Nově tvůj
školní rozvrh v mobilu

Stáhni zdarma zde

ROZRVH

FREE

Primat.cz

STÁHNI SI ROZVRH DO MOBILU

FREE

Nahlásit chybu

Provozně ekonomická fakulta

  • Studentů:  2878
  • Materiálů:  739
  • Komentářů k učitelům:  77
  • Předmětů:  275

Registrace!

3.27z 5 bodů

Fakultu hodnotilo: 79 studentů

Ohodnoť školu

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější


Údaje z minulého přijímacího řízení

Počet podaných přihlášek: 2944
K přijímacímu řízení se dostavilo: 2251
Počet přijatých: 821
Počet zapsaných: 759
Úspěšnost uchazečů: 36.47%

Termíny a info o přijímacím řízení

Odevzdat přihlášky do: 11.3.2012
Dny otevřených dveří: http://www.pef.mendelu.cz
Přijímací řízení: -
URL s informacemi

Statistika

Počet studentů: 3324
Počet studentů (prezenční): -
Počet studentů (kombinované): -

Průměrný plat

Průměrný plat jednotlivých oborů: zobrazit

O fakultě

Také Mendelova univerzita v Brně (MENDELU)Provozně ekonomickou fakultu (PEF). V českém či anglickém jazyce studuje na PEF okolo 5500 studentů. Najdeme zde široké spektrum studijních programů a oborů napříč ekonomikou a nově také informatikou, například Řízení a ekonomika podniku, Management obchodní činnosti, Finance či Ekonomickou informatiku. 

Spousta lidí si myslí, že Mendelova univerzita je stále ta ""hnojárna"". Není to ale pravda. Výuka oborů PEF probíhá převážně na zcela nové budově Q, která je klimatizovaná a moderní. Na celé škole je přístup na internet pomocí Wi-Fi. A výuka jak ekonomických, tak informatických směrů je kvalitní, zaměřená hlavně na praxi. Budova Q je kompletně bezbariérová. Studium na této fakultě mohu pouze doporučit.

Kontakt – PEF | Provozně ekonomická fakulta - Mendelova univerzita v Brně

Adresa: Zemědělská 1 613 00 Brno
Email: pr@pef.mendelu.cz
Web: http://www.pef.mendelu.cz

Obory studia

1 2

Články

Nová únikovka v Karlíně! - Armageddon project na EXITINLIMIT.CZ

6. 8. 2017 | 14:49 | autor: Fikus

Asteroid se blíží! Planeta Země je v ohrožení! Historie se opakuje! Zbývá jen trocha času!

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu podpora@primat.cz

23.2.2013 | 15:36

Celkem vysoká náročnost jednotlivých předmětů oproti osttaním fakultám Mendelu, ale pokud člověk školu vystuduje, myslím, že nemá problém s budoucím uplatněním.

29.5.2012 | 23:23

Tato univerzita umí dle mého názoru člověka velmi kvalitně připravit na budoucí povolání, má dobré jméno a to je dnes pro zaměstnavatele velmi důležité, zejména v současné době, kdy si lze \"VŠ klidně i koupit\".

9.6.2012 | 15:32

Zázemí fakulty je na velmi dobré úrovni, učebny jsou velmi moderně zařízené. Zlepšit by se mohlo vybavení knihovny. Náročnost studia je poměrně vysoká, zvlášť na navazujícím studiu. Převážnou část teorie v praxi studenti neuplatní, ale to je podobné u všech ekonomických fakult. V posledních letech se mi zdá, že se náročnost studia zvyšuje. Výrazný problém vidím v nevstřícnosti některých vyučujích, kteří nekomunikují, mají neúměrné požadavky na zvládnutí předmětu, z čehož také plyne až 60% neúspěšnost na prvních termínech zkoušky a následně ani nevypíšou dostatek opravných termínů. Na školu by se měl hlásit člověk, který počítá s tím, že se opravdu bude muset připravovat, žádná dávačka nebo zkouškové hotové za týden :) Uplatnění v praxi je myslím celkem dobré, ale to můžu hodnotit max. podle sebe, přesné statistiky neznám.

9.4.2017 | 17:12

Škola je v něčem náročná, v něčem méně, srovnání mám přeci jen z doslechu od známých na jiných ekonomkách (VUT, ESF MU). Ekonomické předměty by zasloužily více aplikace do praxe, informatické předměty taktéž. Nechápu na co mně jako lajkovi bude práce v příkazovém řádku nebo sestavování HTML kódu atd., raději bych do předmětů "Informatika pro ekonomy" zahrnula věci, které člověk-neinformatik může využít přímo ve firmě a učíme se o nich jen teoreticky (SCM systém, CRM systém atd.). Organizace na PEF má také své mouchy, někdy masařky. Dozvědět se podstatné informace důležité pro studium (termíny, deadliny, povinnosti) je někdy dost obtížné, vše je stylem nikdo nic neví a jedna bába povídala. Zato e-mailů o sportovních a jiných kurzech má člověk plnou e-mailovou schránku... Jinak si ale nestěžuju. :)

29.2.2012 | 18:12

Jak je tady už psáno, s komunikací celkem problém a mají v hodně věcech zmatek, občas je to jak v pohádce O kohoutkovi a slepičce, ale jinak si nemůžu stěžovat.

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíš. Další informace