Reklama
Nahlásit chybu

Rašínova vysoká škola, s.r.o.

  • Studentů:  36
  • Materiálů:  3
  • Předmětů:  3

Registrace zdarma!

3.00z 5 bodů

Fakultu hodnotilo: 2 studentů

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější


Údaje z minulého přijímacího řízení

Počet podaných přihlášek: -
K přijímacímu řízení se dostavilo: -
Počet přijatých: -
Počet zapsaných: -
Úspěšnost uchazečů: -%

Termíny a info o přijímacím řízení

Odevzdat přihlášky do: -
Dny otevřených dveří: -
Přijímací řízení: -

Statistika

Počet studentů: -
Počet studentů (prezenční): -
Počet studentů (kombinované): -

Průměrný plat

Průměrný plat jednotlivých oborů: zobrazit

O fakultě

Rašínova vysoká škola (RVŠ) , s.r.o., je soukromá vysoká škola s nabízenými bakalářskými programy a kurzy celoživotního vzdělávání v Brně. V rámci bakalářského studia můžete na Rašínově VŠ studovat ekonomiku a insolvence či řízení sociálních služeb.

 

Rašínova vysoká škola byla založena v roce 2002. Rozhodnutím MŠMT byl škole udělen souhlas působit jako soukromá vysoká škola s akreditací bakalářského studijního programu Ekonomika a insolvence a v roce 2008 byla tomuto programu udělena i akreditace magisterského stupně. Mezioborový právně – ekonomický program je unikátní na vzdělávacím trhu v České republice a byl vyvinut předními odborníky z oblasti teorie i praxe. Reaguje na aktuální potřeby zejména v oblasti řešení krizových jevů v podnikové ekonomice, předcházení krizovým jevům a revitalizaci. Hlavní složku studia tvoří předměty z oblasti ekonomie a práva, dále managementu, informačních technologií a cizích jazyků. Dalším akreditovaným oborem se v roce 2009 stal v rámci studijního programu Ekonomika a management tříletý bakalářský obor Řízení sociálních služeb. Studijní programy jsou prakticky orientované a průběžně inovované. Na výuce se podílí vysoce erudovaný sbor vysokoškolských pedagogů a odborníků z praxe s individuálním přístupem ke studentům. Škola má dobře vybavená pracoviště s vysokou mírou aplikované výuky, studovnu a knihovnu. To vše vytváří podmínky pro odbornou připravenost a kvalifikaci absolventů pro výkon společensky potřebných povolání v organizacích v národním i mezinárodním prostředí.

Kontakt – RaVŠ | Rašínova vysoká škola, s.r.o.

Adresa: Šámalova 60 Brno - Židenice 615 00
Tel.: 516 116 180
Email: [email protected]
Web: http://www.ravys.cz

Obory studia

Nebyly nalezeny žádné obory studia.

Články

Anonymous Night – El Mágico Praha, pátek 10.7.

10. 7. 2015 | 07:35 | autor: Fikus

Super party poprvé v El Mágicu! Tento pátek jsme pro Vás připravili party ve stylu Project X! Za každý drink na barech po 22:00 získáte žeton a pouhých 5 žetonů vyměníte u DJ pultu za skvělou originální ANONYMOUS masku ZDARMA! A s nimi rozjedeme pekelnou show a zábavu!

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu [email protected]

28.8.2013 | 17:58

Rašínova VŠ avizuje hned v úvodu na svých webových stránkách, že získat titul ING. lze na základě středoškolské matematiky, výuka náročných počtů tu neprobíhá. Do školy jsem nechodil, byl jsem na prezenčím, ale chodil jsem občas jen na pár hodin v sobotu. Škola vás na výkon profese nijak nepřipraví, je to jen honba za titulem. Takže pokud byhníte po ING a chcete obejít matematiku a málo se učit, pojdte sem. Sám tu jsem jen díky titulu, prostě zaplatíte a máte to jisté, co vám budu povídat. Potřebuju titul kvůli práci, ale jít na veřejnou, tak si u učení vytrhám asi všechny vlasy a ještě mě to bude stát mnohem víc, protože čas=peníze. Školu ale jako uplatnění=jméno školy a probranou látku hodnotím nedostatečně. Nedoporučuju sem chodit za jiným účelem než jen zakoupení titulu.

26.5.2013 | 16:50

Škola ve mě vzbudila zájem svým heslem "Inženýrem jen se středoškolskou matematikou" protože mi matika dělá problémy už od základky ale být ing. jsem toužila. Zkoušky nejsou obtížné stačí přijít a nějak se to pošolichá vždycky. Chodit do školy není potřeba stačí docházet jen na zkoušky. Důležité je platit v čas za mě to bylo 46 tisíc a také přežít komunikaci s mizerným studijním oddělením.

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se