Reklama
Nahlásit chybu

Moravská vysoká škola Olomouc, o.p.s.

  • Studentů:  457
  • Materiálů:  182
  • Komentářů k učitelům:  3
  • Předmětů:  62

Registrace zdarma!

2.80z 5 bodů

Fakultu hodnotilo: 9 studentů

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější


Údaje z minulého přijímacího řízení

Počet podaných přihlášek: -
K přijímacímu řízení se dostavilo: -
Počet přijatých: -
Počet zapsaných: -
Úspěšnost uchazečů: -%

Termíny a info o přijímacím řízení

Odevzdat přihlášky do: -
Dny otevřených dveří: -
Přijímací řízení: -
URL s informacemi

Statistika

Počet studentů: -
Počet studentů (prezenční): -
Počet studentů (kombinované): -

Průměrný plat

Průměrný plat jednotlivých oborů: zobrazit

O fakultě

Moravská vysoká školy Olomouc, o.p.s., nabízí vysokoškolské bakalářské vzdělání.  Vybírat můžete na MVŠO ze tří studijních oborů - Podniková ekonomika a management, Management a ekonomika ve veřejném sektoru nebo Podnikové informační systémy.

Je to mladá univerzita s osmiletou historií. Nabízí jak bakalářské tak magisterské studium pro presenční studenty a pro kombinované bakalářské studium (usiluje o získání akreditace magisterského studia i pro kombinované studenty). Na vysoké škole lze studovat obor PEM-podniková ekonomika a management, MEVS - Management ve státní sféře, PIS - podnikové informační studium-tedy zaměřené na výpočetní techniku. PEM – studium je zaměřené především na management v podnicích, práce s lidmi, kalkulace v podniku, něco z pracovního práva, obchodního práva, evropské právo, daňový řád, mikroekonomie, makroekonomie, finanční trhy, podnikovou ekonomiku, účetnictví finanční i manažerské, logistika. Podle mne škola poskytuje ucelený pohled na chod firmy-podniku s možností uplatnění a využití znalostí pro různé posty manažere dnešního moderního podniku

Kontakt – MVŠO | Moravská vysoká škola Olomouc, o.p.s.

Adresa: třída Kosmonautů 1 772 00 Olomouc, Czech Republic
Tel.: 587 332 311
Email: [email protected]
Web: http://www.mvso.cz

Obory studia

Články

10 důvodů, proč jít na Veletrh pracovních příležitostí iKariéra

23. 2. 2015 | 10:36 | autor: Fikus

1. Prokrastinace Všechny seriály máš již dokoukané, do rýsování se ti nechce, příprava na laborky taky počká a do úklidu pokoje se ti nechtělo nikdy? Tak co s tím? Vydej se na náš Veletrh iKariéra a prokrastinuj u stánků firem, které ti nabídnou práci, praxi nebo u nich najdeš vedoucího bakalářské/diplomové práce. A kdyby ti ta trocha prokrastinace nestačila, tak si zajdi na workshop nebo prezentaci či si nech zkonzultovat životopis od personalistů. PROKRASTINOVAT JE PROSTĚ SUPER.

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu [email protected]

22.3.2013 | 15:11

Nesouhlasím s tím, že je jedno, že je to soukromá škola, soukromky jsou u nás totiž profláklé jako dávačky, na které vezmou každého, kdo může platit. Ale co má člověk dělat jiného, když ho už třetím rokem nevzali na veřejnou školu? Jméno škola nemá a asi nikdy mít nebude, pro ty, co maj práci je to fajn škola, dokud práci nezttratí, ale jinak? Nechytíte se. Podobných škol jsou tu dneska už mraky.

14.7.2013 | 13:37

Studoval sem zde podnikovou ekonomiku a management. V 1 kole jsem byl prijat bez prijimacich zkousek. Kdybych byval vedel co me ceka tak sem rok bez skoly a hlasim se zase az za rok na MU kam sem se nedostal. Nezamestnanost absolventu je naprosto brutalni 25 % !!! Dnes o horsi absolventy horsich skol nikde nestoji.:( Jsem uz rok na UP a zametam chodniky. Tohle neni sranda.:( Nedoporucuju.

20.10.2013 | 06:43

Na MVŠO se mi prozatím líbí.

30.10.2011 | 22:22

Zajímavá škola se zajímavými možnostmi, když si jde člověk za svým

3.1.2012 | 20:18

Není to špatná škola. POkud bydlíte v Olomouckem kraji, tak díky nízkému školnému vychází studium na této škole mnohem levněji a výhodněji než na nějaké státní škole, kde by jste si museli nejspíš platit privát či kolej.
Učitelé jsou vstřícní a lze se domluvit. Jediné co mi na škole vadí je velmi špatné zázemí. Má zastaralé PC, špatné připojení k wifi a přes zimu je v přednáškové místnosti opravdu zima. Škola nemá svou vlastní menzu a do menzy UP chodit můžeme, ale obědy boužel nejsou cenově stanoveny tak, jak na studijním říkali. Platíme jako obyčejní strávnici - nikoli jako studenti.
Všechny tyhle minusy se snad brzy ale změní, jelikož škola se bude na začátku září 2O12 stěhovat do nové budovy, kde snad bude i místo, aby se tam dalo zaparkovat auto :-) a dojít si někam na svačinu :-P

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se