Reklama
Nahlásit chybu

Policejní akademie České republiky v Praze

  • Studentů:  924
  • Materiálů:  408
  • Komentářů k učitelům:  49
  • Předmětů:  155

Registrace zdarma!

3.73z 5 bodů

Školu hodnotilo: 19 studentů

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější

O škole

Policejní akademie České republiky se sídlem v Praze (dále jen PA ČR) je státní vysoká škola univerzitního typu, vůči které vykonává Ministerstvo vnitra ČR působnosti podle § 95 zákona o vysokých školách. PA ČR uskutečňuje v prezenční nebo kombinované formě bakalářský (Bc.), magisterský (Mgr.) a doktorský studijní program (Ph.D.). Studium v každém studijním programu je ukončeno soubornou státní zkouškou z vybraných předmětů a obhajobou bakalářské, diplomové nebo disertační práce. PA ČR se člení na Fakultu bezpečnostního managementu a Fakultu bezpečnostně právní. Obě fakulty mají sídlo shodné se sídlem PA ČR

Kontakt

Adresa: Lhotecká 559/7 P.O.Box 54 143 01 Praha 4
Email: [email protected]
Web:http://www.polac.cz

Články

Tři stáže v jednom roce u prestižních zaměstnavatelů? UNI CHANCE je tu po druhé!

23. 4. 2014 | 18:11 | autor: Fikus

Máš za sebou první roky studia a začínáš přemýšlet o svém profesním rozvoji? Chtěl/a bys mít jako absolvent nejen diplom, ale také kvalitní praxi, se kterou najdeš zaměstnání podle svých představ?

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu [email protected]

23.5.2013 | 17:19

Fakulta bezpečnostního managementu

Na Pačr není těžké vystudovat, srovnala bych ji asi s právnickou fakultou UK. I když si nás právnící z UK dobírají, že na Pačr oproti nim vezmou každou lepší cvičenou opici, která se jen nadrtí nazpamět odpovědi na otázky z vydávané sbírky k přij. řízení. Pačr vystudoval i Vít Bárta z VV, i když Bezpeč.-Právní fakultu. Na fakultě jsem vystudovala nedávno, zázemí nic moc, ale jinak OK.

4.12.2011 | 21:43

Fakulta bezpečnostního managementu

Fakulta bezpečnostního managementu je dle mého až na pár předmětů totožná s fakultou bezpečnostně právní. Žádný velký rozdíl mezi absolventy tedy nevidím. Ekonomika ani přírodovědný základ nemusí sednou každému, ale předměty se dají celkem v pohodě zvládnout(s trochou snahy). Skoro všechny učebnice jsou dražší než by měly být, ale na internetu se dá v dnešní době najít cokoli. :) Wifi je pro naší školu asi zbytečnou vymožeností. Takže na internet je možno se dostat na 4 počítačích, které jsou věčně obsazené.

11.12.2012 | 18:25

Fakulta bezpečnostního managementu

Na policejní akademii se mi celkem líbí, s výukou jsem spokojená. Nevýhodou je, že při vstupu do areálu školy se musíme prokazovat studentskou průkazkou, takže je obtížné když za vámi chce přijít někdo do školy, pustí ho jen na občanku. Další nevýhoda je , že v areálu školy není bezplatná wifi.

10.5.2012 | 15:37

Fakulta bezpečnostně právní

Je docela ostuda, že v dnešní době na takovéto škole chybí internet. Připojení k WI-FI. K připojení na internet slouží pouze pět stojanů/terminálů, které se velmi špatně obsluhují a spousta stránek je blokovaná... Nikdo s tím ovšem nechci nic dělat, přestože po tom už je léta velká poptávka...

31.12.2011 | 17:58

Fakulta bezpečnostně právní

Na škole jsem spokojen, ale určitě by se vždy něco dalo k lepšímu změnit.

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se