Nově tvůj
školní rozvrh v mobilu

Stáhni zdarma zde

ROZRVH

FREE

Primat.cz

STÁHNI SI ROZVRH DO MOBILU

FREE

Nahlásit chybu

Moravská vysoká škola Olomouc

  • Studentů:  524
  • Materiálů:  244
  • Komentářů k učitelům:  3
  • Předmětů:  65

Registrace!

3.29z 5 bodů

Fakultu hodnotilo: 19 studentů

Ohodnoť školu

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější


Údaje z minulého přijímacího řízení

Počet podaných přihlášek: -
K přijímacímu řízení se dostavilo: -
Počet přijatých: -
Počet zapsaných: -
Úspěšnost uchazečů: -%

Termíny a info o přijímacím řízení

Odevzdat přihlášky do: -
Dny otevřených dveří: -
Přijímací řízení: -
URL s informacemi

Statistika

Počet studentů: -
Počet studentů (prezenční): -
Počet studentů (kombinované): -

Průměrný plat

Průměrný plat jednotlivých oborů: zobrazit

O fakultě

Moravská vysoká školy Olomouc, o.p.s., nabízí vysokoškolské bakalářské vzdělání.  Vybírat můžete na MVŠO ze tří studijních oborů - Podniková ekonomika a management, Management a ekonomika ve veřejném sektoru nebo Podnikové informační systémy.

Je to mladá univerzita s osmiletou historií. Nabízí jak bakalářské tak magisterské studium pro presenční studenty a pro kombinované bakalářské studium (usiluje o získání akreditace magisterského studia i pro kombinované studenty). Na vysoké škole lze studovat obor PEM-podniková ekonomika a management, MEVS - Management ve státní sféře, PIS - podnikové informační studium-tedy zaměřené na výpočetní techniku. PEM – studium je zaměřené především na management v podnicích, práce s lidmi, kalkulace v podniku, něco z pracovního práva, obchodního práva, evropské právo, daňový řád, mikroekonomie, makroekonomie, finanční trhy, podnikovou ekonomiku, účetnictví finanční i manažerské, logistika. Podle mne škola poskytuje ucelený pohled na chod firmy-podniku s možností uplatnění a využití znalostí pro různé posty manažere dnešního moderního podniku

Kontakt – MVŠO | Moravská vysoká škola Olomouc

Adresa: třída Kosmonautů 1 772 00 Olomouc, Czech Republic
Tel.: 587 332 311
Email: mvso@mvso.cz
Web: http://www.mvso.cz

Obory studia

Články

Soutěž ve vizuální tvorbě - Jak to vidíš? Perspektiva #Český nápad

19. 6. 2017 | 15:12 | autor: Fikus

Technologická agentura ČR (TA ČR) vyhlašuje celorepublikovou výtvarnou soutěž s názvem „Jak to vidíš? - Perspektiva #ČeskýNápad“ pro mladou generaci bez omezení věku. Téma soutěže vychází z úspěšných projektů aplikovaného výzkumu podpořených TA ČR. Tyto projekty jsou také jedním z inspiračních zdrojů pro studenty. Cílem soutěže je vytvořit obraz naší perspektivy ovlivňované stále více novými technologiemi a materiály.

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu podpora@primat.cz

22.3.2013 | 15:11

Nesouhlasím s tím, že je jedno, že je to soukromá škola, soukromky jsou u nás totiž profláklé jako dávačky, na které vezmou každého, kdo může platit. Ale co má člověk dělat jiného, když ho už třetím rokem nevzali na veřejnou školu? Jméno škola nemá a asi nikdy mít nebude, pro ty, co maj práci je to fajn škola, dokud práci nezttratí, ale jinak? Nechytíte se. Podobných škol jsou tu dneska už mraky.

14.7.2013 | 13:37

Studoval sem zde podnikovou ekonomiku a management. V 1 kole jsem byl prijat bez prijimacich zkousek. Kdybych byval vedel co me ceka tak sem rok bez skoly a hlasim se zase az za rok na MU kam sem se nedostal. Nezamestnanost absolventu je naprosto brutalni 25 % !!! Dnes o horsi absolventy horsich skol nikde nestoji.:( Jsem uz rok na UP a zametam chodniky. Tohle neni sranda.:( Nedoporucuju.

20.10.2013 | 06:43

Na MVŠO se mi prozatím líbí.

30.10.2011 | 22:22

Zajímavá škola se zajímavými možnostmi, když si jde člověk za svým

3.1.2012 | 20:18

Není to špatná škola. POkud bydlíte v Olomouckem kraji, tak díky nízkému školnému vychází studium na této škole mnohem levněji a výhodněji než na nějaké státní škole, kde by jste si museli nejspíš platit privát či kolej.
Učitelé jsou vstřícní a lze se domluvit. Jediné co mi na škole vadí je velmi špatné zázemí. Má zastaralé PC, špatné připojení k wifi a přes zimu je v přednáškové místnosti opravdu zima. Škola nemá svou vlastní menzu a do menzy UP chodit můžeme, ale obědy boužel nejsou cenově stanoveny tak, jak na studijním říkali. Platíme jako obyčejní strávnici - nikoli jako studenti.
Všechny tyhle minusy se snad brzy ale změní, jelikož škola se bude na začátku září 2O12 stěhovat do nové budovy, kde snad bude i místo, aby se tam dalo zaparkovat auto :-) a dojít si někam na svačinu :-P

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíš. Další informace