujícího magisterského programu.

Kontakt – SVŠES | Soukromá vysoká škola ekonomických studií, s.r.o.

Adresa: Lindnerova 575/1 180 00 Prague, Czech Republic
Tel.: 284 840 027
Email: info@svses.cz
Web: http://www.svses.cz

Obory studia

Nebyly nalezeny žádné obory studia.

Články

Nová únikovka v Karlíně! - Armageddon project na EXITINLIMIT.CZ

6. 8. 2017 | 14:49 | autor: Fikus

Asteroid se blíží! Planeta Země je v ohrožení! Historie se opakuje! Zbývá jen trocha času!

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu podpora@primat.cz

14.7.2013 | 03:51

Mám za sebou prvák.SVŠES je jedna z nejmenších soukromých škol v ČR.Brali nás 52 z 57.Těch 5 se údajně nedostavilo k přijímacím zkouškám,což byl pohovor(asi stres).Už bych sem znovu nešel,škola je zbytečně drahá a zájem o ni značně opadá(před pár lety jednou tolik přihlášek)a když to tak zhodnotím,tak působí i značně neseriozně(stačí podívat na jejich srandovní,ubohé webovky-jak kdyby je dělalo nějaký dítě v 5 letech).A těm nesmyslům o nulový nezaměstnanosti taky nevěřte, vždyt je to tu samej dálkař,proboha.Když budou mít lidi z denního na VŠE, UK nebo ČVUT mezi 1-4 % nezaměstnanost, tak průměrná soukromá škola má z denního většinou okolo 10-15 %.To jenom že jsou na soukromkách hlavně ty dálkáři a prostě jim ve všem vycházej vstříc(i v náročnosti studia,aby je nemuseli vykopnout),zvládnete tu bez problémů pracovat na HPP.SVŠES je stejně jako SVŠE v krizi.Úbytek zájemců o 100 % za pár let.Ale nedivím se,na všech soukromkách samej marketing, manangement,lidem došlo,že je to habadůra.

19.8.2013 | 03:25

Mám za sebou studium na PEF ČZU, oproti VŠE je to prej fakt lehká ekonomka, a přitom jsem tam při vší vůli studium nedokončila. Tak poohlížím po soukromce a kuk na mě SVŠES, studium zde se mi zdá neporovnatelně lehčí, i když je to docela nuda a pakárna za ty prachy, to vám povím. Kdybych byla chytřejší, šla bych asi na FPH VŠE, která bere 50 lidí do distančního studia a asi 350 do prezenčáku. Já bych šla do distančního, protože už makám. To by bylo prima. Ale ted už dost snění, stejně bych se tam nikdy nedostala nebo by mě ještě zase vykopli jako z PEF:"((. Raději volím jistotu, SVŠES, i když drahý špás :D Ale co bych pro titul neudělala. :D

3.2.2013 | 14:03

k mému oboru který studuji jsem se nenaučila téměř nic navíc, za to jiná nepotřebná témata i 2x.

18.2.2014 | 08:51

Na škole jsem absolvovala bakalářské studium a dále pokračuji v magisterském. Jsem velice spokojená s přístupem školy, vyučujících a přátelským zázemím. SVŠES bych za jinou školu nevyměnila.

24.1.2014 | 07:23

Ve srovnání s jinými soukromými školami je tato na velmi dobré úrovni

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíš. Další informace