Nově tvůj
školní rozvrh v mobilu

Stáhni zdarma zde

ROZRVH

FREE

Primat.cz

STÁHNI SI ROZVRH DO MOBILU

FREE

Nahlásit chybu

Metropolitní univerzita Praha, o.p.s.

  • Studentů:  5475
  • Materiálů:  2062
  • Komentářů k učitelům:  751
  • Předmětů:  333

Registrace!

3.34z 5 bodů

Fakultu hodnotilo: 131 studentů

Ohodnoť školu

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější


Údaje z minulého přijímacího řízení

Počet podaných přihlášek: -
K přijímacímu řízení se dostavilo: -
Počet přijatých: -
Počet zapsaných: -
Úspěšnost uchazečů: -%

Termíny a info o přijímacím řízení

Odevzdat přihlášky do: -
Dny otevřených dveří: http://www.mup.cz
Přijímací řízení: -
URL s informacemi

Statistika

Počet studentů: -
Počet studentů (prezenční): -
Počet studentů (kombinované): -

Průměrný plat

Průměrný plat jednotlivých oborů: zobrazit

O fakultě

Metropolitní univerzita Praha, o.p.s., je soukromou vysokou školou univerzitního typu s působištěm též v Liberci, Plzni a Hradci Králové. Na 9 katedrách nabízí MUP širokou škálu studijních programů v českém i anglickém jazyce. 

MUP nabízí vysokoškolské bakalářské (Bc.), magisterské (Mgr., Ing.) a doktorské (Ph.D.) studium v prezenční a kombinované formě. Studenti získají vysokoškolské vzdělání v oborech Mezinárodní obchod, Mediální studia, Mezinárodní vztahy a evropská studia, Průmyslové vlastnictví, International Relations and European Studies, Veřejná správa, Humanitní studia, Anglophone Studies, Asijská studia a mezinárodní vztahy. Univerzita poskytuje studijní pobyty v zahraničí, studium v angličtině a bezbariérové budovy.

 

 

Kontakt – MUP | Metropolitní univerzita Praha, o.p.s.

Adresa: Dubečská 10, Praha 10 - Strašnice
Tel.: 274 815 044
Email: info@mup.cz
Web: http://www.mup.cz

Obory studia

Nebyly nalezeny žádné obory studia.

Články

Nová únikovka v Karlíně! - Armageddon project na EXITINLIMIT.CZ

6. 8. 2017 | 14:49 | autor: Fikus

Asteroid se blíží! Planeta Země je v ohrožení! Historie se opakuje! Zbývá jen trocha času!

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu podpora@primat.cz

31.5.2013 | 00:14

MUP je lepší soukromka, obtížností asi srovnatelná s jinými soukromkami. I totální blbky (80 % studentek MUP) ve škole bezostyšně a často přiznávají, že "vyšukat si zkoušku" by bylo nesrovnatelně náročnější, než se na ni naučit. Prostě opravdu easy jako blázen. Ale mám silnej pocit, že je to škola k hovnu, kromě pár nových cizích slovíček jsem se nic praktického nedozvěděl, nenaučil. Během semestru jsem ve škole nebyl a ve zkouškovém se pak na nejvíc hard zkoušku učil tři dny, ale ne od rána do večera, vždy tak max 5 hodin denně :P :) Pozitivum je asi to, že nás vzali všechny, stačí podat přihlášku a chtít na školu nastoupit. (pokud uvidíte u nějaký soukromky, že vzala 95-99 %, tak to není tím, že by někdo "neprošel", ale pouze tím, že odmítl nastoupit, takže jistota přijetí 100 %, to je best, další best je to, že jsem tu ještě žádnou zkoušku nikdy neopakoval a neměl nic horšího než dvojku, rodinka na vás bude hrdá)

16.7.2013 | 17:22

Škola velmi lehká. Předchozí studium jsem absolvoval na VŠE, která mě přivedla málem do blázince. Těch nekonečnejch 100 stránkovejch výpisků na každej předmět, toho času, kolik jsem nad tím musel strávit, než jsem se to vždy všechno nějakým způsobem naučil (o zkouškovém jsem několik týdnů nespal), a pak jsem ještě "koupil" svinskou variantu, kde bych musel sežrat nejspíš rovnou celý Šalomounovo hovno, abych si s tím nějak poradil. MUp mi na druhou stranu přijde zase až moc lehká. Je fakt, že to všichni teda taky neudělaj, ale ono..., když nemáte vůli se vůbec učit a spoléháte se pokaždý jen na to, že to někde "obšlehnete", je to pak občas těžký, to nějak dát... MUP láká lidi dost srandovně na plakáty v metru, na mě to sice neplatilo (vybral jsem si ji kvůli volnosti), ale na někoho jo, prostě moula, co už měl dobrej job před absolvováním MUP, pak si na MUP odběhl pro titul a už visí v metru jako veleúspěšný absolvent:D:D

27.8.2013 | 23:56

Takto jedna slečna modelka prezentuje svoje studium MVES na jednom portále - "Dovolenou jsem si dala dárkem za bakalářské zkoušky na vysoké škole. Dokončila jsem úspěšně studium mezinárodní diplomacie. Byla to makačka, měsíce nad knížkami, ale stálo to za to. Jsem bakalář," Nechápu, jak někdo, kdo ani neví, jak se jmenuje obor, který studuje, ho může vůbec dokončit (názor jednoho člověka)... Tak s tímto názorem se naprosto ztotožnuju!! (pro upřesnění-rozhovor proběhl na stránkách deníku Super dne 1.8. 2013) Slečna modelka měla na mysli asi něsíce nad knížkami o módě, jakej výstřih bude nejlepší- výborná a naprostá trefná reakce jednoho souč. studenta MUP, měsíc nad knížkami na MUP, to bych teda chtěla vidět, sama jsem tu kdysi studovala, tak moc dobře vím, jak moc "náročná" ta škola je :D:D

16.7.2013 | 16:42

1 semestr=4x do školy o víkendu.Cena 25 tisíc za semestr. Takhle to má být ve skutečnosti jsem ale v 1 semestru ve škole ani jednou nebyla ve 2. semestru pouze jednou. Asi jako většina do školy se prostě nechodí =) Všechno se dá vyřešit přes email jezdí se jen na zkoušky, učila jsem se opravdu jen nepatrně a vše jsem zatím zvládla na 1 pokus. Na zkoušku můžete jet většinou kdy chcete pokud není blíže určeno. Všechny informace a známky jsou na internetu. Na MUP berou bez příjímaček, ale neplatí tu že kam berou bez přijímaček, tak že tam je studium těžší to se týká jen těch veřejnejch škol kde na techniky nedělaj přijímačky. Tady jsou humanitní a ekonomické. A myslím, že ještě mnohem mín náročné než ty nejlehčí veřejné školy v oboru. Asi si nás chtějí udržet co nejvíc, snad to pro někoho není objevování Ameriky. :D VŠE ČVUT UK by personalisti ocenili více, ale tady se nemusíte moc učit a berou sem bez přijímaček.(i obory, kde se dělaj vezmou všechny)

6.5.2012 | 19:18

Fakulta v Plzni má cenu Prahy, ale její zázemí, knihovna a ostatní služby pražské úrovně zdaleka nedosahují. Její výhodou je jen to , že je pro nás blízko.

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíš. Další informace