Nově tvůj
školní rozvrh v mobilu

Stáhni zdarma zde

ROZRVH

FREE

Primat.cz

STÁHNI SI ROZVRH DO MOBILU

FREE

Nahlásit chybu

Provozně ekonomická fakulta

  • Studentů:  2838
  • Materiálů:  721
  • Komentářů k učitelům:  63
  • Předmětů:  274

Registrace!

3.26z 5 bodů

Fakultu hodnotilo: 71 studentů

Ohodnoť školu

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější


Údaje z minulého přijímacího řízení

Počet podaných přihlášek: 2944
K přijímacímu řízení se dostavilo: 2251
Počet přijatých: 821
Počet zapsaných: 759
Úspěšnost uchazečů: 36.47%

Termíny a info o přijímacím řízení

Odevzdat přihlášky do: 11.3.2012
Dny otevřených dveří: http://www.pef.mendelu.cz
Přijímací řízení: -
URL s informacemi

Statistika

Počet studentů: 3324
Počet studentů (prezenční): -
Počet studentů (kombinované): -

Průměrný plat

Průměrný plat jednotlivých oborů: zobrazit

O fakultě

Také Mendelova univerzita v Brně (MENDELU)Provozně ekonomickou fakultu (PEF). V českém či anglickém jazyce studuje na PEF okolo 5500 studentů. Najdeme zde široké spektrum studijních programů a oborů napříč ekonomikou a nově také informatikou, například Řízení a ekonomika podniku, Management obchodní činnosti, Finance či Ekonomickou informatiku. 

Spousta lidí si myslí, že Mendelova univerzita je stále ta ""hnojárna"". Není to ale pravda. Výuka oborů PEF probíhá převážně na zcela nové budově Q, která je klimatizovaná a moderní. Na celé škole je přístup na internet pomocí Wi-Fi. A výuka jak ekonomických, tak informatických směrů je kvalitní, zaměřená hlavně na praxi. Budova Q je kompletně bezbariérová. Studium na této fakultě mohu pouze doporučit.

Kontakt – PEF | Provozně ekonomická fakulta - Mendelova univerzita v Brně

Adresa: Zemědělská 1 613 00 Brno
Email: pr@pef.mendelu.cz
Web: http://www.pef.mendelu.cz

Obory studia

1 2

Články

Spoustu věcí si můžeš vybrat správně. Včetně vysoké.

6. 3. 2017 | 10:22 | autor: Fikus

Výběr vysoké školy se jeví často snazší, než doopravdy je. Prostě jen tak uděláš rozhodnutí, které ovlivní a nasměruje celou tvou budoucí kariéru. A když se pak poprvé octneš ve své nové alma mater, občas se stane, že to prostě není takové, jak sis to vysnil. Tvoje aura spokojenosti se pomalu rozplývá a ty místo líbání akademické půdy jen smutně sklopíš oči a potichu si zanadáváš.

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu podpora@primat.cz

23.2.2013 | 15:36

Celkem vysoká náročnost jednotlivých předmětů oproti osttaním fakultám Mendelu, ale pokud člověk školu vystuduje, myslím, že nemá problém s budoucím uplatněním.

29.5.2012 | 23:23

Tato univerzita umí dle mého názoru člověka velmi kvalitně připravit na budoucí povolání, má dobré jméno a to je dnes pro zaměstnavatele velmi důležité, zejména v současné době, kdy si lze \"VŠ klidně i koupit\".

9.6.2012 | 15:32

Zázemí fakulty je na velmi dobré úrovni, učebny jsou velmi moderně zařízené. Zlepšit by se mohlo vybavení knihovny. Náročnost studia je poměrně vysoká, zvlášť na navazujícím studiu. Převážnou část teorie v praxi studenti neuplatní, ale to je podobné u všech ekonomických fakult. V posledních letech se mi zdá, že se náročnost studia zvyšuje. Výrazný problém vidím v nevstřícnosti některých vyučujích, kteří nekomunikují, mají neúměrné požadavky na zvládnutí předmětu, z čehož také plyne až 60% neúspěšnost na prvních termínech zkoušky a následně ani nevypíšou dostatek opravných termínů. Na školu by se měl hlásit člověk, který počítá s tím, že se opravdu bude muset připravovat, žádná dávačka nebo zkouškové hotové za týden :) Uplatnění v praxi je myslím celkem dobré, ale to můžu hodnotit max. podle sebe, přesné statistiky neznám.

6.6.2013 | 22:40

Neustále se zvyšující náročnost, v kombinované formě zvládnutelná jen při extrémním nasazení. Kombi forma dělá všechny zkoušky společně se studenty denního studia, což je problém především časově a také při řešení příkladů, které se nedají naučit ze skript.

Zvláště navazující studium je zcela mimo reálný svět, pouze v rovině složitých vědeckých dogmat bez reálného uplatnění.

4.10.2012 | 18:20

Na škole hodnotím kladně hlavně možnost vybrat si předměty, které chci studovat a to i s možností studia v angličtině. Nově zrekonstruovaná budova Q se moc povedla až na skřínky bez klíčů.
Zklamalo mě, že jsme si nemohli vytvořit vlastní rozvrh už od prvního semestru.
A musím moc pochválit menzu na JAK. Těším se tam každý den. Včerejší svíčková byla naprosto dokonalá.

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíš. Další informace