Reklama
Nahlásit chybu

Moravská vysoká škola Olomouc, o.p.s.

  • Studentů:  438
  • Materiálů:  163
  • Komentářů k učitelům:  3
  • Předmětů:  62

Registrace zdarma!

2.78z 5 bodů

Fakultu hodnotilo: 5 studentů

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější


Údaje z minulého přijímacího řízení

Počet podaných přihlášek: -
K přijímacímu řízení se dostavilo: -
Počet přijatých: -
Počet zapsaných: -
Úspěšnost uchazečů: -%

Termíny a info o přijímacím řízení

Odevzdat přihlášky do: -
Dny otevřených dveří: -
Přijímací řízení: -
URL s informacemi

Statistika

Počet studentů: -
Počet studentů (prezenční): -
Počet studentů (kombinované): -

Průměrný plat

Průměrný plat jednotlivých oborů: zobrazit

O fakultě

Moravská vysoká školy Olomouc, o.p.s., nabízí vysokoškolské bakalářské vzdělání.  Vybírat můžete na MVŠO ze tří studijních oborů - Podniková ekonomika a management, Management a ekonomika ve veřejném sektoru nebo Podnikové informační systémy.

Je to mladá univerzita s osmiletou historií. Nabízí jak bakalářské tak magisterské studium pro presenční studenty a pro kombinované bakalářské studium (usiluje o získání akreditace magisterského studia i pro kombinované studenty). Na vysoké škole lze studovat obor PEM-podniková ekonomika a management, MEVS - Management ve státní sféře, PIS - podnikové informační studium-tedy zaměřené na výpočetní techniku. PEM – studium je zaměřené především na management v podnicích, práce s lidmi, kalkulace v podniku, něco z pracovního práva, obchodního práva, evropské právo, daňový řád, mikroekonomie, makroekonomie, finanční trhy, podnikovou ekonomiku, účetnictví finanční i manažerské, logistika. Podle mne škola poskytuje ucelený pohled na chod firmy-podniku s možností uplatnění a využití znalostí pro různé posty manažere dnešního moderního podniku

Kontakt – MVŠO | Moravská vysoká škola Olomouc, o.p.s.

Adresa: třída Kosmonautů 1 772 00 Olomouc, Czech Republic
Tel.: 587 332 311
Email: [email protected]
Web: http://www.mvso.cz

Obory studia

Články

Nakladatelství Argo je zpět s dalším nášupem dárků.

18. 10. 2014 | 12:49 | autor: Fikus

Nakladatelství Argo je zpět s dalším nášupem dárků. Tentokrát vám posílá žhavé novinky, které právě dorazily na knižní trh. Jak sami vidíte, jde o pestrou směsici, ze které si vybere každý (samozřejmě se najdou tací, kteří by doma chtěli mít všech pět knih). Každopádně máte opět možnost získat skvělé knihy renomovaného českého nakladatele.

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu [email protected]

14.7.2013 | 13:37

Studoval sem zde podnikovou ekonomiku a management. V 1 kole jsem byl prijat bez prijimacich zkousek. Kdybych byval vedel co me ceka tak sem rok bez skoly a hlasim se zase az za rok na MU kam sem se nedostal. Nezamestnanost absolventu je naprosto brutalni 25 % !!! Dnes o horsi absolventy horsich skol nikde nestoji.:( Jsem uz rok na UP a zametam chodniky. Tohle neni sranda.:( Nedoporucuju.

22.3.2013 | 15:11

Nesouhlasím s tím, že je jedno, že je to soukromá škola, soukromky jsou u nás totiž profláklé jako dávačky, na které vezmou každého, kdo může platit. Ale co má člověk dělat jiného, když ho už třetím rokem nevzali na veřejnou školu? Jméno škola nemá a asi nikdy mít nebude, pro ty, co maj práci je to fajn škola, dokud práci nezttratí, ale jinak? Nechytíte se. Podobných škol jsou tu dneska už mraky.

20.10.2013 | 06:43

Na MVŠO se mi prozatím líbí.

30.10.2011 | 22:22

Zajímavá škola se zajímavými možnostmi, když si jde člověk za svým

31.10.2012 | 15:17

V LS se stěhujeme do BEA (business-education-acceleration) kde bude i náš nový kampus. Škola dělá obrovské pokroky a velmi jsem ocenila možnost certifikátů z oblasti energetického managementu. Jsme země průmyslová, tak proč nespojit ekonomiku s technikou. Soukromá, veřejná... v praxi je to úplně jedno a je to pouze na vás, jak jste schopní. Žádný titul vám nic nezaručí :) max nadšená a spokojená

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se

FALSE