Reklama
Nahlásit chybu

Metropolitní univerzita Praha, o.p.s.

  • Studentů:  4364
  • Materiálů:  1540
  • Komentářů k učitelům:  649
  • Předmětů:  277

Registrace zdarma!

3.05z 5 bodů

Fakultu hodnotilo: 46 studentů

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější


Údaje z minulého přijímacího řízení

Počet podaných přihlášek: -
K přijímacímu řízení se dostavilo: -
Počet přijatých: -
Počet zapsaných: -
Úspěšnost uchazečů: -%

Termíny a info o přijímacím řízení

Odevzdat přihlášky do: -
Dny otevřených dveří: http://www.mup.cz
Přijímací řízení: -
URL s informacemi

Statistika

Počet studentů: -
Počet studentů (prezenční): -
Počet studentů (kombinované): -

Průměrný plat

Průměrný plat jednotlivých oborů: zobrazit

O fakultě

Metropolitní univerzita Praha, o.p.s., je soukromou vysokou školou univerzitního typu s působištěm též v Liberci, Plzni a Hradci Králové. Na 9 katedrách nabízí MUP širokou škálu studijních programů v českém i anglickém jazyce. 

MUP nabízí vysokoškolské bakalářské (Bc.), magisterské (Mgr., Ing.) a doktorské (Ph.D.) studium v prezenční a kombinované formě. Studenti získají vysokoškolské vzdělání v oborech Mezinárodní obchod, Mediální studia, Mezinárodní vztahy a evropská studia, Průmyslové vlastnictví, International Relations and European Studies, Veřejná správa, Humanitní studia, Anglophone Studies, Asijská studia a mezinárodní vztahy. Univerzita poskytuje studijní pobyty v zahraničí, studium v angličtině a bezbariérové budovy.

 

 

Kontakt – MUP | Metropolitní univerzita Praha, o.p.s.

Adresa: Dubečská 10, Praha 10 - Strašnice
Tel.: 274 815 044
Email: [email protected]
Web: http://www.mup.cz

Obory studia

Nebyly nalezeny žádné obory studia.

Články

Nakladatelství Argo je zpět s dalším nášupem dárků.

18. 10. 2014 | 12:49 | autor: Fikus

Nakladatelství Argo je zpět s dalším nášupem dárků. Tentokrát vám posílá žhavé novinky, které právě dorazily na knižní trh. Jak sami vidíte, jde o pestrou směsici, ze které si vybere každý (samozřejmě se najdou tací, kteří by doma chtěli mít všech pět knih). Každopádně máte opět možnost získat skvělé knihy renomovaného českého nakladatele.

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu [email protected]

31.5.2013 | 00:14

MUP je lepší soukromka, obtížností asi srovnatelná s jinými soukromkami. I totální blbky (80 % studentek MUP) ve škole bezostyšně a často přiznávají, že "vyšukat si zkoušku" by bylo nesrovnatelně náročnější, než se na ni naučit. Prostě opravdu easy jako blázen. Ale mám silnej pocit, že je to škola k hovnu, kromě pár nových cizích slovíček jsem se nic praktického nedozvěděl, nenaučil. Během semestru jsem ve škole nebyl a ve zkouškovém se pak na nejvíc hard zkoušku učil tři dny, ale ne od rána do večera, vždy tak max 5 hodin denně :P :) Pozitivum je asi to, že nás vzali všechny, stačí podat přihlášku a chtít na školu nastoupit. (pokud uvidíte u nějaký soukromky, že vzala 95-99 %, tak to není tím, že by někdo "neprošel", ale pouze tím, že odmítl nastoupit, takže jistota přijetí 100 %, to je best, další best je to, že jsem tu ještě žádnou zkoušku nikdy neopakoval a neměl nic horšího než dvojku, rodinka na vás bude hrdá)

16.7.2013 | 17:22

Škola velmi lehká. Předchozí studium jsem absolvoval na VŠE, která mě přivedla málem do blázince. Těch nekonečnejch 100 stránkovejch výpisků na každej předmět, toho času, kolik jsem nad tím musel strávit, než jsem se to vždy všechno nějakým způsobem naučil (o zkouškovém jsem několik týdnů nespal), a pak jsem ještě "koupil" svinskou variantu, kde bych musel sežrat nejspíš rovnou celý Šalomounovo hovno, abych si s tím nějak poradil. MUp mi na druhou stranu přijde zase až moc lehká. Je fakt, že to všichni teda taky neudělaj, ale ono..., když nemáte vůli se vůbec učit a spoléháte se pokaždý jen na to, že to někde "obšlehnete", je to pak občas těžký, to nějak dát... MUP láká lidi dost srandovně na plakáty v metru, na mě to sice neplatilo (vybral jsem si ji kvůli volnosti), ale na někoho jo, prostě moula, co už měl dobrej job před absolvováním MUP, pak si na MUP odběhl pro titul a už visí v metru jako veleúspěšný absolvent:D:D

27.8.2013 | 23:56

Takto jedna slečna modelka prezentuje svoje studium MVES na jednom portále - "Dovolenou jsem si dala dárkem za bakalářské zkoušky na vysoké škole. Dokončila jsem úspěšně studium mezinárodní diplomacie. Byla to makačka, měsíce nad knížkami, ale stálo to za to. Jsem bakalář," Nechápu, jak někdo, kdo ani neví, jak se jmenuje obor, který studuje, ho může vůbec dokončit (názor jednoho člověka)... Tak s tímto názorem se naprosto ztotožnuju!! (pro upřesnění-rozhovor proběhl na stránkách deníku Super dne 1.8. 2013) Slečna modelka měla na mysli asi něsíce nad knížkami o módě, jakej výstřih bude nejlepší- výborná a naprostá trefná reakce jednoho souč. studenta MUP, měsíc nad knížkami na MUP, to bych teda chtěla vidět, sama jsem tu kdysi studovala, tak moc dobře vím, jak moc "náročná" ta škola je :D:D

18.8.2013 | 00:00

Na školu jsem nastoupil v roce 2009.Na MUP vás vezmou, pokud podáte přihlášku,nikdy ještě nikoho neodmítli,jen občas někdo nenastoupí(ale to je tak max. 1 %)Na škole mě štvaly holky,který se na FB vždy chlubily,že nemaj celej rok nic jinýho než jedničky a dvojky,a přitom to všechno opsali z mobilu,ještě si kupovaly mobily s co největším displejem.Zkoušky jsou písemnou formou,ale připomíná to spíš skupinou práci.Ano,dá se skupinově pracovat,a nikoho to nepálí.:D Jinak docházka se hlídá jen na jazycích,a i tam většina nechodí a nikdo to prostě neřeší.:DŠkola není časově náročná a dá se na ní vklidu pracovat.I při denním studiu většina zvládá chodit do práce, školu dokončí asi každý,kdo ji dokončit chce.To jsou jen mé osobní zkušenosti. Jinak berou do Hradce, Liberce, Plzně a Prahy, takže počet studentů v prváku je celkově víc než dost. Ano, jsme větší soukromá škola. :D

16.12.2012 | 15:15

Fakultu doporučuji. Sice zatím studuji první semestr, ale kvalita vyučujících, zázemí a kvalita přednášek je naprosto výborná.

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se

FALSE