Nově tvůj
školní rozvrh v mobilu

Stáhni zdarma zde

ROZRVH

FREE

Primat.cz

STÁHNI SI ROZVRH DO MOBILU

FREE

Nahlásit chybu

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie

  • Studentů:  680
  • Materiálů:  146
  • Komentářů k učitelům:  13
  • Předmětů:  56

Registrace!

3.70z 5 bodů

Fakultu hodnotilo: 11 studentů

Ohodnoť školu

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější


Údaje z minulého přijímacího řízení

Počet podaných přihlášek: -
K přijímacímu řízení se dostavilo: -
Počet přijatých: -
Počet zapsaných: -
Úspěšnost uchazečů: -%

Termíny a info o přijímacím řízení

Odevzdat přihlášky do: -
Dny otevřených dveří: -
Přijímací řízení: -

Statistika

Počet studentů: -
Počet studentů (prezenční): -
Počet studentů (kombinované): -

Průměrný plat

Průměrný plat jednotlivých oborů: zobrazit

O fakultě

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a obchodní akademie Čáslav  má celou řadu oborů, které se zaměřují jak technickým, tak i ekonomickým směrem. Jako vyšší odborná škola nabízí studium prezenční i kombinované. V případě střední školy nabízí pouze denní studium. Se zaměřením na ekonomický směr vyšší odborné školy je zde nabídka velmi zajímavých předmětů, ale hlavně i půlroční praxe u studia prezenčního. Dále díky projektu FIKTIVNÍ FIRMY můžete získat nové znalosti praktickým způsobem, kdy se zakládají vlastní firmy a fungují stejným způsobem jako firmy reálné. Tento projekt propojuje všechny znalosti nabyté v předmětech jako je management, marketing, personalistika, logistika, manažerská ekonomika, informatika a mnoho dalších.. Škola se zapojuje do aktivit programu ERASMUS, především na Mobility studentů (studijní pobyt, pracovní stáže). S tím úzce souvisí výuka jazyků, povinně se studuje jeden světový jazyk a druhý pouze jako volitelný.Od roku 2010 přešla VOŠ na kreditové hodnocení předmětů. Tudíž je možné předmět v následujícím roce opakovat a zároveň při splnění podmínek postoupit do vyššího ročníku. VOŠ se studuje 3 roky a zakončuje se absolutoriem, kdy se získává titul diplomovaný specialista, DiS. (uvádí se za jménem).

Kontakt – VOŠ, SPŠ a OA | Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie

Adresa: Přemysla Otakara II. 938 286 14 ČÁSLAV
Tel.: +420 327 312 611
Email: sekretar@sps-caslav.cz
Web: http://www.sps-caslav.cz

Obory studia

Články

Nová únikovka v Karlíně! - Armageddon project na EXITINLIMIT.CZ

6. 8. 2017 | 14:49 | autor: Fikus

Asteroid se blíží! Planeta Země je v ohrožení! Historie se opakuje! Zbývá jen trocha času!

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu podpora@primat.cz

16.10.2011 | 15:02

Myslím si, že Vyšší odborná škola v Čáslavi je dobrá škola. Je ideální pro lidi z blízkého okolí, kteří ať už kvůli práci nebo kvůli finančním záležitostem si nemohou dovolit dojíždět na vzdálenější vysoké školy. Navíc je výborné, že pro kombinované studium je vyučování cca. 1x za měsíc, což není až tak časově náročné.

3.5.2015 | 14:10

Prvák, asi i díky matematice náročný,ale zároveň byl nejzajímavější, další ročníky, velmi nezáživné,pravděpodobně i díky tomu, že jsme na většinu předmětů měli jednoho profesora (pr. Frýba) a vykládal nám stále dokola to samé. Tuto školu už bych nevybrala. A ikdyž vám budou říkat,že si následně během 1roku mlžete udělat bakaláře, je to sice pravda,ale zaplatíte minimálně 50.000,-. Musíte totiž pouze na soukromou školu, státní školy, toto VOŠ vzdělání neuznávají.

28.5.2013 | 10:00

Hodně užitečný je druhý ročník VOŠ, ve kterém se zakládají fiktivní firmy a studenti si tak mohou vyzkoušet, co takové zakládání a fungování firmy obnáší :-)

12.10.2012 | 13:19

S Vyšší školou odbornou v Čáslavi jsem spokojený, Prostředí celkem jde a učebny jsou vybaveny projektory. Jen Aula by mohla mít lepší židle na spaní. Učitelé jsou chápavý a rozumní, až na pár vyjímek.

10.1.2013 | 21:52

Škole je zatím v pohodě, něco je těžší, něco lehčí, ale tak to bývá asi na všech školách.

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíš. Další informace