Reklama
Nahlásit chybu

Slezská univerzita v Opavě

(zobrazit přehled fakult)
  • Studentů :  13577
  • Materiálů:  15380
  • Komentářů k učitelům:  8632
  • Předmětů:  975

Registrace zdarma!

3.19z 5 bodů

Školu hodnotilo: 193 studentů

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější

O škole

Slezská univerzita v Opavě nabízí uchazečům studium na čtyřech fakultách, a to v bakalářských, magisterských i doktorských studijních programech. V roce 2014 navíc SU chystá rozsáhlou rekonstrukci jedné z fakult a knihovny.

Kontakt

Adresa: Na Rybníčku 626/1 746 01 Opava,
Tel.: 553 684 810
Email: [email protected]
Web:http://www.slu.cz

Články

Jak pozvednout tradiční českou značku? Přizvěte k výrobě dva studenty designu!

30. 6. 2015 | 14:24 | autor: Fikus

Firmu Botas znají všichni: je to nejen český výrobce kvalitních sportovních potřeb na zimu, ale především i tradičních českých letních bot – botasek. Jejich výroba započala již v roce 1966 v rámci národního podniku Botana, původní ikonický model Classic byl navržen geniálním designérem Marcelem Scheinpflugem. Říká se, že pokud se z názvu produktu stane obecný název či sloveso, pak se teprve stává kultem: u Botasek se tomu tak podobně jako u Luxu, Googlu, či Whirpoolu skutečně stalo.

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu [email protected]

28.8.2013 | 20:35

Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

To hodnocení uplatnění (Myslíš si, že sehnat práci v oboru pro tebe bude velkým problémem? Je hodně absolventů tvé fakulty nezaměstnaných? Má fakulta dobré jméno? ) vůbec neodpovídá realitě. Zbláznili jste se, lidi? 2,5? I hodnocení 3 by bylo hodně nadsazený. SU OPF je strašná masovka, přijímá v uchazeče v tisících a nikoho už několik let neodmítá, vypisuje i 2. kolo (u ekonomických oborů jen soukromé školy). Zkoušky tu jsou směšné, předměty jsou totiž strašně povrchní, a tak většina studentů skoro nic nechápe, ale hlavně že dokážou driblovat míčem po tělocvičně. Pokud se nedostanete na lepší školu a příští rok se chcete hlásit znovu, radši sem ani nechodte, zbytečně si vyčerpáte 1 rok hrazenej od státu. Jako menší zlo bych doporučila aspon tu VŠB-TUO, berou tam na OSP, strašej je s percentilem 55, ale nakonec berou okolo 40 a na odvolání se tam dostanete i s dvacítkou...

14.7.2013 | 16:22

Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Obchodně podnikatelská fakulta má ze všech fakult SU úplně nejhorší jméno. Dostanou se sem všichni, což by nebylo na závadu, kdyby se jednalo o jaderný inženýrství, a ne o ekonomický obory. Studuju tu management a marketing, nezaměstnanost absolventů je strašně vysoká (20-30 %). Škola má jednu z nejhorších pověstí mezi veřejnými školami. Jedná se o absolutně nejhorší školu s ekonomickým zaměřením. Sehnat práci bude problém, SU je špatně zapsaná u zaměstnavatelů. Jdou sem ti, kteří se nikam jinam nedostali, ani na tu blbou VŠB!! Předmětů máme za semestr hodně, ale jejich úroven je směšně nízká, dotkneme se vždy jen povrchu, takže špatně vymyšlený studijní plán. V dnešní velké konkurenci, kdy ek. obory nabízí všechny soukromé školy a spousta veřejných, je SU profesionální sebevražda.

8.10.2013 | 08:36

Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Zázemí je fajn. Vyjet do zahraničí není problém a existuje větší šance, že vyberou právě vás, než na jiných školách, např. VŠE, MUNI, ... Nákladnost je diskutabilní, v rámci MS kraje a toho, že jde o veřejnou VŠ, se jedná pouze o náklady za ubytování a stravu a ty zde nejsou vůbec vysoké. Škola pro obyčejného studenta, který občas zajde na párty, udělá sem tam nějakou přípravu a není vyloženě hloupý, je brnkačka. Bakalář zadarmo. Ale systém na hlavu. Spousta byrokracie. Každý učitel má svoje pravidla, ze startu semestru je to neuvěřitelný chaos. Obsah některých předmětů je až stupidní. Uplatnění není vysoké, pokud člověk není osobnost sám o sobě.

16.12.2011 | 16:08

Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Spousta předmětů za málo kreditů, takže se člověk pořádně nenaučí nic, jenom se učí z jednoho předmětu na druhej a nic z toho. Jenom v zimním semestru sem měla 18 předmětů. Co to jako je? :D A na to, že jsme ekonomická fakulta, tak nejvíc kreditů (4) je za předměty z informatiky a oproti tomu za jazyky, který jsou pro ekonomický obor důležitý dostanete jenom 2 :D neuvěřitelný :D. Občas si říkám, že jsem sem lezla.

6.11.2013 | 18:03

Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Celkem vysoké nároky, hlavně v navazujícím studiu.

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se