Reklama
Nahlásit chybu

Mendelova univerzita v Brně

  • Studentů:  11212
  • Materiálů:  9697
  • Komentářů k učitelům:  2890
  • Předmětů:  1490

Registrace zdarma!

3.21z 5 bodů

Školu hodnotilo: 40 studentů

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější

O škole

Nejstarší vysokou vzdělávací instituci v oblasti lesnictví a zemědělství v České republice je Mendelova univerzita v Brně. Dnes ji tvoří jeden ústav a pět fakult, například Agronomická či zahradnická, která jako jediná sídlí v Lednici. Na MENDELU studuje přes 10 000 studentů, českých i zahraničních.

Kontakt

Adresa: Zemědělská 1/1665 613 00 Brno
Tel.: 545 131 111
Email: [email protected]
Web:http://www.mendelu.cz

Články

LightShow AfterParty & Miss Mokré Tričko 2014 o 3.000Kč – El Mágico Praha, čtvrtek 24.4.

17. 4. 2014 | 08:55 | autor: Fikus

Dnes večer jsme pro Vás po LightShow připravili skvělou AFTERPARTY se skvělým nábojem!

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu [email protected]

9.6.2012 | 15:32

Provozně ekonomická fakulta

Zázemí fakulty je na velmi dobré úrovni, učebny jsou velmi moderně zařízené. Zlepšit by se mohlo vybavení knihovny. Náročnost studia je poměrně vysoká, zvlášť na navazujícím studiu. Převážnou část teorie v praxi studenti neuplatní, ale to je podobné u všech ekonomických fakult. V posledních letech se mi zdá, že se náročnost studia zvyšuje. Výrazný problém vidím v nevstřícnosti některých vyučujích, kteří nekomunikují, mají neúměrné požadavky na zvládnutí předmětu, z čehož také plyne až 60% neúspěšnost na prvních termínech zkoušky a následně ani nevypíšou dostatek opravných termínů. Na školu by se měl hlásit člověk, který počítá s tím, že se opravdu bude muset připravovat, žádná dávačka nebo zkouškové hotové za týden :) Uplatnění v praxi je myslím celkem dobré, ale to můžu hodnotit max. podle sebe, přesné statistiky neznám.

17.3.2014 | 08:52

Institut celoživotního vzdělávání

Mendelovu univerzitu považuji za dobrou vzdělávací instituci, která sklidila řadu úspěchů i na poli vědy a výzkumu, a být jejím absolventem je čest, což však neplatí v oblasti pedagogického vzdělání, které nabízí vysokoškolský ústav - Institut celoživotního vzdělávání. Pracovníci zajišťující výuku v této oblasti jsou značně různorodého charakteru a většině z nich chybí praktické zkušenosti z oblasti středoškolského vzdělávání, na které se v rámci svých nabízených studijních oborů zaměřují. V případě, že bych stál před rozhodnutím nové volby studia, rozhodl bych se pro studium stejného nebo jiného studijního programu na jiné univerzitě.

21.2.2013 | 17:23

Agronomická fakulta

30. října až 2. listopadu 2012 se bude Mendelova univerzita v Brně prezentovat na vzdělávacím veletrhu Gaudeamus Brno. Stánek univerzity (expozice číslo 35 a T4) bude nabízet nejen možnosti studia, ale i interaktivní vědecké ukázky, např. Poznávání dřeva, Skicování, Regenerace rostlin cestou somatické embryogeneze, Makrofotografie rostlin, Pěstování lesů, In vitro kultury, Senzorické hodnocení smyslů, způsoby konzervace, Netradiční ovoce, Hydroabsorbenty, Mendel polyglot, Poznej Zambii, Kouzla s dusíkem, Barevné pšenice a lepší lidské zdraví, Senzorické vlastnosti potravin, Chytré lego a roboti v praxi.

22.1.2012 | 19:18

Agronomická fakulta

Studuji zde již šestým rokem, protože si dodělávám druhý inženýrský obor. Zázemí je super - jediná negativní stránka je menza - ta v areálu je moc malá a bývá přecpaná. Nákladnost průměrná. Obtížnost taktéž průměrná - když se člověk učí a chodí na přednášky tak se dá i červený diplom. Užitečnost super - ovšem poslední rok se rapidně snížilo množství výjezdů (krize - málo peněz), což bude mít negativní dopad na kvalitu výuky - bylo to užitečné propojení s praxí a je to velká škoda. Uplatnění ještě nemohu hodnotit, ale doufám, že to půjde :-)

7.1.2012 | 16:54

Agronomická fakulta

Studium na Agronomické fakultě není nijak těžké. Několik předmětů jsou známkovány jen na základě vypracované jedné práce. Učitelé se většinou snaží pomoct a nevyhazují od zkoušek bezdůvodně (samozřejmě vyjímky se najdou). Na této škole odstudujete a ještě si ten studentský život užijete.

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se