Reklama
Nahlásit chybu

Mendelova univerzita v Brně

(zobrazit přehled fakult)
  • Studentů :  13125
  • Materiálů:  11939
  • Komentářů k učitelům:  3385
  • Předmětů:  1539

Registrace zdarma!

3.39z 5 bodů

Školu hodnotilo: 219 studentů

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější

O škole

Nejstarší vysokou vzdělávací instituci v oblasti lesnictví a zemědělství v České republice je Mendelova univerzita v Brně. Dnes ji tvoří jeden ústav a pět fakult, například Agronomická či zahradnická, která jako jediná sídlí v Lednici. Na MENDELU studuje přes 10 000 studentů, českých i zahraničních.

Kontakt

Adresa: Zemědělská 1/1665 613 00 Brno
Tel.: 545 131 111
Email: [email protected]
Web:http://www.mendelu.cz

Články

Nechte se zamknout a unikněte nudě!

20. 4. 2015 | 09:46 | autor: Fikus

Být zavřený v uzamčené místnosti a nemít klíč? To nezní jako velká zábava. A přesto může být! Nový fenomén „únikových her“ zachvátil svět a nyní dorazil i do Česka.

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu [email protected]

12.3.2013 | 14:35

Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií

Vzhľadom na to, že fakulta je pomerne nová, ešte nemá vychytané všetky muchy. Niektoré predmety boli zaradené do výuky len, aby tam boli, rovnako je to aj s profesormi. Niektorí sú naozaj vysoko kvalifikovaní, niektorí boli očividne narýchlo zháňaní. Verím tomu, že raz sa táto fakulta vyšplhá na vysokú úroveň, zatiaľ ale toto štúdium nepovažujem za najkvalitnejšie. Na študentov naozaj nie sú kladené veľké nároky. Veľa razy sa výuka prispôsobuje slabším, hoci by to, podľa mňa, na vysokej škole malo byť práve naopak.

22.1.2012 | 19:18

Agronomická fakulta

Studuji zde již šestým rokem, protože si dodělávám druhý inženýrský obor. Zázemí je super - jediná negativní stránka je menza - ta v areálu je moc malá a bývá přecpaná. Nákladnost průměrná. Obtížnost taktéž průměrná - když se člověk učí a chodí na přednášky tak se dá i červený diplom. Užitečnost super - ovšem poslední rok se rapidně snížilo množství výjezdů (krize - málo peněz), což bude mít negativní dopad na kvalitu výuky - bylo to užitečné propojení s praxí a je to velká škoda. Uplatnění ještě nemohu hodnotit, ale doufám, že to půjde :-)

21.5.2012 | 19:57

Lesnická a dřevařská fakulta

Fakulta je slušná zázemí také dobré viz číselné hodnocení, u většiny učitelů se setkáme s ochotou, jen v 6.patře jsme se potkali s menšími problémy, stejně tak pro náš obor stavby na bázi dřeva, je většina předmětů týkajících se dřeva-výroby zpracování a poznávání je pro náš obor skoro až na nic, chybí hodně předmětů týkajících se stavebnictví, ty se dají zvolit jako volitelné...Po 3 letech studia se dá říct, že znalosti v oboru jsou až katastrofální...to taky záleží na střední škole. Řekl bych že jsme víc nespokojeni než spokojeni...

17.3.2014 | 08:52

Institut celoživotního vzdělávání

Mendelovu univerzitu považuji za dobrou vzdělávací instituci, která sklidila řadu úspěchů i na poli vědy a výzkumu, a být jejím absolventem je čest, což však neplatí v oblasti pedagogického vzdělání, které nabízí vysokoškolský ústav - Institut celoživotního vzdělávání. Pracovníci zajišťující výuku v této oblasti jsou značně různorodého charakteru a většině z nich chybí praktické zkušenosti z oblasti středoškolského vzdělávání, na které se v rámci svých nabízených studijních oborů zaměřují. V případě, že bych stál před rozhodnutím nové volby studia, rozhodl bych se pro studium stejného nebo jiného studijního programu na jiné univerzitě.

20.3.2013 | 15:14

Agronomická fakulta

jsem s touhle školou spokojená :D - co se týče kolektivu jak studentů tak učitelů nemůžu si na nic stěžovat. Obtížné studium zde je, ale stojí to za to.

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se

git-test