Reklama
Nahlásit chybu

Mendelova univerzita v Brně

  • Studentů:  11468
  • Materiálů:  9848
  • Komentářů k učitelům:  2908
  • Předmětů:  1493

Registrace zdarma!

3.31z 5 bodů

Školu hodnotilo: 73 studentů

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější

O škole

Nejstarší vysokou vzdělávací instituci v oblasti lesnictví a zemědělství v České republice je Mendelova univerzita v Brně. Dnes ji tvoří jeden ústav a pět fakult, například Agronomická či zahradnická, která jako jediná sídlí v Lednici. Na MENDELU studuje přes 10 000 studentů, českých i zahraničních.

Kontakt

Adresa: Zemědělská 1/1665 613 00 Brno
Tel.: 545 131 111
Email: [email protected]
Web:http://www.mendelu.cz

Články

Erotica Party & Lesbi Show Live – El Mágico Praha, pátek 25.7.

23. 7. 2014 | 15:13 | autor: Fikus

Další díl Vaší oblíbené Erotica Party je tady! V rámci něj se Vám představí dvě exkluzivní kočky se vzrušující Lesbi Show live!

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu [email protected]

9.6.2012 | 15:32

Provozně ekonomická fakulta

Zázemí fakulty je na velmi dobré úrovni, učebny jsou velmi moderně zařízené. Zlepšit by se mohlo vybavení knihovny. Náročnost studia je poměrně vysoká, zvlášť na navazujícím studiu. Převážnou část teorie v praxi studenti neuplatní, ale to je podobné u všech ekonomických fakult. V posledních letech se mi zdá, že se náročnost studia zvyšuje. Výrazný problém vidím v nevstřícnosti některých vyučujích, kteří nekomunikují, mají neúměrné požadavky na zvládnutí předmětu, z čehož také plyne až 60% neúspěšnost na prvních termínech zkoušky a následně ani nevypíšou dostatek opravných termínů. Na školu by se měl hlásit člověk, který počítá s tím, že se opravdu bude muset připravovat, žádná dávačka nebo zkouškové hotové za týden :) Uplatnění v praxi je myslím celkem dobré, ale to můžu hodnotit max. podle sebe, přesné statistiky neznám.

17.3.2014 | 08:52

Institut celoživotního vzdělávání

Mendelovu univerzitu považuji za dobrou vzdělávací instituci, která sklidila řadu úspěchů i na poli vědy a výzkumu, a být jejím absolventem je čest, což však neplatí v oblasti pedagogického vzdělání, které nabízí vysokoškolský ústav - Institut celoživotního vzdělávání. Pracovníci zajišťující výuku v této oblasti jsou značně různorodého charakteru a většině z nich chybí praktické zkušenosti z oblasti středoškolského vzdělávání, na které se v rámci svých nabízených studijních oborů zaměřují. V případě, že bych stál před rozhodnutím nové volby studia, rozhodl bych se pro studium stejného nebo jiného studijního programu na jiné univerzitě.

29.5.2012 | 23:23

Provozně ekonomická fakulta

Tato univerzita umí dle mého názoru člověka velmi kvalitně připravit na budoucí povolání, má dobré jméno a to je dnes pro zaměstnavatele velmi důležité, zejména v současné době, kdy si lze \"VŠ klidně i koupit\".

21.2.2013 | 17:23

Agronomická fakulta

30. října až 2. listopadu 2012 se bude Mendelova univerzita v Brně prezentovat na vzdělávacím veletrhu Gaudeamus Brno. Stánek univerzity (expozice číslo 35 a T4) bude nabízet nejen možnosti studia, ale i interaktivní vědecké ukázky, např. Poznávání dřeva, Skicování, Regenerace rostlin cestou somatické embryogeneze, Makrofotografie rostlin, Pěstování lesů, In vitro kultury, Senzorické hodnocení smyslů, způsoby konzervace, Netradiční ovoce, Hydroabsorbenty, Mendel polyglot, Poznej Zambii, Kouzla s dusíkem, Barevné pšenice a lepší lidské zdraví, Senzorické vlastnosti potravin, Chytré lego a roboti v praxi.

10.12.2013 | 19:25

Lesnická a dřevařská fakulta

Mendelka žije!!

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se