Nově tvůj
školní rozvrh v mobilu

Stáhni zdarma zde

ROZRVH

FREE

Primat.cz

STÁHNI SI ROZVRH DO MOBILU

FREE

Nahlásit chybu

Panevropská vysoká škola

(zobrazit přehled fakult)
  • Studentů :  352
  • Materiálů:  41
  • Komentářů k učitelům:  8
  • Předmětů:  13

Registrace!

3.34z 5 bodů

Školu hodnotilo: 9 studentů

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější

O škole

Panevropská vysoká škola (slovensky Paneurópska vysoká škola (PEVŠ), anglicky Paneuropean University (PEU)[1]) je slovenská soukromá vysoká škola s pobočkami v Praze, Brně a Ostravě.[2] Vznikla v Bratislavě 14. července 2004 na základě usnesení vlády Slovenské republiky č. 725/2004, kterým získala státní souhlas působit jako soukromá vysoká škola s názvem Bratislavská vysoká škola práva. V roce 2010 změnila svůj název na současný. 

Kontakt

Adresa: Wuchterlova 523/5 16000 Prague
Tel.: 220 515 510
Email: info@peuni.cz
Web:http://www.paneurouni.com

Články

Nová únikovka v Karlíně! - Armageddon project na EXITINLIMIT.CZ

6. 8. 2017 | 14:49 | autor: Fikus

Asteroid se blíží! Planeta Země je v ohrožení! Historie se opakuje! Zbývá jen trocha času!

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu podpora@primat.cz

11.4.2014 | 17:21

Fakulta práva

PEVS bych v žádném případě nikdy nikomu nedoporučila. Už bych se do toho sama nikdy nepustila, bude to naprosto bezcenný titul (stejně jako pro většinu, co studuje právní specializaci na ostatních soukr. školách) V prvním ročníku nám neustále vtloukali do hlavy, jak je naše škola dobrá (jinak by asi všichni utekli) , že najdeme uplatnění snáz než studenti z veřejných VŠ (čemuž nikdo z nás samozřejmě nevěřil) A výsledek? 23.11.2013- "ČAK má právo nezapsat do seznamu advokátních koncipientů absolventa Panevropské vysoké školy, potvrdil Nejvyšší soud ČR" . Krom povolání právníka a úředníků nemůžete dělat vůbec nic. (Nic z právnického povolání ). Advokátní komora, justiční komora a další zavírají před absolventy dveře. Vedení pobočky lamentuje, že se nic neděje, že než absolvujeme, situace se vyřeší.
A proč tam stále jsem? Každý, kdo nemá zkušenosti se systémem VŠ se mě ptá, proč nepřejdu na státní? Za prvé, PEUNI má studium rozloženo na Bc. a následně Mgr. To státní školy nemají. Tudíž nemám šanci zapadnout do systému a musela bych studovat od prvního ročníku znova. Za druhé, pověst naší školy je asi taková, že studentům, kteří byli vyhozeni ze státních škol na sekretariátech radí: Běžte na Panevropskou, tam vás vezmou. (Ano, opravdu bych se bála náročnosti státních VŠ, pokud opominu problém, že bych na ně asi ani neudělala přijímací zkoušky).
Za třetí, systém výuky na PEUNI, co se týče předmětů je zaměřen na Evropské právo. Dříve jsem měla ČAKu za zlé, že nás nechtějí zapsat, ale dneska bych se sama divila, kdyby ano. Předmětu Evropské právo se u nás věnujeme 4 semestry. Ve srovnání s trestním právem hmotným a občanským právem hmotným jen 2 semestry. Obrovské množství materiálů ke studiu, které máte možnost někdy vidět jen z vlaku. Protože pokud u studia ještě i pracujete, nemáte nejmenší možnost se naučit vše potřebné. Většina se ani nestihne probrat. Vím jak vypadají zkoušky u většiny našich studentů - je to tip sport, buď se trefíte do otázky, kterou umíte nebo ne (takhle se do třetího pokusu nakonec většina protipuje-otázky nejsou těžké a opakují se).
Pokud vám nezáleží na tom, co budete v budoucnu dělat, nebo vyloženě toužíte po tom dělat právníka v nějaké firmě (i tady však mají přednost absolventi lepších veřejných škol z UK a MU), popřípadě na úřadě za státní peníze (doporučuji se podívat na platové třídy) a máte něco málo přes 300.000 Kč navíc, jděte do toho.

22.12.2013 | 13:15

Fakulta práva

Velmi dobrá škola a také jediná alternativa jak studovat práva dálkově.

9.1.2014 | 16:28

Fakulta práva

Uvidíme, podle mého názoru má tato škola velkou budoucnost. Nabízí kvalitní studium s kvalitními pedagogy.

30.6.2014 | 18:42

Fakulta práva

Nejlepší škola, doporučuji všem, náročnost průměrná, jako na jiných školách, ale přístup užasný, nevolila bych jinak!

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíš. Další informace