Nově tvůj
školní rozvrh v mobilu

Stáhni zdarma zde

ROZRVH

FREE

Primat.cz

STÁHNI SI ROZVRH DO MOBILU

FREE

Nahlásit chybu

Newton College, a.s.

  • Studentů:  265
  • Materiálů:  70
  • Komentářů k učitelům:  2
  • Předmětů:  70

Registrace!

3.29z 5 bodů

Fakultu hodnotilo: 16 studentů

Ohodnoť školu

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější


Údaje z minulého přijímacího řízení

Počet podaných přihlášek: -
K přijímacímu řízení se dostavilo: -
Počet přijatých: -
Počet zapsaných: -
Úspěšnost uchazečů: -%

Termíny a info o přijímacím řízení

Odevzdat přihlášky do: -
Dny otevřených dveří: http://www.newtoncollege.cz
Přijímací řízení: -
URL s informacemi

Statistika

Počet studentů: -
Počet studentů (prezenční): -
Počet studentů (kombinované): -

Průměrný plat

Průměrný plat jednotlivých oborů: zobrazit

O fakultě

NEWTON College, a.s., je vysokou školou managementu, psychologie a ekonomie sídlící v Brně. Bakalářské, magisterské programy či přídatné kurzy lze studovat jak v prezenční, tak v kombinované formě.  NC nabízí program Management se zaměřením na psychologii jako jediná vysoká škola v České republice.

Newton college je vysoká škola s vysokými nároky, která se vám bude snadno studovat, protože vás bude bavit. Soukromá brněnská vysoká škola akreditovaná Ministerstvem školství ČR nabízí vzdělávání v oblasti managementu a podnikání v bakalářských oborech v prezenční i kombinované formě.

Kontakt – NC | Newton College, a.s.

Adresa: Václavské náměstí 11 , 110 00 Praha 1
Tel.: 420 542 513 419
Email: info@newtoncollege.cz
Web: http://www.newtoncollege.cz

Obory studia

Nebyly nalezeny žádné obory studia.

Články

Soutěž ve vizuální tvorbě - Jak to vidíš? Perspektiva #Český nápad

19. 6. 2017 | 15:12 | autor: Fikus

Technologická agentura ČR (TA ČR) vyhlašuje celorepublikovou výtvarnou soutěž s názvem „Jak to vidíš? - Perspektiva #ČeskýNápad“ pro mladou generaci bez omezení věku. Téma soutěže vychází z úspěšných projektů aplikovaného výzkumu podpořených TA ČR. Tyto projekty jsou také jedním z inspiračních zdrojů pro studenty. Cílem soutěže je vytvořit obraz naší perspektivy ovlivňované stále více novými technologiemi a materiály.

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu podpora@primat.cz

10.3.2014 | 19:18

Školu jsem si vybrala na základě zprávy Akreditační komise která říkala, že NC vystuduje každý. Rozhodovala jsem se ještě mezi soukromou Vysokou školou Karla Engliše, ale od té mě zrazovala reference jedné holky která popisovala, jak pobočka najednou krachla a nedostala zpět své peníze a Vysokou školou Karlovy Vary která zase ale byla prý napojená na zkorumpovanou Plzeň.
Výňatek ze zprávy Akreditační komise (9/2007):
* "nároky na studenty jsou poměrně mírné, počínaje přijímáním na studium (bez vstupních zkoušek na základě motivačního pohovoru) a konče velmi vysokými procenty úspěšného absolvování ročníků."
* "Současnou personální situaci charakterizuje tab. 2. Poukazuje na malý počet profesorů a silnou závislost NC na úvazcích externích spolupracovnků."
* "část dnes vykazované publikační aktivity byla vytvořena v době, kdy dnešní významní pracovníci NC byli v hlavním pracovním poměru v jiných organizacích "
Pokud chcete titul tak musím říct že mě škola zatím nezklamala, je to opravdu tutovka na zkoušky se moc učit nemusíte a máte čas na práci. PS: Škola je soukromá takže počítejte s nevraživím přijetím některých lidí kterým vadí že tu máme lehčí studium než na většina veřejných.

14.7.2013 | 13:21

Jaká je nezaměstnanost? Tak podle dotazníkovýho šetření absolventů na netu pochopitelně 0 % jako u každý jiný soukromky. Podle úřadu práce alá statistický úřad už několik let mezi 8-10 %. Škola od roku 2009 do 2012 ztrojnásobila počty přjatejch-ano, prostory nejsou, ale to nevadí. :-) Jako každá jiná soukromka bere všechny aneb přihlášenejch 157, 16 se nedostaví na pohovor a tak vezmou zbytek, tedy 141. Aneb pohovor ve stylu "jak jste se o nás dozvěděl". Škola jako každá jiná soukromá má v plánu expandovat a ještě více rozšiřovat obory, zatím patří k těm úplně nejmenším (jako Unicorn C. a SVŠES) ale to by ráda změnila. Uplatnění bude na bodu mrazu. Ekonomických oborů jsou kvanta-ano, každá soukromá, at se jmenuje klidně sociálních prací nebo zdravotnická, tak nabízí ekonomickej obor. :D Pošahaná doba a pravicová vláda, která jde a šla majitelům vždy na ruku.

29.3.2013 | 16:39

NC se chlubí statusem nejlepší soukromé školy, ale to bylo na základě hlasování jejich studentů na Fakultě roku:D, takže to o ničem nevypovídá, vždyt absolutním vítězem byla fakulta lesnická a dřevařská na ČZU:D:D Ale jako marketingovej tah k nalákání dalších studentů fakt dobrý!!:D V objektivních srovnávání by to pro školu dopadlo asi hodně blbě i vrámci soukromých, které jsou v čr nic moc. Ale aspon sem vezmou všechny a studium tu je lehké, zvládne to tu opravdu každý.:-)

19.3.2013 | 18:42

Vytahli ze me 60 litru a neni si vecne ani kam sednout,zidle sotva pro polovinu a vsem je to u prdele, zkousky tu dava i kamos, kterej na stredni sotva prolezl a ted ma vybornej prospech!Kdyz nemate bavorak a hadry za desítku, tak mezi zdejsi studenty nezapadnete, nebudou se s vami chtit vubec bavit! A prijimali tu jeste v prosinci! Hlavne ze prachy, hnus!

22.7.2013 | 03:02

Studuju obor management mezinárodních institucí a veřejné správy, a nemůžu si stěžovat..jinak školné vysoké, ale zaplatili rodiče. Byla sem semestr na mendlovce, ale jelikož matika tam byla nad moje síly tak sem to vzdala raději hned než tam ztratit další rok a pak kvůli ní odejít..a přístup veřejná X soukromá nepopsatelný-profáci se na NC snaží vyjít vstříc, takže testy vpoho.

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíš. Další informace