Reklama
Nahlásit chybu

Egypt

Egypt

6.8.2011 11:16

Egypt mě zatím nikdy nezklamal.Ale záleží co si z dovolené vybereš, zda bídu,špínu ulic města,nebo historii v Kairo, pyramidy, Luxor. Moře krása,hlavně na šnorchlování.Dá se přežít v nenáročných hotýlcích,ale luxus v pěti a více hvězdičkových hotýlcích taky není k zahození. Zkušenosti mám z června, listopadu,prosince i února. Únor-studené moře v Hurgádě,spíše vhodný na památky - Údolí králů,návštěva muzea egyptologie v Káhiře.
6.8.2011 11.16 [user="130637"]parev[/user] napsal(a): [cite] Egypt mě zatím nikdy nezklamal.Ale záleží co si z dovolené vybereš, zda bídu,špínu ulic města,nebo historii v Kairo, pyramidy, Luxor. Moře krása,hlavně na šnorchlování.Dá se přežít v nenáročných hotýlcích,ale luxus v pěti a více hvězdičkových hotýlcích taky není k zahození. Zkušenosti mám z června, listopadu,prosince i února. Únor-studené moře v Hurgádě,spíše vhodný na památky - Údolí králů,návštěva muzea egyptologie v Káhiře. :-) [/cite]
  • Student

Re: Egypt

7.8.2011 10:16

Doporučuju navštívit určtitě údolí králů a skalní města...jinak hlavně všude smlouvat,dostanete se tak v pohodě na půlku ceny
7.8.2011 10.16 [user="140402"]Lucinda.a[/user] napsal(a): [cite] Doporučuju navštívit určtitě údolí králů a skalní města...jinak hlavně všude smlouvat,dostanete se tak v pohodě na půlku ceny [/cite]
  • Student

10.8.2011 08:15

Vodu v Egyptě kupujte jen originál balenou a kupovanou v marketech.Hrozila by vám Faraonova nemoc.
10.8.2011 08.15 [user="130637"]parev[/user] napsal(a): [cite] Vodu v Egyptě kupujte jen originál balenou a kupovanou v marketech.Hrozila by vám Faraonova nemoc. [/cite]
  • Student

10.8.2011 19:29

Pokazde se snazte si domluvit all inclusive, at je pobyt co nejprijemnejsi a nemusite se starat o jidlo.
10.8.2011 19.29 [user="78480"]JimmyD[/user] napsal(a): [cite] Pokazde se snazte si domluvit all inclusive, at je pobyt co nejprijemnejsi a nemusite se starat o jidlo. [/cite]
  • Student

1.9.2011 20:21

Kousek od Egyptu můžete zajet autobusem a lodí do Jordánska. Skalní město Petra stojí opravdu za vidění. Navštívit ho na jeden den je málo, pokud máte rádi historii a archeologii věnujte mu alespoň tři dny. Zážitek z kterého čerpám hodně dlouho.
1.9.2011 20.21 [user="130637"]parev[/user] napsal(a): [cite] Kousek od Egyptu můžete zajet autobusem a lodí do Jordánska. Skalní město Petra stojí opravdu za vidění. Navštívit ho na jeden den je málo, pokud máte rádi historii a archeologii věnujte mu alespoň tři dny. (*) Zážitek z kterého čerpám hodně dlouho. :-) [/cite]
  • Student

20.9.2011 18:25 ( Naposledy upraveno: 20.9.2011 18:27 )

Na cestu z Jordánska do Egypta si pro všechny případy vezměte prášky na snížení teploty a dejte si je už před odjezdem lodí. Na celnici měří teplotu a nepustí vás zpět do Egypta. Jak to dále probíhá nevím, my jsme si je dali raději hned na lodi, pro jistotu. Každému měřili teplotu v uchu, prošli jsme všichni.
20.9.2011 18.25 [user="130637"]parev[/user] napsal(a): [cite] Na cestu z Jordánska do Egypta si pro všechny případy vezměte prášky na snížení teploty a dejte si je už před odjezdem lodí. Na celnici měří teplotu a nepustí vás zpět do Egypta. Jak to dále probíhá nevím, my jsme si je dali raději hned na lodi, pro jistotu. Každému měřili teplotu v uchu, prošli jsme všichni. (*) [/cite]
  • Student

25.9.2011 22:18

Pokud někdo potřebujete vědět cokoliv o Egyptu, tak dejte vědět([email protected]).
25.9.2011 22.18 [user="62542"]adam007cz[/user] napsal(a): [cite] Pokud někdo potřebujete vědět cokoliv o Egyptu, tak dejte vědět([email protected]). ;-) [/cite]
  • Student

12.11.2011 16:54

Egypt, je nádherný.Doporučuji výlet do Luxoru a do Káhiry.
12.11.2011 16.54 [user="174636"]adapsi[/user] napsal(a): [cite] Egypt, je nádherný.Doporučuji výlet do Luxoru a do Káhiry. (Y) [/cite]
  • Student

27.11.2011 19:58

V Egyptě jsem byla celkem 2x, a to v Hurghadě a v Sharm-El-Shaiku. Hurghada byla velice krásná, ale v té době se zrovna konaly teroristické útoky v Sharmu, tak jsme tam o rok později letěli. Káhiru jsem si moc neužila, bylo mi špatně a pořád jsem zvracela. Ale Tutanchamonova maska byla opravdu luxusní.
27.11.2011 19.58 [user="173666"]Daneet[/user] napsal(a): [cite] V Egyptě jsem byla celkem 2x, a to v Hurghadě a v Sharm-El-Shaiku. Hurghada byla velice krásná, ale v té době se zrovna konaly teroristické útoky v Sharmu, tak jsme tam o rok později letěli. Káhiru jsem si moc neužila, bylo mi špatně a pořád jsem zvracela. Ale Tutanchamonova maska byla opravdu luxusní. (F) [/cite]
  • Student

2.12.2011 11:52

Já byla letos v Egyptě poprvé. Opravdu se tam o vás starají, všechno je krásné, ale jen co vyjdete na ulici, tak je vidět skutečný chudý život. Nicméně dovolená to byla krásná..
2.12.2011 11.52 [user="160803"]kacikX[/user] napsal(a): [cite] Já byla letos v Egyptě poprvé. Opravdu se tam o vás starají, všechno je krásné, ale jen co vyjdete na ulici, tak je vidět skutečný chudý život. Nicméně dovolená to byla krásná.. 8-) [/cite]
  • Student