Nově tvůj
školní rozvrh v mobilu

Stáhni zdarma zde

ROZRVH

FREE

Primat.cz

STÁHNI SI ROZVRH DO MOBILU

FREE

Nahlásit chybu

ŠKODA AUTO Vysoká škola, o.p.s.

  • Studentů:  473
  • Materiálů:  97
  • Komentářů k učitelům:  5
  • Předmětů:  32

Registrace!

4.18z 5 bodů

Fakultu hodnotilo: 20 studentů

Ohodnoť školu

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější


Údaje z minulého přijímacího řízení

Počet podaných přihlášek: -
K přijímacímu řízení se dostavilo: -
Počet přijatých: -
Počet zapsaných: -
Úspěšnost uchazečů: -%

Termíny a info o přijímacím řízení

Odevzdat přihlášky do: -
Dny otevřených dveří: http://www.savs.cz
Přijímací řízení: -
URL s informacemi

Statistika

Počet studentů: -
Počet studentů (prezenční): -
Počet studentů (kombinované): -

Průměrný plat

Průměrný plat jednotlivých oborů: zobrazit

O fakultě

ŠKODA AUTO Vysoká škola, o.p.s., je jedinou firemní školou v České republice. Byla založena v roce 2000 se sídlem v Mladé Boleslavi. Na ŠAVŠ můžete studovat v bakalářských i magisterských programech, a to zejména podnikovou ekonomiku či globální podnikání. ŠKODA AUTO VŠ neprovozuje koleje.

 

Kontakt – ŠAVŠ | ŠKODA AUTO Vysoká škola, o.p.s.

Adresa: Na Karmeli 1457 293 01 Mladá Boleslav Česká republika
Tel.: 326 823 071
Email: info@is.savs.cz
Web: http://www.savs.cz

Obory studia

Nebyly nalezeny žádné obory studia.

Články

Hodní hackeři

27. 3. 2017 | 11:49 | autor: Fikus

Sedí v Praze na Chodově a za úkol mají testovat bezpečnost počítačových systémů, chytrých zařízení doma i v kanceláři a kromě toho také automatizovaných výrobních linek v továrnách. Proč třeba hacknutí takové ledničky rozhodně není vtip a kdy jde v jejich práci takřka o život? Ptali jsme se Michala Merty, odborníka na bezpečnost ze společnosti Accenture, a náš rozhovor připomínal spíš líčení děje nejnovějšího akčního filmu. Řešili jsme totiž kyberterorismus i vydírání. Zkrátka nic pro slečinky.

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu podpora@primat.cz

8.1.2013 | 18:04

Ideální moderní zázemí v centru Mladé Boleslavi, z Prahy 30 minut cesty autem. Středně obtížné studium. Matematika, ekonomie a jazyky větší důraz než u ostatních předmětů. Kladné hodnocení dávám i za možnost praxe v 6. semestru s možností vycestovat do zahraničních firem (ŠA - Šanghaj, Bentley - Velká Británie)

10.2.2017 | 20:53

Bc. za mnou. Ke kvalitě, kluci z VŠE co to nezvládali byli na ŠAVŠ v pohodě. Kluci z Liberce z TUL, kteří si mysleli, že jdou na soukromou VŠ, byli nemile překvapeni stejnou, ne-li vyšší náročností. Pragmaticky mi teoretické studium moc nepříneslo, proto přínos VŠ ekonomického charakteru nebudu komentovat. Praxe je však o něčem jiném, to je hlavní benefit ŠAVŠ. Díky praktiku je možnost dostat se do firmy a pokud jste šikovní, máte v budoucnu zaměstnání. Pokud ne, poznáte jak funguje koncernová firma a můžete okouzlit jinde. Celkově jsem rád, že jsem se kdysi rozhodl pro ŠAVŠ.

2.6.2013 | 16:52

Na soukromou školu je velmi náročná - asi že 90% učitelů je z VŠE a TUL. Tady rozhodně nedostanete titul za prachy! V ZS 2013 z 30 (minimálně) studentů byli pouze 4 Ing.

11.9.2016 | 21:38

Perfektní škola. Výuka v malém kolektivu. Učitelé vstřícní. Úzká provázanost s praxí plus praxe ve Škoda auto. Školné je poměrně vysoké, ale stojí to za každou korunu, navíc, když se člověk snaží, tak je docela dobrá šance získat některé ze stipendií.

6.11.2013 | 14:07

Moderní budova, skělí učitelé, co víc si přát!

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíš. Další informace